Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Стрілець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Стрілець

Пара, в якій зіткнулися душі чоловіка-стрільця і ​​жінки-лева, повинна за наданням не повинна проіснувати, і причина не в тому, що в даному випадку погана зодіакальна сумісність, а в тому, що представники цих знаків Зодіаку занадто суперечливі, дуже різні. Стрілець з його неймовірною енергією та жагою бути у увазі, просто не може ужитися з жінкою Левом, яка прагне лише лідерства та влади.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Лев та чоловік-Стрілець

Стрільці просто не створені для такого партнерства, вони не здатні витримувати владу над собою, постійні причіпки та критику на свою адресу, вони дуже швидко втомлюються від цього. Втім, не все так категорично – гороскоп на цей випадок пророкує не лише погане, а й численні варіанти хорошого, так що не факт, що стосунки у такому разі обов’язково будуть приречені на розвал. Непоодинокі та зворотні випадки…

Незважаючи на всі труднощі, і на погану сумісність, відносини, в яких є чоловік-стрілець і жінка-лев, зустрічаються досить часто, і більше того, у багатьох випадках вони тривають дуже довго. Головне, щоб обоє змирилися з вадами другої половинки і приготувалися йти на поступки. Якщо жінка Лев перестане у всьому звинувачувати свого партнера Стрільця, і якщо вона перестане пиляти його з будь-яких дрібниць, то багато чого зміниться. Але й від чоловіка-стрільця потрібно не менше зусиль – йому треба навчити мислити тверезо, відповідально, діяти рішучіше, показати партнерці, що він теж здатний бути лідером, нехай не у стосунках, але у побуті, у роботі, у кар’єрі, хоч у чомусь.

Сумісність в любові жінки-Лев та чоловіка-Стрільця

У коханні між чоловіком Стрільцем та жінкою Левом все дуже непросто. Левиця весь час заявлятиме своє право на царювання, на владу над партнером, а Стрілець може нескінченно боротися з усім цим, не визнаючи владу левиці над собою. Що найцікавіше, так це те, що в даному випадку не підійде взаємна згода йти на поступки. На поступки має піти у цьому випадку саме чоловік Стрілець. Якщо він визнає царювання і владу Левиці, то в коханні може наступити час гармонії. Але як тільки на поступки піде жінка-лев, стосунки відразу ж руйнуються, бо Стрілець, хоч би яким він був, ніколи не захоче будувати стосунки зі слабкою на його погляд жінкою. Він може довго упиратися, має боротися з її лідерством, але у глибині душі він ніколи не захоче, щоб вона здалася.

Ще один важливий момент полягає в тому, що в коханні в цій парі може бути гармонія тільки тоді, коли є веселощі. Ці стосунки мають бути нескінченним святом, веселощами, урочистістю – як тільки комусь із двох половинок стане нудно, у коханні можна буде поставити жирну крапку.

Але як би там не було в коханні, а в ліжку тут точно завжди буде гармонія. У них просто ідеальна сумісність, енергія Юпітера і Сонця перетворює кожне нове злиття двох представників цих знаків Зодіаку на справжнісіньке уявлення. Тут ніколи не буде похмурого заняття любов’ю – тут кипить пристрасть, є кохання, непередбачуваність та спонтанність.

Advertisement

Поради чоловікові

 • ніколи не закликайте її до ревнощів;
 • не намагайтеся нав’язувати їй свою думку;
 • не намагайтеся придушити її владність та бажання царювати;
 • прийміть її яскравість, змиріться з її перевагою над вами;
 • частіше говоріть компліменти, але не лестите без толку;
 • Досягніть її довіри.

Поради жінці

 • не приймайте всерйоз слова Стрільця у сварках;
 • постарайтеся довіряти йому – недовіри не потерпить;
 • будьте яскравою поруч із ним – йому потрібен сильний партнер;
 • не дорікайте йому за колишні провини;
 • більше розмовляйте з ним на щирі теми;
 • не командуйте ним.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, укладеному між жінкою Левом та чоловіком Стрільцем, просто не може не виникати міжусобиць та проблем побутового характеру. Тут завжди матимуть місце істерики енергійного Стрільця та образи жінки-лева. Тут завжди будуть причини для ревнощів, завжди буде егоїзм і гординя. У шлюбі між представниками цих знаків Зодіаку може бути гармонія лише в тому випадку, якщо вони обоє почнуть хоч трохи контролювати себе та свої емоції. Сумісність тут так не дуже висока, так що доведеться попрацювати. Без контролю емоцій пару не зберегти.

Зате як би там не було в шлюбі, любові і як таких відносинах, а в ліжку у них напевно буде стовідсоткова сумісність. І саме завдяки цій сумісності в ліжку у шлюбі Стрільця та Леви і вирішуватимуться сварки та розбіжності. Після жахливої ​​сварки або істерики одного з партнерів обов’язково настане пора пристрасного примирення. Їхнє заняття любов’ю, це щось неймовірне, чарівне, непередбачуване і спонтанне. І до речі, якщо пара розпадеться, то обидва в такому разі залишаться в пам’яті один одного, як зразок того, яким має бути добрий партнер у ліжку.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг пари, в якій є і жінка Лев, і чоловік Стрілець, то їх не так вже й багато. Насамперед можна виділити щирість почуттів та взаємне невміння тримати в секреті власні емоції. Ніхто ні від кого не приховуватиме невдоволення, або навпаки, захоплення. Другий же плюс, це чудова сумісність у сексуальному плані – в ліжку вони обидва виявляться задоволеними один за одним. Ну а третій плюс, і він же, мабуть, і останній, це здатність обох підтримувати одне одного у непростих життєвих ситуаціях.

Втім, все це лише теорія – як складеться насправді, сказати складно тим більше у разі таких знаків, як Лев та Стрілець.

Недоліки союзу

Насправді недоліків у цьому союзі у рази більше, ніж переваг. Найголовнішим же недоліком відносин є недорозуміння, яке раз-пораз руйнуватиме пару. Так, чоловік Стрілець весь час чекатиме похвали та комплементів від своєї партнерки, а жінка Лев у цей час буде зайнята лише самою собою. Своєю улюбленою персоною. У результаті виходить, що обоє чекають один від одного захоплень, похвали, комплементів, симпатії, і їх не отримуватимуть. Швидше за все, на цьому фоні і відбудеться розставання.

Плюс, обидва один одного завжди критикуватимуть за провини, за слабкості, за недоліки, і обом це і не подобатиметься. Звідси сварки та скандали, істерики, образи, догляди та переїзди до мами. Загалом, нудно в цій парі точно не буде – щодня буде переповненим емоціями, почуттями, невдоволеннями та всім подібним.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве