Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Рак

Сумісність у разі, коли в одній парі стикаються чоловік-Рак та жінка-Лев, дуже мала. Найчастіше, відносини у таких парах закінчуються, до ладу і розпочавшись. Тривати довго вони можуть лише у випадках, коли чоловік-рак наділений такими якостями як терплячість, поміркованість, цілеспрямованість та сила волі. В іншому випадку жінка-лев з легкістю придушить його, після чого він піде, опустивши голову і розчарувавшись у собі. І взагалі, гороскоп сумісності на цей випадок не пророкує нічого доброго, надто вже різні ці знаки Зодіаку, і надто вже важко їм ужитися, як у побуті, так і у відносинах загалом.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Лев та чоловік-Рак

Тим не менш, відносини між жінкою Левом і чоловіком Раків все ж таки можуть продовжитися досить довго. Якщо Рак звикнеться з рвучкістю, гордістю, активністю та енергійністю своєї Леви і зрозуміє, що, не змінившись, не зможе отримати її цілком і повністю. До речі про зміни – якщо чоловік-рак поміняє свій домашній спосіб життя та почне хоч іноді виходити у світ разом зі своєю Левицею, то тоді зможе привернути її увагу до себе та зачарувати, але з’явиться нова проблема. Вона полягає в тому, що він постійно перебуватиме в її тіні, бо вона йому, своїм шармом, яскравістю і комунікабельністю, не дозволить виділитися з натовпу.

І не менш головне – стосунки з жінкою Левом для чоловіка Рака надто обтяжливі. Йому завжди доведеться у всьому її задовольняти, і в ліжку, і у відносинах, і у «вилазках у суспільство», і в стилі життя, і навіть у кар’єрних успіхах. Як тільки здивування закінчаться, вона охолоне до нього і, зрештою, просто піде від нього.

Сумісність в любові жінки-Лева та чоловіка-Рака

Сумісність чоловіка раку та жінки Лева можна назвати дивною, бо в цьому союзі багато чого не піддається жодній логіці. Здавалося б, у коханні у них не може бути гармонії через нестиковку характерів і темпераментів, не може бути й балансу, адже стикається гаряче нутро Леви і холод Раку, який завжди забивається в панцир при прояві найменшого негативу. Але все це лише поверхня – насправді в цьому союзі може панувати гармонія, про яку багатьом знакам Зодіаку у коханні лише мріяти. Як вони уживаються, не завжди зрозуміло.

У цій парі, як і в більшості інших не надто сумісних пар, теж будуть нескінченні сварки та скандали. Але тут є одне «але». Якщо в інших парах сварки та скандали закінчуються здаванням позицій однієї з половиною, то тут такого не станеться – скільки б Левиця не намагалася тиснути на свого партнера, чоловік-рак ніколи не здасть позицій, він як дзеркало, терпляче та настирливо чекає, доки його партнерці не залишиться що сказати на його адресу. Втім, залежно від виховання. Реакція жінки-лева на це може бути різною, деяких така поведінка навпаки може заводити.

Advertisement

Але зате як би там не було в коханні між Раком і Левицею, а вони зможуть добре доповнити один одного. Рак зможе навчити свою партнерку спокою, розміреності, економічності, контролю почуттів та емоцій, а жінка Лев може навчити свою другу половинку емоційності, цілеспрямованості, яскравості, комунікабельності, зробити його впевненішим у собі. Тобто, обидві половинки, в любові і як таких відносинах, можуть мати багато користі.

Поради чоловікові

 • не намагайтеся її перевиховати надто явно;
 • ніколи не показуйте їй своїх образ – слабкі люди Левицям не подобаються;
 • не намагайтеся закликати її до ревнощів – пошкодуєте;
 • Постарайтеся частіше виходити з нею на люди;
 • будьте емоційнішим, не бійтеся власних почуттів;
 • не зловживайте своєю фінансовою владою.

Поради жінці

 • дозвольте йому дбати про вас, як про дитину;
 • не обмежуйте його владу у побуті;
 • дозвольте йому розкритися, не давіть на нього;
 • частіше підігруйте йому в сварках;
 • станьте в його очах більш планомірною та відповідальною.

Сумісність у шлюбі

У жінки-лева і чоловіка-рака у шлюбі стосунки можуть бути дуже непоганими. Головне, щоб обоє навчилися розуміти партнера та передбачати його бажання, не боячись цим бажанням потурати. У цій парі будь-яка проблема може бути вирішена звичайною відвертою розмовою. І взагалі, якщо Рак навчиться відверто розмовляти зі своєю Левицею, то таким чином він вирішить масу проблем – саме розмова і допоможе вирішити масу скандалів ще до їх виникнення.

Також, у шлюбі може бути гармонія у випадку, якщо обоє навчаться хоч іноді йти на поступки. Жінці Леву потрібно стати більш домашньою і навчитися жертвувати своєю спражею веселитися та весело проводити час. Чоловікові Раку потрібно стати більш діяльним, піти назустріч Левицю і частіше виходити з нею на люди. Щойно обидва підуть назустріч партнеру, життя налагоджуватиметься. І тоді у шлюбі обоє зможуть принести другій половинці масу користі.

А взагалі, як би не складалися стосунки у шлюбі у жінки Лева та чоловіка Рака, головний їхній бонус таїться саме в ліжку. Тут у них сумісність просто чудова. Їхні постільні відносини чимось схожі на гру – один весь час намагається досягти іншого, розуміючи, що вже може досягти близькості і як таких старань уже не потрібно. А Левиця щосили чинитиме опір, явно даючи зрозуміти, що сама ж і хоче, щоб її домагалися якомога довше.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг цих відносин, то їх набагато більше. По-перше, обидва можуть доповнити одне одного і навіть перевиховати. Рак стане поряд з Левицею більш веселим, активним і енергійним, а Левиця більш відповідальною та розміреною, цілеспрямованою та планомірною. По-друге, у цій парі не буде проблем у ліжку – сексуальна сумісність тут хороша, і самі ігри в ліжку будуть схожі на гру, що не може не благотворно впливати на відносини в цілому.

Ну а по-третє, у цих відносинах ролі будуть розподілені між партнерами так, як це і має бути, і ніхто не зазіхатиме на роль партнера. До того ж, навіть норовлива і владна Левиця ніколи не зазіхатиме на лідерство Рака, яке їй як не крути, а в будь-якому разі дуже не подобатиметься.

Advertisement

Недоліки союзу

У парі, що складається з темпераментної та яскравої жінки-лева і нудного чоловіка-рака, є лише два недоліки. Перший полягає в дуже різних способах життя – чоловік рак постійно норовить посидіти вдома, прагне близькості і усамітнення, а жінка Лев навпаки, весь час прагне піти з дому якнайдалі від побутових проблем і тягне за собою нудного і ведучого розмірене життя Рака. А другий недолік, це дуже різне ставлення до грошей. Чоловік-рак занадто економічний і прагне накопичень, не любить витрачати гроші на порожній і намагається спланувати всі витрати наперед. Жінка-лев навпаки, любить витрачатися, і взагалі, надто щедра. Ось на цьому фоні і можуть виникати невдоволення одне одним.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве