Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Терези: сумісність знаків в любові, шлюбі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Терези

Відносини, в яких є і чоловік-терези, і жінка-лев, за ідеєю, повинні бути нереально гармонійними, міцними, яскравими, емоційними та пристрасними. Ці знаки Зодіаку ніби створені один для одного. Вони легко знаходять спільну мову і навіть вони завжди знайдуть, про що поспілкуватися навіть після багатьох років проживання разом. Втім, не варто надто сильно обнадіюватися – як би там не було, а гороскоп зодіакальної сумісності з цього приводу все одно не пророкує нічого ідеального.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Лев та чоловік-Терези

Якщо вірити гороскопу, то сумісність тут не найкраща, і для того, щоб відносини стали по-справжньому міцними, а союз успішним, обом половинкам доведеться постаратися і багатьом пожертвувати.

Пристрасть, інтерес один до одного, взаємний потяг, що виявляється буквально з перших хвилин після знайомства, неймовірний фізичний інтерес і здатність кожної з двох половинок зрозуміти, чого бажає і жадає обранець – все це добре, але всього цього не вистачить для того, щоб з Терезів і Лева було побудовано реально міцний союз. Тут Терези постійно критикуватимуть жінку-лева за її енергійність і відсутність у її діях планомірності, а Левиця весь час дорікатиме чоловікові-терези в його невмінні приймати людей такими, якими вони є, і небажання визнавати її лідерство. Загалом, без проблем у цих відносинах точно не обійтися, і на факт, що союз буде реально міцним, щасливим та довговічним.

Щоб створити дійсно теплі, яскраві, міцні і серйозні стосунки, чоловікові Терезам і жінці Леву потрібно багатьом пожертвувати заради другої половинки, їм доведеться навчитися йти на поступки і при цьому не висміювати в моменти поступок слабкість партнера, що важко, особливо для представників цих знаків Зодіаку .

Сумісність в любові жінки-Лева та чоловіка-Терезів

У коханні у чоловіка-терези і жінки-лева все йде не за планом. Їхні плани весь час руйнуються, вони не здатні разом планувати своє майбутнє, не можуть діяти спільно і сильно різняться у своїх цілях. Але є і позитивна сторона – вони можуть доповнювати один одного тим, чого обом бракує. Так, Лева може надати Терезам впевненості в собі і подарувати ту опору, якої таким чоловікам не вистачає по життю, а чоловік-терези, навпаки, може перетворити існування жінки Лева на яскравіше, енергійніше і пристрасніше. Втім, так відбувається не в кожній парі – найчастіше у коханні між представниками цих знаків Зодіаку трапляються моменти, коли все відбувається з точністю навпаки.

Advertisement

Пристрасть, емоційність, енергійність, взаємна симпатія та фізична тяга – протягом усього цукерково-букетного періоду у коханні між цими знаками буде все сказане вище. Пізніше в коханні у Лева і Терезів зазвичай починається «чорна смуга», період притирання, в ході якого вирішиться, бути парі, або не бути. Якщо обидва витримають всі негаразди, що виникатимуть, то пара відбудеться. Щоправда, у коханні між Левами та Терезами справи куди легші, ніж у серйозних стосунках та побуті.

До речі, зате у чоловіка Терезів і жінки Лева чудова сумісність у ліжку, та така, завдяки якій стосунки і триматимуться на плаву навіть після найсуворіших і найжорсткіших сварок.

Поради чоловікові

  • ніколи не нехтуйте її увагою – заревнує;
  • не принижуйте її переваг і не робите замах на її владу над вами;
  • більше лестите їй, говоріть компліменти;
  • не намагайтеся її перевиховати – піде;
  • не показуйте їй свої слабкості, слабаки не для Левиць.

Поради жінці

  • менше ревнуйте його – почне користуватися цим;
  • частіше проявляйте ініціативу в ліжку;
  • не намагайтеся обмежувати його у свободі та незалежності;
  • не дорікайте йому за недоліки, не критикуйте даремно;
  • проводьте з ним якнайбільше часу наодинці.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-терези і жінки-лева відносини можуть складатися дуже нелегко. І головна причина цієї нелегкості полягає в тому, що обидва постійно намагатимуться гнути свою лінію, нав’язувати один одному свої особисті поняття, цілі, переконання, переваги і все інше. Їм важко ужитися разом у побуті, тому, в ідеалі, вони мають розділитися – один господарює у побуті, інший у зовнішньому житті.

Ще один момент – складно у шлюбі їм може бути і від того, що жінка Лев почне в сімейному житті ставити свої інтереси та погляди вище за інтереси та погляди свого чоловіка. Чоловік Терези в цьому випадку може почати істерити, боятися, що його гідність зачеплять, і втекти, розлучившись з жінкою Левом, або просто почавши шукати щось хороше на боці, зрадах, в окремих гуляннях.

Зате, як би там не було в шлюбі загалом, а в ліжку вони мають явну гармонію. Чоловік Терези може подарувати ті почуття та емоції, які без нього жінка Лев ніколи не зазнає, а вона ж може його обдарувати тією енергією та тією пристрастю, якою Терезам ніколи і не снилося.

Переваги та плюси спілки

Ну а щодо переваг відносин представників цих знаків Зодіаку, так їх неймовірно багато. По-перше, у них хороша сумісність у ліжку, адже саме на ліжку та сексуальній сумісності в більшості випадків і тримаються стосунки між представниками різних статей. По-друге, вони можуть доповнити один одного факторами, що бракують. А по-третє, разом вони неймовірна сила і можуть дуже багато досягти, якщо зможуть налагодити не лише «любовні стосунки», а й як таке справжнє партнерство. Як партнери, Лев і Терези просто ідеальні, вони разом можуть досягти з легкістю те, чого поодинці ніколи не досягнуть.

Advertisement

Недоліки союзу

Найбільший недолік відносин чоловіка-терези і жінки-лева полягає в тому, що жінка Лев може сильно тиснути на свого обранця. Її темперамент і характер не дозволять їй дати спокій. Вона буде дорікати йому у всіх смертних гріхах: у безладді, у нестачі грошей, у дискомфорті, у нестачі уваги чи пригод, у всьому…

Ще один недолік полягає в лицемірному ставленні до всього чоловіка знаку Терези. Сумісність із-за цієї його риси дуже шкутильгає. Прямолінійній та відкритій жінці Леву просто не зрозуміти, як можна жити так лицемірно – бути з усіма добрим і розуміючим, а потім за спиною плести інтриги та обговорювати, критикувати та висловлювати протилежну думку.

Ну і ще один мінус – у Лева і Терезів занадто різні способи життя, вони сильно відрізняються один від одного і весь час розбивають собі лоби про інтереси партнерів. І тут уже не допоможе нічого. Хіба що обоє змиряться з тим, що у другої половинки завжди інші цілі та інтереси.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве