Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Водолій: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Водолій

Союз чоловіка-водолія та жінки-козерога дивовижний, адже гороскоп сумісності знаків Зодіаку пророкує йому несумісність і проблеми в багатьох життєвих аспектах, тоді як насправді у представників цих знаків досить часто така сумісність, яку багато пар можуть лише позаздрити. Хоча, не можна посперечатися з тим, що винятки бувають у всіх випадках, навіть у явних…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика пари Козеріг-Водолій така, що цю пару можна визначити, як саму несумісну, але в той же час, напрочуд, здатну прожити довге спільне життя. Представники цих двох знаків Зодіаку не надто сумісні та багато в чому різняться. У них різні погляди на життя, різні манери, цілі та методи їх досягнення, та й характерами вони теж дуже відрізняються один від одного. Але при цьому вони можуть як дратуватися недоліками один одного, так і задовольнятися вигодою від їх наявності.

Наприклад, чоловік-водолій може отримати неймовірну вигоду від цілеспрямованості, планомірності, обережності та наполегливості своєї другої половинки Козерога. Йому якраз і не вистачає всіх цих якостей, а будучи з нею поруч, він може багато чого досягти і при цьому розраховувати на її допомогу в будь-якій навіть непередбаченій ситуації. Тим більше, що непередбачена для нього ситуація, напевно, передбачатиметься нею.

Жінка-козеріг теж може вилучити користь із союзу з таким непростим, непостійним, спонтанним і волелюбним чоловіком. Адже він може привнести в її життя позитив, загадку і спонтанність, через відсутність яких Козерогу іноді стає занадто нудно. Ось і виходить, що, перебуваючи у відносинах, вони можуть принести один одному користь і завдяки цьому бути задоволеними. Хоча безумовно, проблем, сварок і скандалів їм все одно не уникнути.

В любові

У коханні у чоловіка-водолія та жінки-козерога може бути все дуже непросто. Хоча спочатку у коханні вони можуть бути настільки прекрасно, що багатьом залишається лише позаздрити. Їх тягнуть протилежності один одного, вони притягуються один до одного психологічно і фізично, їм добре бути разом. Але вже після цукерково-букетного періоду все стає на свої місця і кохання, яким обидва були поглинені до цього, може швидко розтанути.

Advertisement

Але в коханні в парі Козеріг-Водолій може бути все погано навіть при тому, що вони будуть все одно разом. Причина така проста – представники цих знаків Зодіаку шукають насамперед у своїх партнерах не кохання, а взаємоповага та взаєморозуміння. Якщо повага є, то вже любов їм не така вже й важлива. Вони і без неї зможуть вибудувати довірчі та дуже теплі стосунки, присвятивши себе побуту та спільному благу.

З іншого боку, проблем цієї пари все ж таки не уникнути навіть у такому випадку. Рано чи пізно те, чим жінку Козерога приваблював чоловік Водолій, почне дратувати її. Це і його непостійність, і мінливий настрій, відсутність такої елементарної якості, як пунктуальність. Вона завжди намагатиметься перевиховати його, а йому від цього ставатиме лише прикро.

Поради чоловікові

  • хоч іноді будьте пунктуальним та відповідальним;
  • не варто покладатися у всьому на її допомогу – будьте чоловіком;
  • постарайтеся частіше проявляти ініціативу та діяти самостійно;
  • покажіть їй, що ви здатні приймати рішення особисто;
  • будьте терплячими і прислухайтеся до її порад.

Поради жінці

  • не будуйте стосунки з ним на критиці та повчаннях;
  • дайте йому більше свободи;
  • не принижуйте його чоловічі переваги;
  • постарайтеся бути терплячою щодо його недоліків;
  • не нав’язуйте своє лідерство та владу.

Сумісність у шлюбі

Гармонія в шлюбі у чоловіка-водолія і жінки-козерога може дати себе знати тільки в тому випадку, якщо обидва як слід попрацюють над собою і своїми недоліками. Наприклад, жінці Козерогу варто навчитися терпіти і прощати дружину всі його помилки і в жодному разі не залишати розгляд у сварках на потім. Ну а Водолію чоловікові у шлюбі з такою жінкою доведеться взяти себе в руки і стати справжнім чоловіком, відповідальним і пунктуальним, як мінімум, бо відсутність цих якостей його чоловіка відносить до найбільших недоліків.

Але не лише над цим обом половинкам доведеться попрацювати у шлюбі. Обом потрібно навчитися жити за звичайними, найпростішими правилами. Тоді у шлюбі може бути ідилія. Якщо правил дотримуватиметься лише хтось один, то гармонії не домогтися. У цьому союзі має бути взаємність та рівноправність. Тільки так…

Зате у шлюбі стовідсотково буде гармонія у ліжку. Ось тут вони зможуть бути самими собою і при цьому задовольняти один одного. Обидва не позбавлені пристрасності, обоє обожнюють фізичну близькість, і обоє люблять різноманітність та експерименти. Загалом, нудьгувати їм у ліжку точно не доведеться. Втім, у шлюбі нудно цим двом половинкам теж не має бути.

Переваги та плюси спілки

Переваг у стосунків Козерога та Водолія теж чимало. По-перше, вони можуть принести один одному користь – жінка-козеріг навчить серйозності, планомірності, обережності та інших премудростей життя, а чоловік-водолій навчить свою половинку дивитися на світ інакше, з іншого ракурсу, з більш позитивного, простого та практичного.

Advertisement

По-друге, у чоловіка Водолія та жінки Козерога чудова сумісність у ліжку, що безперечно добре позначиться на їхніх взаєминах. Тут вони можуть бути самими собою, вільними від зобов’язань і з’ясування відносин.

Ну а по-третє, вони можуть стати відмінними батьками і виховати дітей, які ні в чому не потребують. Вона буде чудовою матір’ю, яка вирішує всі питання, а він зможе подарувати їм щасливе дитинство та віру у завтрашній день. А це вже ніяк не мало у вихованні дітей.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між чоловіком-водолієм і жінкою-козерогом полягає в тому, що жінка весь час тиснутиме на свого партнера-водолія, намагаючись перевиховати його і підлаштувати його погляди під себе. Звісно, ​​Водолій упиратиметься цьому, і це своє чергу злитиме її.

Другий недолік полягає в нерівності розподілу ролей у сім’ї та побуті. Чоловік Водолій такий, що йому не довіриш важливих справ та відповідальних завдань, а отже, багато доведеться брати на себе саме жінці Козерогу. А плюс до всього найчастіше в таких парах і добувачем стає жінка, що ніяк не вкладається в рамки сучасних реалій.

Ну і не менш важливий момент – Водолії мінливі і мають у своїй більшості схильність гуляти (піти ліворуч). Це може зруйнувати стосунки раз і назавжди, адже Козеріг не стане терпіти чоловіка, який одного разу змінив.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве