Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Риби

Досить непогана сумісність у жінки Лева з чоловіком Рибою, і це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Представники цих знаків Зодіаку можуть добре ладнати, навіть незважаючи на те, що мають багато відмінностей: у них розрізняються темпераменти, характери, сприйняття всього, що відбувається навколо них, цілі, захоплення та уподобання, манери та багато іншого. Їхня сумісність пояснюється дуже легко – незважаючи на всі названі вище відмінності, вони у відносинах гратимуть кожен свою важливу роль.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чоловік-риби даватиме своїй супутниці те, чого вона жадає, тобто любов, захоплення, комплементи та увага, а жінка-лев у свою чергу подарує Рибі те, чого йому не вистачає, а це і впевненість у собі, і рішучість, і впевненість у тилі, у вигляді жінки Лева.

Єдиний варіант, коли відносини між Левицею та Рибою можуть не налагодитися, це випадки, коли Левице набридає надто сильне божевілля Риби на коханні та захопленнях, або, коли в Рибі прокидається чоловіче самолюбство, яке сильна жінка Лев ніколи не прийме від такого слабкого морально, ненадійного. та нецілеспрямованого чоловіка.

Теоретично, відносини можуть бути дуже міцними і у випадку, якщо чоловік-риби багатий і не потребує додаткового матеріального забезпечення. Тоді Левице прийме його таким, яким він є, і буде всю себе присвячувати лише налагодження їхнього загального побуту, і внесення у стосунки хоч якоїсь різноманітності. Втім, знову ж таки, все це лише теорія, а як воно вийде насправді, знають лише зірки.

В любові

У коханні у відносинах між чоловіком-рибою та жінкою-левом дуже багато проблем. І вони насамперед пов’язані на моралі, на платонічній близькості, на контакті. Особливо великі проблеми можуть торкнутися в цьому союзі саме Левицю – чоловіки-риби, незважаючи на свою позитивність та доброту, здатні на велику хитрість, вони легко маніпулюють людьми, і Левицею такому чоловікові зможе маніпулювати навіть краще, ніж будь-ким. Левиця, у свою чергу, може сильно постраждати від цього, зокрема, у моральному та психологічному плані, зневіритися у собі. Через все це у коханні у них і може початися розлад.

Зате у коханні у них може бути все добре, якщо вони навчаться бути партнерами, а не просто сторонами стосунків. Якщо Лев і Риби побачать один одного корисних людей, то багато що може змінитися. Важливо, щоб кожен міг принести користь другій половинці – інакше у коханні вони будуть вічні проблеми, та й до розриву у разі довго йти не доведеться.

Advertisement

Сексуальна сумісність у цьому випадку теж не найкраща. З одного боку, заняття кохання в такому союзі дуже романтичні, ліричні, спокійні і трохи пристрасні, що не може не сподобатися. З іншого боку, Левице може це швидко набриднути, адже її як не крути, а завжди тягтиме до чогось нового, на відміну від Риби.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся нею маніпулювати, не вибачте;
  • частіше говорите з нею до душі, проявляйте розуміння, поступайтеся;
  • ніколи не заперечуйте її лідерство;
  • не волайте до ревнощів;
  • звикніться до її непередбачуваності.

Поради жінці

  • не робіть замах на його свободу;
  • не критикуйте за моральну слабкість;
  • не дорікайте у нестачі чоловічих переваг;
  • будьте з ним м’якше і частіше проводите час наодинці;
  • не нав’язуйте йому свої погляди надто явно.

Сумісність у шлюбі

Насамперед варто запам’ятати одну просту істину – у шлюбі може бути гармонія у такому союзі лише в тому випадку, якщо обидві половинки почнуть йти на компроміс. Інакше у шлюбі в них ніколи не буде гармонії, бо як би вони не намагалися змінити один одного, у них це не вийде, жоден, ні другий ніколи не здадуться. Втім, бувають і винятки.

Зате вони можуть стати відмінними батьками, і більше того, це може бути той рідкісний випадок, коли обидва будуть згодні з методами виховання одне одного. У такій сім’ї діти будуть по-справжньому щасливими, а чоловік-риби та жінка-лев зможуть забезпечити їм правильне виховання та гарне майбутнє.

Ще один не менш важливий момент – гармонія у шлюбі у Левиці та риби може бути досягнута тоді, коли вони обоє поділять ролі так, як їм обом цього і хочеться. Левице в ідеалі треба присвятити себе побуту та побутовому задоволенню чоловіка-риби, а Рибі-чоловікові треба буде присвятити себе забезпеченню сім’ї. Інакше інтереси можуть дуже погано стикуватися, і постраждають від неправильного розподілу ролей обидві половинки.

Переваги та плюси спілки

Перший і найголовніший плюс полягає в тому, що шлюб у представників цих знаків Зодіаку завжди є обдуманим рішенням, прийнятим при осмисленні всіх наслідків. Завдяки цьому, найчастіше шлюб у результаті стає останнім у житті обох половинок – розриви в таких парах дуже рідкісні, якщо дійшло до створення повноцінної сім’ї.

Другий, але не менш важливий плюс відносин Риби-Лев, це неймовірна схожість у методах виховання дітей. Разом вони можуть стати відмінними батьками, такими, яких якраз і називають найчастіше зразковими.

Advertisement

Ну і ще одне – якими б сильними не були розбіжності в цій парі, як би сильно не давила жінка Лев на свого партнера, і як сильно б не упирався б чоловік-риби, у них все одно ніколи не буде сильних сварок, і вони ніколи не зрадять один одного, будучи скривдженими. Відданість у цій парі, це навіть не стиль життя, це непорушний принцип.

Недоліки союзу

Найбільший недолік полягає в тому, що в цій парі у двох половинок дуже багато розбіжностей та різних поглядів. Вони відрізняються буквально у всьому без винятку як у поглядах на життя, так і в способах життя і у відношенні до інших людей. І перевиховати один одного у них не вийде – вони обоє настільки вперті, що не дозволять у жодному разі другій половинці перевиховати себе.

Другий же мінус полягає в тому, що жінці Леву просто не зрозуміти, як чоловік може бути настільки недовірливим і нерішучим. Левицям подобаються справжні чоловіки, сильні, сміливі, і якщо вони спочатку закохуються в Рибу, то потім шкодують про це. Рибі, до речі, теж доведеться дуже нелегко, адже доведеться постійно пересилувати себе і намагатися виглядати в очах жінки-лева тим, ким, по суті, чоловік-Риби не є.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве