Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Близнюки

На випадок пар, у яких є жінка-Лев та чоловік-Близнюки, зодіакальний гороскоп сумісності припас все найкраще. Сумісність в даному випадку якнайкраще – представники цих знаків Зодіаку відмінно підходять один одному, вони сходяться дуже багато в чому, включаючи темпераменти, характери, манери, цілі, прагнення та уподобання.

Загальна зодіакальна характеристика пари

У цій парі може бути справжнісінька гармонія в такому вигляді, в якому її хочуть бачити багато пар. Сварки, істерики, скандали – все це є у будь-якій існуючій парі, але тільки не в тій, де є чоловік Близнюки та жінка Лев.

У цій парі немає місця безглуздим сваркам і скандалам без приводу, як немає місця і незрозумілих ревнощів, які зазвичай присутні скрізь, де є представник знака Лева. Спочатку, ще в цукерково-букетний період, ця пара починає насолоджуватися один одним і ця насолода не закінчиться, здається, ніколи. Втім, здебільшого так і є – гармонія та баланс доброго в цій парі тримаються в більшості випадків до самого кінця, стільки, скільки існуватиме союз.

Зі союзу Лева та Близнюків може вийти дуже яскрава, ненудна, активна та чарівна пара. Збоку може здатися, що у цій парі кожен партнер знає свою другу половинку стільки, скільки себе. До речі, не варто дивуватися, якщо дізнаєтеся, що їхні стосунки справді тривають зі школи чи університету – зазвичай стосунки між Левицею та Близнюком якраз і зароджуються ще в юності. При цьому, що не менш важливо, любов у цій парі не згасає, як в інших, а навпаки, може лише посилюватися з часом, доки не досягне піку.

В любові

У коханні в парі, в якій є жінка-лев, ніколи не буде нудно, і це стовідсотковий факт, але таким же стовідсотковим фактом є і те, що нудьга неможлива там, де є темпераментна, енергійна, активна, неспокійна дитина-близнючка. Так-так, чоловіка Близнюка можна назвати дитиною, адже він і веде себе відповідно, і сприймає все, що відбувається, як гру, і це, хочеться відзначити, якраз і може залучати в ньому жінку Левицю.

Advertisement

Жінка Лев же приваблює зазвичай Близнюка своєю енергійністю, яскравістю, буянням та вмінням бути першим скрізь, де вона сама цього захоче. Таким чоловікам подобаються такі яскраві і, здавалося б, бездоганні у всьому жінки. Звідси і гармонія у коханні, і баланс доброго з поганим, і порозуміння.

Ще один момент, яким пояснюється гармонія у коханні між жінкою Левом та чоловіком Близнюком, це те, що вони є представниками Вогню та Повітря. Адже не секрет, що вогонь і повітря якраз і можуть жити разом, стимулюючи один одного і підштовхуючи на розвиток. Особливо сильно впливає повітря на вогонь. Єдине «але» — будь-якої миті пара може розпастись з вини Леви – своїм бажанням привчити Близнюка до відповідальності та серйозності, і своєю владністю вона може придушити його, а він, у свою чергу, захоче просто втекти від усього цього.

Поради чоловікові

 • Леви дуже люблять увагу – від Вас його знадобиться максимум;
 • частіше походжайте її компліментами, подарунками та лестощами;
 • не сперечайтеся з нею без причини – задавить;
 • Постарайтеся більше уваги приділяти її переживанням;
 • не давайте відсіч у її спробах перевиховати вас;
 • будьте максимально близькі до неї.

Поради жінці

 • не намагайтеся приймати його як власність;
 • не ревнуйте його без приводу;
 • більше розмовляйте з ним;
 • частіше давайте йому управляти вами;
 • не позбавляйте його чоловічих радощів;
 • більше розмовляйте на щирі теми.

Сумісність жінки-Лева та чоловіка-Близнюків у шлюбі

У шлюбі у Левиці та Близнюка все не так просто, як хотілося б. Але причина всіх проблем здебільшого виходитиме саме від жінки Лева. Вона зі своїм непомірним его і неймовірно яскравим темпераментом буде раз затьмарювати свого чоловіка, і більше, придушувати його, навіть не бажаючи цього, на підсвідомому рівні. Все це може призвести до розладів у шлюбі та стосунках загалом.

Але як би там не було, а в шлюбі Лева та Близнюка є багато хорошого. Їхня надмірна потяг один до одного зіграє їм на руку і дозволить налагодити стосунки до максимуму. Так, сварки можуть бути, і так, може бути присутнім і ревність, що розбиває більшість пар, але постільні забави між ними такі, що приховують будь-яку образу і поміряють цих партнерів у будь-якій ситуації.

Жінка Лев може висувати надто багато вимог щодо свого партнера, вона може проявити себе як власника, ревнивого та владного, але як би там не було, а чоловік Близнюки впорається з цим. Саме завдяки його терпінню та витримці у шлюбі у них і може бути та гармонія, про яку багатьом парам залишається лише мріяти. Щоправда, є й одне «але» — чоловікові-близнюкові варто приборкати свій запал і спрагу пригод, і максимально відрізати себе від навколишнього світу, точніше від його ніжної половини. Інакше ревнощів Левиця не буде межі…

Переваги та плюси спілки

Крім того, що до переваг можна віднести відмінну сумісність у ліжку, сюди ж можна віднести і таку перевагу цих відносин, як правильний розподіл ролей у парі, у побуті, у сім’ї. Жінка Лев завжди залишатиметься жінкою, так, трохи кар’єристкою, трохи начальницею, але жінкою, а Близнюк здатний багато чого перейняти у своєї партнерки і в результаті стати здобувачем, яким і повинен бути справжній чоловік.

Advertisement

Плюс ще одна перевага полягає в тому, що представники цих знаків Зодіаку можуть стати відмінними батьками, і про це, до речі, говорить і гороскоп. Діти довірятимуть усі секрети мамі-левиці, а веселяться з татом-близнюком. Дітям буде добре із такими батьками. Кожен привнесе щось своє у виховання дитини.

Недоліки союзу

Головний недолік пари, в якій є чоловік Близнюки та жінка Лев, це дуже різні способи життя. Принаймні, на самому початку стосунків це може доставляти масу проблем, адже серйозній та практичній жінці-леву не зрозуміти, як можна жити так непостійно та нестабільно, як це робить її партнер Близнюк. Але вже через час вони все одно зміряться з цією нестиковкою і, можливо, навіть приймуть цю нестиковку за перевагу, за родзинку.

Другий недолік традиційно стосується ставлення до партнерства жінки Лева. Вона ревнива, власник за натурою, постійно намагається закрити Близнюки від усього світу, щоб він належав тільки їй. А йому, природно, з його енергійністю та жагою уваги суспільства не терпіти такого. На цьому фоні можуть виникати проблеми у взаєминах.

І ще одна проблема – вона полягає у дуже яскравому опікунстві Левиця над Близнюком. Адже він як дитина, і їй доведеться постійно вчити його чогось. Зрештою комусь із них усе це все-таки набридне.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве