Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Телець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Телець

Пари, створені чоловіками-тільцями та жінками-козерогами, зустрічаються досить часто, що й не дивно. Вони мають чудову сумісність у способах життя, і навіть зодіакальний гороскоп сумісності пророкує таким парам міцність і довговічність. І взагалі, представники цих двох знаків Зодіаку можуть принести один одному багато користі…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика пари, що складається з чоловіка-тельця та жінки-козерога, така, що може вразити будь-кого. А все тому, що цей союз по праву може вважатися одним із найміцніших. Сумісність у таких парах дуже висока. Козеріг і Телець обидва ставляться до Землі, обидва дуже приземлені, і багато в чому збігаються. Практичні, обережні та ощадливі, планомірні, спокійні, трепетні та цілеспрямовані – все це поєднує їх і дозволяє їм створити дует, здатний стати корисним для обох половинок.

З боку багатьом може здатися, що вони один одному не цікаві, що й не дивно, адже у їхніх стосунках немає місця пристрасті, емоцій та нестримного кохання. Але насправді так тільки здається – їхні почуття чисті та непорочні, прозорі, без фальшу, просто не з’являються і не вилазять назовні. У цій парі прийнято не виносити стосунки напоказ, всі вони тримають при собі, не залишаючи нікому приводів, ні для заздрощів, ні для захоплень.

Звичайно, як і в будь-якій іншій парі, у цій теж трапляються сварки, але варто зазначити, що в даному випадку сварки відбуваються з таких дрібниць, що на них було б дурним звертати увагу. Представники цих знаків Зодіаку мають багато точок дотику і легко знаходять спільний знаменник навіть там, де його, начебто, немає. Побачили Козерога, що сильно свариться, жінку і чоловіка Тельця? Вважайте, що ви стали лише свідком зміцнення їхнього союзу – будьте впевнені у цьому.

В любові

Спокусити і прив’язати до себе чоловіка-тельця жінці-козерогу досить просто. Їй не доведеться вдаватися до хитрощів і вдавати інших людей. Усьому цьому немає місця у коханні цих двох знаків. Саме справжня жінка Козеріг і може привернути увагу Тельця і ​​навіть мати шанси. Перевершують шанси решти представниць жіночої половини людства. Телець, як і вона сама, одразу побачать одне в одному споріднені душі. Їх об’єднає їхня загальна серйозність, планомірність, спокій і безтурботність, пунктуальність та обережність.

Advertisement

Звичайно, всього цього може бути обмаль для створення реально міцних відносин. Але не в цьому випадку. У коханні чоловіка Тельця та жінки Козерога є і те, чим вона зможе ще більше прив’язати його до себе. Йдеться про ліжко, де вона перетворюється з пунктуальної та серйозної пані на пристрасну та нестримну коханку. Цим вона і здивує його, і прив’яже до себе, адже йому буде дуже нове таке ставлення до «постельних ігор».

Але важливу роль у коханні відіграє саме жінка-козеріг зі своєю терплячістю та завзятістю. Вона терпляча й настирлива, а він упертий, як осел – вони відчуватимуть один одного і водночас доповнюватимуть. Хіба це не чудово?

Поради чоловікові

 • не намагайтеся відчувати її терпіння – його в неї достатньо;
 • не тисніть на неї своїм лідерством – не поступиться;
 • не нав’язуйте їй свої захоплення та переваги;
 • поважайте її особистий простір;
 • частіше дозволяйте їй приймати доленосні рішення.

Поради жінці

 • не варто надто часто заохочувати його лідерські амбіції – пошкодуєте;
 • не давайте йому приводів для ревнощів – ревнивий, як Овен;
 • більше часу приділяйте розмовам «ні про що»;
 • частіше проводьте час разом, за спільними справами;
 • не дозволяйте побуту поглинути ваші стосунки;
 • і пам’ятайте – чоловік-телець не зазнає нудьги.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі була гармонія, жінці-козерогу в першу чергу потрібно звикнути до тієї думки, що Телець без поштовху не робитиме нічого для свого особистісного становлення. Наприклад, взяти кар’єру – поки його щось не направить на “стежку професійного підйому”, рухатися вгору кар’єрними сходами він не стане. Жінці Козерогу потрібно або самої досягати успіху в кар’єрі і сподіватися, що пробудить у ньому почуття суперництва, або штовхнути його до цього. Якщо ж ви чоловік Телець, то перейміться цим питанням і зрозумійте, що у шлюбі у вас не буде гармонії, поки ви не покажете їй, що теж здатні робити успіхи.

Ще один важливий момент – гармонія у шлюбі буде тоді, коли чоловік-телець почуватиме себе вдома комфортно. Приділіть увагу побуту, станьте хранителькою домівки і зробіть все можливе для того, що додому чоловік-телець щоразу їхав з великим задоволенням. І головне, не пиляйте його в домашніх умовах, а то почне уникати тривалого перебування поряд з вами.

До речі про ліжко – ось те місце, завдяки якому у шлюбі Козерога та Тельця може з’явитися справжня непідробна гармонія та ідилія. Чоловік-Телець та жінка-козеріг мають дуже непогану сумісність у ліжку. Тут вони точно будуть задоволені один одним …

Переваги та плюси спілки

Переваг у відносинах представників таких двох знаків Зодіаку, як Козеріг і Телець, набагато більше. Наприклад, варто почати з того, що у них схожі способи життя – вони обидва рішучі, заповзятливі, відповідальні та пунктуальні, цінують домашній затишок і намагаються проводити більше часу один з одним. Їм не потрібні подорожі та пригоди.

Advertisement

Друга перевага полягає в тому, що у них чудова сумісність у ліжку. Вони знають, що потрібно партнеру, легко вгадують побажання один одного, і здатні задовольнити одне одного так, як ніхто інший. При цьому у їхніх заняттях любов’ю немає пристрасті та емоцій. Тут більше романтики та почуттів, щирості та спокою.

І взагалі, у парі Козеріг-Телець багато хорошого, і переваг у їхніх стосунках більше, ніж недоліків. Недарма цю пару багато хто називає найідеальнішою з усіх можливих.

Недоліки спілки

Найбільша вада відносин між жінкою-козерогом і чоловіком-тельцем полягає в тому, що в них занадто різні погляди на матеріальне. Якщо Козерогові потрібно відчувати матеріальний достаток, успішність, то Тельцю це не потрібно, він просто живе на втіху. До того ж, якщо вона дасть йому спокій, то він просто так і продовжить жити, користуючись успіхами своєї жінки.

Другий недолік полягає у ревнивості чоловіка Тельця. Іноді його ревнощі настільки сильні, що впоратися з нею не під силу навіть терплячій жінці Козерогу. Втім, на відміну від того ж Овна, Телець ревнує лише побачивши явних причин, його ревнощі не такі безпідставні.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве