Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-телець

Сказати з точністю на сто відсотків, чи це хороший союз, чи поганий, не зможе жоден гороскоп сумісності. І справа не в тому, що у представників цих знаків Зодіаку не надто хороша сумісність, а в тому, що багато в чому в них дуже різні характери та темпераменти.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Жінка-лев з її вогненним і пристрасним темпераментом схожа на пані, якій хочеться всього і відразу, і для якої немає нічого ціннішого, ніж власне его або самолюбство. Чоловік-тельець навпаки, дуже цілеспрямований і передбачуваний, економічний, і бажає лише матеріальної стабільності та власного особистісного становлення. В результаті, їхні інтереси стикаються і конфліктують, приносячи у стосунки розлад і сварки.

Для ґрунтовного та серйозного чоловіка Тельця, його жінка, це насамперед власність, на яку ніхто не має такого ж права, яке має він сам. Для нього друга половинка, це особистий інвентар, особа, що належить йому на всі сто відсотків. Жінка Лев у чомусь схожа з ним і також відноситься до свого партнера, але ніколи не зазнає такого ставлення до себе – вона ніколи не дозволить партнеру зазіхати на свободу та незалежність, не дозволить диктувати правила чи займатися вихованням. Ось вам і ще один привід для твердження, що тут погана сумісність.

Втім, не все настільки вже погано, щоб спілка взагалі не мала права на існування. Є безліч хитрощів, на які обидві половинки можуть піти, за бажання, щоб зберегти цей непростий, але дуже пристрасний союз. До речі про пристрасть – справді, пристрасті тут не позичати.

В любові

У коханні у чоловіка-тельця та жінки-лева може виникати маса проблем. Насамперед головна проблема полягає у нестиковці характерів і ставлення до такого партнерства. Одна завжди блищить розумом і намагається отримати максимум уваги, а інший весь час думає про свою наживу і про те, як би ще сильніше прив’язати до себе свою нову власність, жінку-лева. На цьому тлі у коханні між ними можуть виникати великі прогалини – то один образиться і почне віддалятися, інший відсторониться, боячись втратити свою свободу.

Advertisement

Ще одна проблема у коханні ґрунтується на вічному протистоянні. Вона можуть занадто давити один на одного, добиваючись переваги, і тим самим руйнувати стосунки. Обидва очікують один від одного прояву терпіння, поступок, компромісів та уваги, і обидва при цьому не бажають давати того ж партнеру. А їх егоцентричні устремління, недовірливість і обопільна жага влади над партнером, і зовсім можуть привнести стільки вогню у відносини, скільки відносин просто не винести.

Взагалі представникам цих знаків Зодіаку доведеться докласти неймовірну кількість зусиль для того, щоб у коханні виникла гармонія та баланс. Їхні інтереси завжди ворогуватимуть і стикатимуться. Їхні манери поведінки та захоплення ніколи не уживуться. Їхні життя занадто різні. Допоможе лише одне – готовність обох половинок поступатися іноді партнеру.

Поради чоловікові

 • ніколи не сперечайтеся з нею без вагомого приводу;
 • не намагайтеся її обмежувати у свободі та незалежності;
 • якнайбільше уваги приділяйте її самолюбству, її яскравій персоні;
 • не давайте приводів для ревнощів;
 • обов’язково приділяйте час розмовам із нею до душі;
 • навчіться поступатися їй, якщо не хочете втратити.

Поради жінці

 • Постарайтеся змінитися у плані ставлення до грошей;
 • частіше лестите йому, хвалите його, височійте його гідності;
 • не порушуйте його довіру; втративши, не повернете;
 • не намагайтеся нав’язати йому своє лідерство – хай думає, що він сам лідер;
 • частіше балуйте його, проявляйте жіночність та м’якість.

Сумісність у шлюбі

Благополуччя та гармонія у шлюбі, укладеному між жінкою Левом і чоловіком Тельцем, залежать насамперед, як би дивно це не звучало, саме від жінки-лева, від того, як швидко вона зрозуміє, що з тельцем треба бути якомога акуратніше, та від того, коли вона навчиться поступатися йому лідерством, нехай і не по-справжньому. Плюс, дуже важливу роль відіграє уміння витрачати гроші – для чоловіків Тельців це дуже важливий фактор.

Взагалі ж, одружені, обидва партнери в такому союзі можуть досягти дуже багато чого. Вся суть цього союзу полягає в тому, що принести якнайбільше користі один одному. Навчивши Левицю економічності та продуманості, чоловік-телець матиме відмінний, надійний партнер. А навчившись поступатися і дотримуватися правил Тільця, жінка Лев здобуде захисника і підтримку, таку, якої їй не знайти більше ні в кому.

Але як би там не було у шлюбі, у ліжку у них точно буде гармонія. І ключик таїться в обох половинках одразу. Жінку Лева заводить чуттєвість і емоційність чоловіків-тельців, а Тельцов, навпаки, розбурхує прямота і дієвість, енергійність і буяння царської жінки-левиці. У плані сексуальних стосунків, у шлюбі, обидві половинки отримають те, що хочуть і чого прагнуть.

Переваги та плюси спілки

А ось до переваг можна віднести у рази більше факторів. Це і пристрасність обох, і цілеспрямованість Лева і Тельця, і взаємна спрага мати партнера у власності, і жага до влади з грошима, і багато іншого. У всьому цьому вони сходяться, отже, можуть створити реально вигідне партнерство. Але, хоч партнерство і буде вигідним, стосунки все одно завжди будуть будуватися на взаємному фізичному потязі – адже це теж великий плюс. Не всі стосунки здатні протягом багатьох років зберігати пристрасть і справжнє кохання.

Advertisement

І ще – у цьому союзі кожен завжди гратиме свою роль, яка приносить користь, і партнеру, і самим відносинам, а це, як ніяк, рідкість, але правильна рідкість. Таке можливе лише у кількох зодіакальних спілках…

Недоліки союзу

Найбільший недолік відносин між жінкою-левом та чоловіком-тельцем полягає в наявності величезної кількості сварок та скандалів, заснованих на нездатності обох половинок йти на поступки. Неготовність підкорятися партнеру, любов до власної свободи і бажання бути лідером у парі, обов’язково буде розбурхувати стосунки, привносячи до них, і пристрасть, і сварки, і кохання, і ненависть одночасно.

А плюс до всього є і такий недолік, як скнарість Тельця та щедрість Леви, які постійно конфліктують. Тут обом доведеться навчитися ставитися до грошей так, як цього хоче партнер. Левице стати трохи обдуманішим, а Тельцю навчитися марнотратству в помірній формі. Інакше дійти якогось спільного знаменника не вдасться, жоден з них повністю ніколи не поступиться партнеру.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве