Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Терези: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-терези

У союзі чоловіка-Терези і жінки-козерога багато незрозумілого, що в принципі і не дивно. Представники цих знаків Зодіаку можуть робити і більше, мають великі шанси на створення реально міцного союзу, але при цьому у них не найкраща сумісність, про що свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Чи варто будувати такий союз і чи має шанси на щасливе майбутнє? Спробуємо розібратися.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то пара, в якій є жінка-козеріг і чоловік-терези, мають великі шанси на створення реально міцного і довговічного союзу. Але при цьому пара зустрінеться з цілою купою проблем, кожна з яких може вилитися в сварку або навіть у повноцінний скандал. Сумісність у цій парі не надто хороша. Чоловік Терези м’який, ніжний, обожнює увагу, намагається робити лише обдумані і добрі вчинки, не намагається хитрувати і ненавидить у людях жорстокість і злість. Жінка Козеріг навпроти, сувора, консервативна, жорстка, весь час всіх повчає та критикує. Здавалося б, дуже різні люди.

Проте разом вони можуть бути щасливими, адже здатні перевиховати один одного, не докладаючи до цього жодних зусиль. Наприклад, поруч із таким чоловіком Козеріг стане м’якшим і навчиться розумінню, навчиться прощати і приймати людей такими, якими вони є. Терези ж у союзі з такою жінкою можуть навчитися відповідальності, пунктуальності та серйозності, і більше того, здатні стати більш рішучими та впевненими у собі.

Але з іншого боку, цей союз може руйнувати взаємне бажання перевиховати одне одного. Особливо це стосується дівчини-козерога, яка просто не може собі дозволити дати спокій своєму партнерові. У своїх спробах перевиховати його, вона може вдатися і до грубості, і до жорсткості, і навіть до обмеження у свободі, що вкрай негативно позначиться на його ставленні до неї.

В любові

У коханні у чоловіків-терези і жінки-козерога все досить легко і просто. Жінці не доведеться добиватися чоловіка в цьому випадку, він сам потягнеться до неї. Його привабить її прихована пристрасть, здатність здійснювати рішучі дії, вміння бути холоднокровною у потрібних ситуаціях і готовність робити серйозні та відповідальні вчинки. Та й її привабить у ньому теж чимала кількість якостей: м’якість, безтурботність, уява та вміння бачити світ не таким, яким його бачать усі. І далі в коханні у них може ставати тільки краще.

Advertisement

Інша справа, що в коханні багато може у цієї пари змінитися із закінченням цукерково-букетного періоду та входженням у період притирання. Тут уже й можуть початися конфлікти, сварки, і навіть зради. Особливо до зрад схильні саме чоловіки-терези – до того ж, не дай Бог Козерогу образити його або зачепити його чоловічу гідність. Якщо ж жінка Козеріг навчиться приймати його таким, яким він є, то тоді в коханні все налагодиться.

Ще один момент, через який у коханні представників цих двох знаків Зодіаку можуть почати виникати проблеми, це надто сильна волелюбність обох половинок. Вони надто незалежні, люблять свою свободу, прагнуть її зберегти за будь-яких обставин, і при цьому посягають на свободу один одного.

Поради чоловікові

  • не реагуйте занадто різко на її причіпки та критику;
  • постарайтеся не конфліктувати з нею на побутовому ґрунті;
  • не повчайте її і намагайтеся перевиховати;
  • не тримайте образи в собі – говоріть з нею відразу і про все;
  • покажіть їй, що ви перспективний чоловік – інакше піде.

Поради жінці

  • не давіть на нього занадто сильно;
  • критикою та докорами ви ризикуєте відігнати його від себе;
  • залиште його особистий простір недоторканним;
  • не залишайте розгляд у сварках на потім;
  • намагайтеся більше уваги приділяти його самооцінці – хвалите його, лестите.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі стосунки у жінки-козерога і чоловіки-терези можуть то псуватися, то навпаки, налагоджуватися і покращуватися. Але не варто думати, що вони непередбачувані – просто багато в шлюбі залежить від того, наскільки сильно один одного люблять представники цих двох знаків Зодіаку, і чим вони готові пожертвувати заради своїх стосунків та гармонії у шлюбі. Тим більше, що жертвувати заради ідилії доведеться обом і Козерогу, і Терезам.

Особливо про свою поведінку варто подумати дружині-козерогу, адже саме вона своїм прагненням до влади може зруйнувати стосунки з м’яким і поступливим на перший погляд чоловіком Терези. Він може довго терпіти у шлюбі її владу, довго мовчати у відповідь на закиди та критику, може мовчати навіть побачивши грубість щодо себе, але при цьому накопичуватиме негативу, який одного разу виплеснеться у вигляді зради. Великого скандалу, чи розриву. Тож Козерогу варто себе притримати, як і свої амбіції.

Але зате як би там не було в шлюбі і в стосунках в цілому, в ліжку у козерога-дівчини і Терезів-хлопця просто чудова сумісність. Вони обоє обожнюють фізичну близькість, обидва можуть бути пристрасними в ліжку, і при цьому добре розуміють, чого потребує партнер. Вони зможуть задовольняти один одного, і завдяки цьому домагатися розташування один одного навіть після сильної сварки.

Переваги та плюси спілки

Але переваг у відносинах між жінкою Козерогом та її чоловіком Терезами куди більше. Взяти навіть той факт, що ці дві людини можуть добре доповнити одна одну і навчити того, чого потребують. Наприклад, жінка-козеріг навчить свого чоловіка жорсткості, рішучості, прямолінійності та впевненості в собі, зробить його більш цілеспрямованим, а він, чоловік-терези, зможе навчити її м’якості та практичності, чого якраз більшої частини Козерогів і не вистачає.

Advertisement

А ще у них чудова сумісність у ліжку, про що власне й говорилося раніше. Адже постіль у багатьох парах якраз і є тим самим місцем, в якому вирішуються всі проблеми і відбувається примирення навіть після реально сильних сварок.

Недоліки спілки

Найбільша вада відносин між жінкою-козерогом і чоловіком-терези полягає в тому, що вони весь час намагаються один одному довести свою перевагу, продемонструвати одна одній свою владу. І хоч стати лідером у цій парі ні в кого так і не вийде, боротися за владу вони все одно не перестануть, і боротимуться різними методами, роблячи часом найдивніші й найжорстокіші вчинки один до одного.

Ще один недолік полягає в тому, що чоловіки-терези надто мстиві за вдачею. Вони збирають злість і образи, накопичують у собі негатив, і потім виплескують його назовні у вигляді помсти. І який вигляд прийме це помста, передбачити складно: зрада, зрада, чи ще що…

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве