Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Скорпіон

Пара, в якій є жінка-Лев та чоловік-Скорпіон, просто не може не бути яскравою та по-справжньому пристрасною. Гороскоп зодіакальної сумісності на цей випадок пророкує бурхливі і дуже яскраві відносини, пристрасть, любов, взаємну потяг один до одного, романтику і все те, чого якраз і потребують обидва представники цих знаків Зодіаку. Сумісність тут хороша, але саме у стосунках, у коханні, у ліжку. У чому погана сумісність, так це в побуті, але не факт, що стосунки Лева зі Скорпіоном будь-коли дійдуть загального побуту і створення як такої справжньої сім’ї. Обидва волелюбні та незалежні, і обидва бояться втратити свободу так, як не бояться більше нічого.

Загальна зодіакальна характеристика пари жінка-Лев та чоловік-Скорпіон

Кажуть, не може бути яскравішої пари, тижня Скорпіон-Левиця. І це справді так. Напевно, у кожному суспільстві вони будуть найбажанішими гостями. Завдяки їм у будь-якій компанії стає весело та цікаво. Вони обидва вміють спілкуватися на красиві та рідкісні теми, обоє люблять розумувати, чим і дивують оточуючих, і обидва можуть набувати вигляду заводіли, що якраз і грає їм на руку у спілкуванні з людьми. При цьому їх схожість не затьмарює їх. Вони не затьмарюватимуть один одного і намагатимуться виділитися на тлі партнера, навпаки, за яскравість один одного в суспільстві вони й боротимуться, адже їм обом приємно знати, що друга половинка є не менш яскравою і затребуваною в суспільстві особистістю.

І взагалі, відносини між жінкою Левом і чоловіком Скорпіоном дуже цікаві, адже далеко не в будь-яких стосунках можуть так добре ужитися дві по-справжньому сильні особи. А тут уживаються. Левицю заводить ентузіазм і цілеспрямованість її чоловіка-скорпіона, а Скорпіона не може не заводити гордість і максималізм Леви.

Сумісність в любові жінки-Лева та чоловіка-Скорпіона

Не можна сказати, що у коханні між жінкою Левом та чоловіком Скорпіоном не буде проблем. Навпаки, у коханні та стосунках як таких у них завжди будуть проблеми. Але більша їх частина ґрунтуватиметься на тому самому факторі – коли вони опиняються наодинці, починають боротися за лідерство та владу в парі. І не варто думати, що у цій боротьбі обов’язково з’явиться переможець – навпаки, у цій війні за лідерство переможця не буде.

У коханні може з’явитися в них гармонія тільки тоді, коли вони обоє зрозуміють, що в їх боротьбі немає жодного сенсу, коли навчаться поступатися один одному, і при цьому не втрачати своєї яскравості та унікальності в очах партнера. Як тільки яскравість когось із них згасне, у коханні почнуться проблеми іншого характеру – ні Левіце, ні її партнеру Скорпіону, ніколи не сподобається тьмяний або загнаний партнер. Втім, все це дрібниці на тлі одного великого плюса.

Як би там не було у коханні, а в ліжку у цих знаків Зодіаку завжди буде ідеальна сумісність. У них неймовірний сексуальний потяг один до одного, і цей потяг може допомогти їм подолати всі найбільші проблеми у стосунках. Навіть після сильної сварки, у коханні вони можуть настати момент сильного пристрасного примирення. І саме завдяки сексуальній сумісності в цій парі і може з багатьох питань бути спільним знаменником (у суперечках, розбіжностях).

Advertisement

Поради чоловікові

 • частіше хвалите її, кажіть їй компліменти;
 • ніколи не ставте під сумнів її слова;
 • ніколи не брешіть їй – не пробачить;
 • ні в якому разі не провокуйте її на ревнощі – пошкодуєте;
 • більше розмовляйте з нею про те, що її хвилює;
 • підтримуйте її у всіх її починаннях.

Поради жінці

 • підтримуйте його у складні моменти, не відмовляйте у моральній підтримці;
 • постарайтеся бути гідною його (яскравою, товариською, пристрасною);
 • не звертайтеся до ревнощів (скорпіони надто великі власники);
 • не намагайтеся лестити йому, адже він не любить фальшу;
 • не втрачайте незалежності – раби Скорпіонам не цікаві.

Сумісність у шлюбі

Сумісність чоловіка-скорпіона та жінок-лева у шлюбі така, що передбачає багато проблем, особливо на побутовому ґрунті. Гармонія та баланс можуть бути досягнуті лише в тому випадку, якщо відповідальність між партнерами буде поділена відповідно до статей. Наприклад, якщо жінка Лев визначилася з місцем сімейного відпочинку, її чоловікові не варто з нею сперечатися (максимум, можна порадити), а якщо чоловік Скорпіон вирішив, що потрібно поставити душ, а не ванну, то так тому і бути, і не дай вам Бог сперечатися з ним. Такий поділ лідерства дозволить досягти гармонії у побуті.

Як уже говорилося раніше, в цій парі чудова сексуальна сумісність, і саме вона і може допомогти досягти гармонії в шлюбі. Якою б сильною не була сварка, яким би сильним не був скандал, він має закінчитися бурхливим постільним примиренням. До речі, ліжко може стати і інструментом впливу обох половинок один на одного – чимось на кшталт покарання.

Ну а головна особливість полягає в тому, що якщо у шлюбі інших знаків Зодіаку може бути досягнуто гармонії та балансу за рахунок партнерства в будь-якій справі, то тут партнерства краще не допускати. Як відносини змішаються з кар’єрою чи загальними інтересами, союзу настане кінець.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг стосунків чоловіка Скорпіона та жінки Лева, то їх у рази більше, ніж недоліків. Жінка-лев поруч із таким партнером завжди почуватиметься більш впевненою в собі, рішучою, сильною, тоді як чоловік-скорпіон, поруч із такою партнеркою, і взагалі почуватиметься королем. Плюс, у них ідеальна сумісність у ліжку, у спілкуванні, у сприйнятті миру та у поглядах на життя, як на сімейне, так і на суспільне.

Незважаючи на загальну відчуженість, обидва завжди будуть бажаними гостями у будь-якій компанії. І головна перевага цих відносин – це дві сильні особистості, здатні доповнити один одного і багато досягти. Вони обидва цілеспрямовані і наполегливі, і обидва бажають бачити поруч із собою сильну людину, якою власне обидва є насправді.

Недоліки союзу

Найбільша вада відносин чоловіка Скорпіона і жінки Лева полягає в взаємній ревнощі. Вони обидва власники та обидва намагаються тримати свою другу половинку на прив’язі. Як тільки з’являються у когось з них хоч якась думка про зраду, починається справжнісінький трилер – ревнощі, підозри, відсутність віри до партнера і все в цьому роді. Саме ревнощі і можуть стати тим самим фактором, який здатний зруйнувати відносини.

Advertisement

Другий великий недолік, це занадто слабка сумісність у побуті. Тут кожен намагається «потягнути ковдру» на себе, кожен намагається бути лідером, і кожен з них намагається продемонструвати партнерові свою владу. У результаті це може призвести до побутової війні, яка природно рано чи пізно закінчиться розривом, розставанням.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве