Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Діви: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Діви

На випадок, коли в одних стосунках лобами зіткнулися чоловік-Діви та жінка-лев, гороскоп сумісності не пророкує нічого доброго. Навпаки, він говорить про повну нестиковку характерів, темпераментів, цілей і захоплень, переваг і навіть способів життя. Сумісність у цьому союзі дуже погана, надто вже різні ці двоє людей. Представники цих знаків Зодіаку просто не створені один для одного. Хоча не можна не відзначити, що незважаючи на погану сумісність, пари, в яких Лев будує стосунки з Дівою, дуже часті і зустрічаються досить часто.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Лев та чоловік-Діви

У цій парі кожен отруюватиме існування другої половинки. Так, Левиця буде важко стримуватися побачивши Діви, її може сильно тягнути до такого чоловіка, але в моменти близькості відштовхуватиме його дріб’язковість, критичність, невміння контактувати з людьми, некомунікабельність, жорсткість у критиці і надмірна самовпевненість, що переростає у впевненість у тому, що немає нікого краще за нього. А чоловіка Діву може сильно дратувати непосидючість, енергійність, спонтанність та надмірна комунікабельність жінки Лева. Більш того, в деякі моменти Діва може ставати ще більш ревною людиною, ніж Левиця. Адже ревнощі Львів занадто сильні.

Але є і добрий момент. Він полягає у цілеспрямованості чоловіка Діви. Якщо він вирішить, що жінка Левиця має бути його другою половинкою, то зробить усе можливе, щоб так і було. Він зміниться, змінить свій світогляд, змінить свої погляди і звички, аби отримати її, аби отримати шанс мати нею. Втім, як тільки такий чоловік досягне свого, все знову стане на свої місця – все повернеться до того, що було описано вище.

Сумісність в любові жінки-Лева та чоловіка-Діви

У коханні між чоловіком Дівою та жінкою Левом все дуже непросто. Відносини складаються між представниками цих знаків Зодіаку дуже нелегко. Швидше, це навіть не стосунки, а вічне протистояння інтересів та устремлінь, війна цілей та характерів, темпераментів та его. І тут навряд чи буде переможець – як тільки хтось із двох половинок дасть слабину, справа піде до розвалу пари. І причина не в руйнуванні его однієї з половинок, а в тому, що вони обидва борються з тими недоліками один одного, які насправді їх притягують один до одного.

Діви в коханні дуже обережні, але цілеспрямовані, вони власники, ще більші, ніж Леви. Чоловік Діва напевно нескінченно ревнуватиме жінку Лева до її подруг, нескінченних друзів і товаришів, до тієї уваги, в якій вона вічно купається, перебуваючи в оточенні людей. Через все це в коханні і можуть виникати проблеми, бо Левіце не зрозуміти, чому Діва поводиться так і чим він незадоволений, а йому не зрозуміти, як можна бути стільки велелюбною і яскравою …

Advertisement

Ще один великий, чи навіть можна сказати «жирний» мінус цих відносин полягає у ліжку. Як би там не було в коханні, як би вони не притиралися один до одного, а в ліжку у них теж завжди будуть проблеми. У коханні можна налагодити взаємини шляхом притирання, а тут не вийде — темперамент чоловіка-дівки не зможе задовольнити потреби жінки-левиці, і, відчувши це, він може отримати психологічну травму. Жінка Лев, побачивши його слабкість, може взагалі почати відчувати огиду.

Поради чоловікові

  • запам’ятайте, критикувати Левицю, рівносильно самогубству;
  • менше ревнуйте її – вона може сприйняти це за гру;
  • частіше кажіть їй компліменти, лестите, але обережно, не переборщите;
  • не показуйте своїх слабкостей – Левиці не люблять слабаків;
  • частіше проявляйте ініціативу, особливо у ліжку.

Поради жінці

  • змиріться з його консервативністю та практичністю;
  • ніколи не принижуйте його чоловічих переваг;
  • підтримуйте його у всіх ініціативах;
  • не грайте з його ревнощами;
  • візьміть ініціативу в ліжку у свої руки, наскільки можна, звичайно.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі між представниками цих знаків Зодіаку обов’язково лідером буде жінка-лев. Лідер-діва тут ні до місця, з ним Левиця ніколи не змириться. Але при цьому вона завжди вимагатиме прояви сили і волі від свого партнера, а значить, Діві доведеться дуже нелегко. Чоловік-діва у шлюбі з Левицею може отримати безліч психологічних травм, але головне, щоб він не здався, бо тоді шлюб розпадеться. Жінка Лев азартна, і що більше пручається її волі обранець, то більше й сильніше вона хотітиме бути з ним поруч.

А взагалі часто стосунки, в яких є чоловік-діва і жінка-лев, тримаються саме на партнерстві, не на платонічній або фізичній близькості, а в залежності від двох половинок один від одного. Наприклад: жінка-лев любить гроші, які їй може дати розумний і цілеспрямований чоловік-діва, а він, у свою чергу, не вміє витрачати ці гроші, адже дуже скупий і економічний, і тут Левиця і знадобиться йому.

А взагалі, у шлюбі Лева та Діви все дуже непросто, тут постійні розбіжності, сварки, істерики, війни темпераментів та характерів, ревні претензії та підозри. Просте особисте життя цих двох людей не назвеш.

Переваги та плюси спілки

Є й кілька плюсів, переваг такого союзу. Перший з них полягає в тому, що жінка-лев, з її темпераментів, яскравим чином і енергійністю може навчити свого партнера, такого нудного і безініціативного чоловіка Діву, жити так, щоб життя не було прожите даремно. Вона може навчити його бути самовпевненим, рішучим, настирливим, може навчити його радіти життю. Головне, щоб у процесі навчання вона не змусила його почуватися слабким, інакше депресія та психологічна травма поза горами.

Друга перевага полягає в тому, що жінка Лев і чоловік Діва можуть стати відмінними батьками. Левиця завжди стоятиме на сторожі спокою своїх діток, а Діва зробить усе можливе для того, щоб вони нічого не потребували. Щоправда, і тут головне не переборщити – хорошим батьком Діві не стати, якщо Левиця постійно принижуватиме його достоїнства.

Advertisement

Недоліки союзу

Якщо коротко, то всі відносини між чоловіком-дівою та жінкою-левом загалом можна назвати одним суцільним недоліком. Цей недолік полягає у всьому без винятку, і в відмінності темпераментів і характерів, і в різних життєвих цілях, і в різному ставленні до життя, і в різному сприйнятті того, що відбувається навколо, і в поганій сумісності ліжка. Вона любить витрачати гроші, а він любить їх зберігати і заробляти, вона обожнює спілкування та подорожі, а він домашній чоловік і бажає лише перебувати в оточенні побуту, він жадає дружину-господарку, а вона мріє лише про пригоди та активний спосіб життя. Загалом, сумісність у разі можна сказати «нульова».

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве