Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Лев

Зодіакальний гороскоп у разі пари, в якій є і чоловік-Лев, і жінка-Лев, говорить про досить непогане поєднання. Сумісність у цьому випадку не найкраща, зате обидва представники цього знака Зодіаку мають багато спільного, а спільні інтереси, захоплення, хобі, турботи та переваги якраз і є запорукою міцності відносин у більшості випадків.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Лев та чоловік-Лев

У всьому вони сходяться і можуть будувати спільні плани, але при цьому конфліктують у побуті, завдяки чому досягається середній результат, що характеризується як «і не погано, і не добре». Хоча насправді в таких союзах зазвичай хорошого набагато більше, ніж поганого, і йдеться не тільки про Левів, але також і про всі пари, в яких обидва народжені під заступництвом одного знака Зодіаку.

Обидва яскраві, амбітні, щедрі, добрі, настирливі та цілеспрямовані, уперті та сміливі, комунікабельні та привітні, дружні та добродушні, чесні та полум’яні, темпераментні та емоційні. Пара, в якій є чоловік Лев та жінка Лев, просто не може не бути яскравою та бажаною у будь-якій компанії. Їх завжди і скрізь вітають, їм всі раді, вони вогник, іскорка будь-якого суспільства, завдяки якій всі і завжди набувають маси позитиву. Щоправда, якщо справа доходить до сварки між двома Левами, то в такий момент краще нікому не перебувати поруч, бо обов’язково зачепить…

А головне, у цій парі знаків зодіаку сумісність не лише в коханні та стосунках, а й у ліжку, адже це не менш важливо. Плюс, це ідеальне поєднання в плані поняття «любов і дружба», адже вони розуміють один одного, знають уподобання та захоплення один одного, і завжди знають, як потрібно вчинити, щоб задовольнити потреби партнера.

Сумісність в любові жінки-Лева та чоловіка-Лева

У коханні в парі, в якій присутні два представники такого грізного і яскравого знаку Зодіаку, як Лев, завжди будуть труднощі. Але вина здебільшого лежить саме на чоловікові Леві. Жінка Лев яскрава, любить увагу, намагається ще й до ревнощів звернутися до свого партнера, але ніколи не піде на зраду, та й про розлучення першою не оголосить. Чоловік Лев мислить також у всьому, крім останнього – він дуже прагне уваги, занадто сильно бажає загального кохання, влюбливий і може будь-якої миті піти на розлучення. Нерідко у коханні між двома Левами з його провини відбувається розрив та відхід чоловіка до іншої жінки. Щоправда. Якщо вже він і відчув почуття до жінки-леву, то вже точно щоразу намагатиметься повернутися саме до неї, і на неї і буде рівняти всіх своїх пасій.

Жінка-лев у коханні завжди намагається бути лідером, він ініціатор, весь час спокушає свого партнера і прагне всім серцем отримати якомога більше його уваги. Чоловік-лев же, навпаки, не намагається придбати саме її увагу, і більше, не проти отримати чужу увагу. І його заводить, коли його друга половинка починає ревнувати, йому подобається, що за нього воюють. Складний союз у коханні, як не крути, складнощів у ньому не уникнути.

Advertisement

Зате чим можуть похвалитися обидва партнери, так це палкістю та яскравістю стосунків на самому початку. Пристрасть, вогонь, романтика, почуття, емоції – все це робить їхні стосунки у «цукерково-букетний» період по-справжньому яскравими, пристрасними та красивими. Вони без розуму один від одного, і триватиме це доти, доки вони не зіткнуться лобами в побуті.

Поради чоловікові

  • ніколи не ігноруйте її потреби та побажання;
  • ні в якому разі не критикуйте її;
  • перестаньте змушувати її ревнувати вас;
  • якнайбільше спілкуйтеся на задушевні теми, будьте романтичним;
  • частіше виявляйте ініціативу в ліжку.

Поради жінці

  • не намагайтеся критикувати його яскравість;
  • говоріть більше компліментів;
  • більше уваги приділяйте його переживанням та проблемам;
  • пристрасть у ліжку – запорука його любові до вас;
  • не показуйте своїх слабкостей.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі сумісність двох Львів може бути дуже мінливою. З одного боку, у шлюбі вони обоє можуть бути задоволеними життям, щасливими та закоханими до безпам’ятства один одного. З іншого, між ними йде постійна війна за лідерство та владу в побуті, і не дай Боже, щоб хтось переміг. Якщо переможе жінка-лев, то її партнер стане їй просто не цікавим, а якщо переможе чоловік-лев, то тоді жінка залишиться занадто пригніченою і зрештою почне поводитися не так, як повинна поводитися Левиця, буде істерити, скандалити і навіть мстити.

Чоловік Лев у цьому союзі не має претендувати на стовідсоткове лідерство. В ідеалі він повинен взяти на себе тільки те, що належить чоловікові. Жінка Лев теж має бути лідером лише у жіночих справах. Таким чином вдасться досягти гармонії у шлюбі та зберегти відносини максимально довго міцними та щирими, без шкоди будь-якої зі сторін.

Якщо ж у союзі двох Левів з’явиться третя сторона, через яку почнеться ревнощі, то тоді пара розпадеться, і не важливо, чи було кохання, чи пов’язувало партнерів щось ще, крім стосунків.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг цього союзу в рази більше. І почати варто було б з того, що це дуже сильна пара, здатна подолати будь-яку проблему, діючи спільно, як і належить партнерам у відносинах. І не дай Бог комусь посягнути на їхнє щастя або образити одного зі Левів – другий одразу вийде на захист і зробить усе для того, щоб відстояти честь партнера. Та й взагалі, переваг тут настільки багато, що про всіх одразу і не розповіси: пристрасть, любов, взаємне розуміння, щедрість щодо один одного, підтримка, яскравість.

Але якщо ви жінка Лев або чоловік Лев, і створили відносини з представником цього ж знака Зодіаку, то пам’ятайте – попереду на вас чекає багато труднощів та нелегкий спільний побут.

Advertisement

Недоліки союзу

Насправді недоліків у союзі двох Левів не так уже й багато. Один із них, це самолюбство кожної з половинок та вічна боротьба за владу в парі. Цей недолік може негативно вплинути і на відносини в цілому, і на постіль, і багато інших факторів. Обом бажано якнайшвидше прийняти свою рівність і перестати боротися за владу в парі.

Другий недолік, це занадто спекотний темперамент і неймовірні амбіції, що часом заважають їм зайнятися важливими справами, замість вічних погонь за недосяжними речами і грошима. Якщо обоє навчаться контролювати один одного, обидва зрозуміють, що настав час серйозно взятися за щось одне, то тоді буде успіх. Разом, будучи партнерами, і жінка Лев, і чоловік Лев можуть дуже багато досягти. І йдеться не лише про кар’єру та матеріальний успіх.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве