Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Овен

Гороскоп сумісності у разі пари, що складається з чоловіка-овна і жінки-лева, не дуже вже й здатний передбачити, якими будуть стосунки між ними. З одного боку, може здатися, що представники цих знаків Зодіаку мають відмінну сумісність, з іншого ж, навпаки, здається, ніби вони в жодному разі не повинні перетинатися. Причина такого двоїстого бачення цієї пари полягає в занадто великій схожості натур – обидва лідери, обидва власники, обидва самодостатні і вважають себе найкращими у всьому без винятку. Іншими словами, у цьому союзі може статися справжнісіньке «зіткнення танків»…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Як би там не здавалося, а насправді із союзу, в якому є жінка-лев та чоловік-овен, може вийти цілком пристойна пара. Відносини в цій парі повинні бути пристрасними, романтичними, одночасно динамічними та азартними – тут не доведеться нудьгувати, ні Левіці з її темпераментом та вогненною пристрастю, ні Овну з його самолюбством. Вічною правотою та жадобою лідерства. І, до речі, ця пара не вписується в рамки традиційних відносин, якими їх прийнято бачити. Тут все не так, як у звичайних людей, тут все інакше, і те, що, здавалося б, має зруйнувати стосунки, діє інакше і скріплює союз.

А взагалі з пари Лев-Овен може вийти чудова сім’я, в яку кожен стоятиме за свою сім’ю та другу половинку стіною. Головне, щоб не стикалися інтереси і щоб було знайдено щось спільне, щось, на чому обидва зможуть сконцентрувати увагу і відвести його від «его». Особливо вдалим може бути цей союз у тому випадку, якщо Левиця буде жінкою, а не лідером і піде на поступки щодо Овна.

В любові

У коханні між жінкою-левом та чоловіком-овном все не так, як має бути. Це два вогняні знаки Зодіаку. Їхня сумісність не може не є предметом для суперечок. Вони настільки схожі, що, за ідеєю, не повинні бути разом. І все ж таки вони будуть разом. Адже їхні стосунки переповнені пристрастю, любов’ю, почуттями, зухвалістю, проникливістю, порозумінням, непередбачуваністю, грою вогню та спраги гасіння. Разом, Лев та Овен, це сила, непереборна, неймовірна, така, яку нікому не перемогти.

Але як би там не було в коханні, і як би вони не сварилися, їх все одно завжди тягне один до одного. Особливо сильно тягтиме чоловіка Овна до жінки Лева. Овен зі своєю жагою перевірки себе на міцність просто не може встояти перед силою та моральною стійкістю Леви. Вона для нього як криптоніт для супермена – такий рідний, але такий небезпечний. Та й сам чоловік Овен не надто по-іншому впливає на жінку Лева.

Advertisement

А взагалі сумісність у коханні у Овна та Лева дуже велика. Висока ймовірність, що цей союз, будучи вже збудованим, ніколи не зруйнується. Особливо міцним він буде в тому випадку, якщо жінка-лев піде на поступки, і якщо чоловік-овен перестане намагатися її провокувати своїм вихованням та жагою до випробувань. У коханні у них жарко, гаряче, іноді нестерпно для обох, але вони будуть триматися один за одного незважаючи ні на що.

Поради чоловікові

 • частіше хвалите її, лестить їй, будьте максимально благородним;
 • ніколи не дозволяйте собі критикувати її;
 • не намагайтеся перевиховати її, змінити – не піддасться;
 • не варто надто яскраво демонструвати своє лідерство – втратите його;
 • виявіть терпіння, будьте готові до поступок;
 • ніколи не давайте приводу для ревнощів.

Поради жінці

 • навчіться поступатися йому, не топчіть його чоловічу гідність;
 • будьте з ним максимально ніжною та уважною, жіночною;
 • поступіться йому лідерство – нехай насолодиться ним;
 • не давайте приводів для ревнощів – його ревнощі сильніші за вашу;
 • довіряйте йому, не сумнівайтесь у ньому;
 • частіше говорите з ним до душі, про його переживання і проблеми.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-лева та чоловіка-овна все дуже непросто влаштовано. Вони обидва кар’єристи, які бажають отримати більше влади і лідерства. Обидва надто амбітні та настирливі. Обидва дуже енергійні. Важливо – щоб вся ця енергія, всі ці якості були використані у спільній справі – з представників цієї пари у шлюбі може вийти чудовий «робочий союз», разом Лев і Овен можуть багато чого досягти. Головне, щоб дві половинки цієї пари не почали змагатися один з одним.

У шлюбі в даному конкретному випадку обом може бути дуже нелегко навіть за наявності спільної справи. Допомогти в цьому випадку може лише одне – обидва мають навчитися йти на поступки своєму партнерові. Особливо це стосується жінки-левиці, яка може придушити Овна і цим відштовхнути його, якщо не навчиться контролювати емоції і поступатися, йти на компроміси.

А взагалі, як би там не було у стосунках у шлюбі, а є місце, де чоловік-овен та жінка-лев мають просто неймовірну сумісність. Цим місцем є постіль. У ліжку вони здатні принести один одному стільки задоволення, скільки навіть не здатні прийняти. Обидва пристрасні, романтичні, люблять експерименти і прагнуть задовольнити не лише себе, а й партнера – все це просто не може не зіграти на руку їхнім стосункам.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у парі Овен-Лев взагалі багато. Вони сильні, енергійні, наполегливі, цілеспрямовані, мають неймовірну силу і завжди досягають поставлених цілей – ця пара приречена на успіх у будь-якій справі. Особливо якщо обидві половинки діятимуть злагоджено, довіряючи один одному, підтримуючи один одного, разом добиваючись усіх цілей і не починаючи змагатися.

Ну і крім цього у них відмінна сумісність в ліжку, у шлюбі, у відносинах, в цілях, і навіть у відношенні до сімейних цінностей. Вони можуть побудувати міцну сім’ю і стати хорошими батьками, долаючи і ліквідовуючи разом всі проблеми і труднощі, що виникають на шляху складності і труднощі.

Advertisement

Недоліки союзу

Найбільший недолік цього союзу полягає в надто вогняних темпераментах обох половинок. Що жінка-лев, що чоловік-овен, обидва надто темпераментні, пристрасні, агресивні, зухвалі, настирливі, наполегливі та самодостатні – всі ці риси при зіткненні просто не можуть не конфліктувати. Якщо обидва партнери не навчаться поступатися один одному і не спрямують всю свою енергію в одну якусь спільну справу, то їхній союз, напевно, закінчиться загибеллю, розставанням. Тут уже або обидва навчаться жертвувати своїм самолюбством, або розставання не за горами.

Але є і ще один недолік – ця пара занадто сильна, навіть за окремістю жінка-лев і чоловік-овен занадто сильно впливають і тиснуть на оточуючих, а то й поготів. Саме тому їхній союз, швидше за все, і буде приреченим на самоту – в жодному суспільстві вони не зможуть ужитися настільки, щоб з кимось зав’язати реальну дружбу.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве