Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Козеріг

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок пари, в якій є чоловік-козеріг і жінка-лев, говорить про повну протилежність багатьох життєвих факторів. Так, представники цих знаків Зодіаку відрізняються один від одного не лише темпераментами, а й характерами і цілями, і навіть методами їх досягнення.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якою б не була сумісність цих двох знаків, такі пари зустрічаються досить часто, і більше того, що проходять етап притирання без розлучення, надалі стають дуже міцними. Причина насамперед в об’єднує представників цих знаків Зодіаку азарті, який допомагає їм досягти максимально позитивного ефекту не тільки у відносинах, але також і в кар’єрі, і в особистісному становленні. У таких парах обидві половинки можуть принести багато користі один одному, що не менш важливо у досягненні гармонії у стосунках.

Завзятого чоловіка Козерога може приваблювати яскравість і честолюбство жінки Лева, тоді як Левицю взагалі може залучати в Козерога все без винятку, і його стрімкість, і його бажання придбати її увагу, і те, що йому лестить її увагу до його персони. Разом вони можуть багато досягти, багато чого досягти, але є одне велике «але» — їм бажано ні в якому разі не стикатися лобами в побуті, адже у них різні погляди на влаштування сім’ї та побуту, і обидва мають свою думку щодо того, як повинні розподілятися між жінкою та чоловіком ролі у побутових питаннях.

Якщо ж парі вдасться досягти балансу у відносинах і розподілити ролі у відносинах таким чином, щоб усе влаштовувало обох, тоді пара може бути дуже міцною. Інакше, пара розпадеться ще на етапі притирання, можливо навіть майже відразу після весілля – нерідкі такі випадки.

В любові

Насамперед варто відзначити той факт, що гармонія в коханні між цими двома знаками Зодіаку може бути досягнута завдяки тому, що обидві половинки в цій парі завжди будуть тягнути один одного до верху, намагаючись досягти якнайбільше вершин у різних напрямках. Їх поєднує азарт, бажання бути першими у всьому, стрімкість та наполегливість. Саме завдяки цим факторам у коханні у них і може бути все краще, ніж має бути.

В іншому все складніше. Так, взяти взаємне сприйняття почуттів партнерів. Якщо левиці в жодному разі не варто сумніватися в коханні козерога до неї, адже він вірний своїм принципам і ніколи не піде на зраду, то чоловікові Козерога варто бути насторожі, адже жінка Лев дуже вітряна і може піти будь-якої миті, як тільки запідозрить чоловіка -Козерога в моральній слабкості

Advertisement

Втім, як би там не було в коханні Козерога-Лева, а в одному вже точно в цій парі може бути гармонія і стовідсотковий баланс, і як ви вже напевно здогадалися, йдеться про ліжко. Якщо жінка-лев по-своєму унікальна і пристрасна, що козерогом може сприйматися як стандарт, то чоловікові-козерогові реально є чим її здивувати, і повірте, цьому подиву ніколи не буде кінця. Його пристрасність, чуттєвість і емоційність щоразу дивуватимуть Левицю.

Поради чоловікові

 • не критикуйте її за бажання бути лідером у парі;
 • не показуйте їй своїх слабкостей – Леви не люблять слабаків;
 • будьте з нею максимально непередбачуваним, загадкою – Левиць це заводить;
 • пам’ятайте, жінки-леви люблять забезпечених чоловіків;
 • ніколи не обмежуйте її свобода – вона волелюбна кішка.

Поради жінці

 • не забувайте підтримувати його ініціативи та ідеї;
 • у жодному разі не принижуйте його чоловічу гідність;
 • не волайте до ревнощів;
 • більше говорите з ним про його проблеми та переживання;
 • виявите максимум уваги його психологічного стану;
 • не намагайтеся його розгадати – розгадка вам не сподобається.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі між жінкою-левом та чоловіком-козером був баланс та гармонія. Обом доведеться навчитися жертвувати чимось важливим. Наприклад, Левицю доведеться змиритися зі нудністю і побутовою прихильністю Козерога, почавши жертвувати своєю тягою розважатися поза домом, а чоловікові-козерогові доведеться всіма силами тримати себе в руках, що не почати обмежувати Левицю у волі.

Ще один важливий момент – гармонія у шлюбі Лева-Козерога може бути досягнута тоді, коли обоє зрозуміють, що їм у жодному разі не можна вести побут разом. У цьому союзі побутом повинен займатися Козеріг, адже Левиця не створена для нього, і більше того, він може їй настільки сильно набриднути, що вона взагалі перестане з’являтися вдома і втече від свого чоловіка-козерога.

А ще Левиці треба усвідомити одну просту істину – яким би в її очах не був сильним Козеріг, у душі він слабкий і завжди потребуватиме її підтримки. І як би там не було у шлюбі та стосунках, союз не буде міцним доти, доки Левиця не почне приділяти максимум уваги та підтримки своєму Козерогові. Але не варто цим користуватися – Козерогові потрібна підтримка, але як тільки він відчує свою залежність від неї, відразу піде.

Переваги та плюси спілки

Переваг у цьому союзі не так уже й багато, зате серед них вважаються такі, на яких можуть триматися стосунки. Наприклад, здатність обох половинок доповнювати один одного, або бажання підтримувати один одного. До того ж, серед переваг є ще й хороша сумісність у ліжку, без якої насправді жодні стосунки не можуть бути міцними. У цьому ж союзі в ліжку обидва будуть задоволені так, як ні з ким іншим. І більше того, це задоволення ніколи не стане стандартним для них і завжди прагнутиме обома половинками цього непростого союзу.

Втім, усе вищесказане є лише теорією – як насправді складуться відносини, сказати складно, адже кожна пара по-своєму індивідуальна та унікальна.

Advertisement

Недоліки союзу

Найбільший недолік цих відносин полягає в тому, що в цій парі дуже різні темпераменти обох половинок. Плюс, у них дуже різне сприйняття як такого сімейного життя – вони просто не створені для того, щоб разом вести побут і налагоджувати сімейні відносини, вони занадто по-різному дивляться на все це. Втім, якщо Козеріг упокориться з легковажним ставленням Леви, а вона почне хоч іноді жертвувати своїми інтересами, то багато чого зміниться.

Другий і не менш важливий мінус, це надмірне кохання Левиця бути в увазі оточення. Козерогу це може швидко набриднути, він втомиться від вічної відсутності Левиця поруч з ним, або втомиться від вічного знаходження в її тіні, і тоді пара розпадеться. Як би обидві половинки не хотіли її зберегти.

Плюс, до недоліків можна віднести ревнощі Леви, яка часом може виявлятися в надто агресивному вигляді.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве