Connect with us

Гороскоп

Жінка-Лев та чоловік-Водолій: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Лев чоловік-Водолій

Гороскоп сумісності на випадок пар, в яких є жінка-лев та чоловік-водолій, пророкує повну стиковку цілей, захоплень, уподобань та темпераментів. Щоправда. Звичайно, багато в чому представники цих знаків Зодіаку таки розходяться. Але це не критично, бо врешті-решт у них досить непогана сумісність.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Що жінка Лев, що чоловік Водолій, не дуже поспішають обтяжувати себе узами шлюбу, тому якщо шлюб у них і трапляється, то явно обдумано, без жалю, при чітко складеному плані та добре обдуманих наслідках.

Взагалі у відносинах між жінкою-левом і чоловіком-водолієм нерідко зустрічається дуже багато хитрощів, лукавства, удавання. Взагалі ж у побуті між жінкою-левом і чоловіком-водолієм весь час виникатимуть маленькі війни місцевого характеру, засновані на дуже різному ставленні до грошей та соціального статусу. Але всі ці сварки, війни завжди закінчуються одним і тим же – сильний фізичний потяг допоможе цій парі подолати будь-які труднощі та проблеми. Водолій у цьому плані найнеповторніший і вправніший коханець, він просто не зможе не вразити буйну Левицю, як і вона не зможе не вразити його.

Чоловікові Водолію може дуже симпатизувати енергія, невичерпна, нескінченна, неймовірна, яку випромінює Левиця. Її ж напевно привабить його непередбачуваність, загадковість, витонченість та вміння дивувати. Іншими словами, ця пара, хоч і не може бути названою по-справжньому міцною, може бути дуже довго.

В любові

У коханні між жінкою Левом та чоловіком Водолієм все може складатися спочатку дуже добре – може навіть здатися, що це ідеальна пара, у якій кожна половинка відповідає вимогам іншої. Плюс, у коханні спочатку може бути гармонія завдяки надмірному фізичному потягу двох партнерів. Але рано чи пізно все одно закінчиться цукерково-букетний період і настане момент притирання – ось тоді обидва і намучаться один з одним. Один весь час гнутиме свою лінію, інший вічно уникатиме відповідальності…

Advertisement

Особливо сильно буде видно гармонію тоді, коли обидва будуть перебувати на людях. На публіці в коханні у них реальний баланс, адже вони обоє прагнуть, щоб ними захоплювалися, і обидва робитимуть все для того, щоб захопленням не було меж. Але щойно виявляться наодинці, відразу все зміниться – тоді збоку може здатися. Що це найнеміцніша та сварлива пара.

Зате багато чого цю пару об’єднує, і хоч би як там було в коханні, а в самих стосунках у них має бути все добре, адже багато в чому вони дуже схожі. Що жінка Лев, що чоловік Водолій, люблять подорожувати і веселитися, обидва віддають перевагу веселостям і новим враженням разом дурних домашніх посиденьок, і обидва дуже цікаві, комунікабельні. До речі, зазвичай пари, в яких є чоловік-водолій та жінка-лев, оточені увагою та мають багато друзів, як спільних, так і роздільних.

Поради чоловікові

 • ніколи не давайте приводів для ревнощів;
 • не заперечуйте її лідерство в парі;
 • частіше говоріть компліменти та походжайте її;
 • не показуйте своїх слабкостей – Левиці не люблять слабаків;
 • будьте готові до різких змін у настрої;
 • станьте її опорою, надійним партнером у житті.

Поради жінці

 • ніколи не ставте під сумнів його любов;
 • не критикуйте його за надто розкутий спосіб життя;
 • не дорікайте у безвідповідальності – краще перевиховайте;
 • частіше говорите з ним до душі, особливо про його особисті проблеми;
 • не обмежуйте його у свободі, він не ваша власність – втече.

Сумісність у шлюбі

Найбільша проблема, з якою може зіткнутися ця пара у шлюбі, полягає у нездатності представників обох знаків Зодіаку прийняти партнера таким, яким він є насправді. У результаті кожен може почати гнути свою лінію та намагатися перевиховати партнера. До того ж, якщо Левіце це може вдасться, то Водолій же отримає неймовірно сильну відсіч і образиться, зрештою, відчувши свою моральну та психологічну слабкість.

Важливо, що чоловік-водолій та жінка-лев змирилися з вадами один одного. Інакше союзу довго не прожити, і він, напевно, дуже швидко закінчиться звичайнісіньким розставанням.

Що ще може дуже перешкодити представникам цих знаків Зодіаку досягти гармонії у шлюбі, так це нездатність Водолія жити за найпростішими моральними правилами, яких дотримується Левиця. Чесність, уміння виконувати обіцянки та тримати слово – ось те, що чоловікові Водолію не під силу.

Але як би там не було в шлюбі і в самих стосунках, а в ліжку у них завжди буде ідилія, і завдяки їй, і в шлюбі буде хоч іноді, але налагоджуватиметься штиль, коли обоє будуть умиротворені та задоволені один одним. Їх обох тягне один до одного, фізично, та так сильно, що на цьому фоні вони забуватимуть про все погане, що бачать один у одному.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Зате як би там не було, а є багато плюсів. І головна перевага цієї пари полягає в її яскравості, у її здатності виділитися навіть на тлі найяскравішого натовпу. Яскрава та енергійна Левиця просто не може не перебувати в центрі загальної уваги, а чоловік Водолій непередбачуваний і найчастіше дивує оточуючих своїми витівками. У результаті все це призводить до того, що вони завжди на увазі у оточуючих людей. Разом, своїм темпераментом, яскравістю та комунікабельністю, вони можуть досягти дуже багато чого.

І не менш важлива перевага, перевага, це чудова сумісність у ліжку, про що багатьом парам залишається лише мріяти. У них неймовірний фізичний потяг один до одного. Вони ніколи не набридли один одному.

Недоліки союзу

Найбільша вада цієї пари полягає в нездатності чоловіка Водолія прислухатися до громадських думок і жити за загальними правилами. Його не цікавить соціальний статус і кар’єра, він надто недбало поводиться щодо грошей, і це обурює жінку Лева, у якої зовсім інше ставлення. Якщо чоловік-водолій не змінить своїх поглядів, то сварок у майбутньому їм не уникнути. До речі, не секрет, що матеріальна складова для всіх Львів дуже важлива.

І є ще одна неймовірно велика проблема – жінка-лев раз у раз бачитиме приводи для ревнощів Водолія. А він у свою чергу не захоче вгамовувати її ревнощі клятвами про вірність і відданість, і сприйматиме ревнощі, як гру. Звідси сварки, ревні скандали, претензії, підозри та істерики, що спричиняють масу проблем.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве