Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Пари, в яких жінка народилася під знаком Овна, а чоловік опікується таким знаком Зодіаку як Близнюки, зустрічаються досить рідко, хоча зодіакальний гороскоп завжди пророкує таку пару сумісність, про яку можна лише мріяти.

Загальна зодіакальна характеристика парі

Ці знаки чудово підходять один одному та доповнюють один одного. Наприклад, це стосується руху вперед – чоловікові-близнюкові не хочеться йти вперед, і він може мріяти лише про стабільність, тоді як жінка-овен, яка є під рукою, завжди буде штовхати його вперед і тим самим приноситиме йому користь.

У таких парах легко зароджується взаємна взаємна симпатія, взаєморозуміння і навіть дружба. Непоодинокі і випадки, коли любов у таких спілках приходити «з першого погляду». Плюс, зіграє на руку обом половинкам і ті, що Близнюк ніколи не перестане підігрівати спекотний темперамент жінки-овна. І взагалі, сумісність тут на дійсно високому рівні, зазвичай такі пари дуже міцні, і більше, з таких виходять чудові сім’ї.

У коханні

Один із найважливіших факторів полягає у психологічній сумісності. Так, насамперед варто відзначити азарт жінки-овна, завдяки якій сумісність знаків зодіаку завжди буде максимально високою. Любов у цій парені ніколи не почне остигати, бо непокірність і пристрасність Близнюки весь час підігріватимуть азарт Овна. Чоловіки знаку Близнюки, це вітер, що постійно роздмухує полум’я любові, у той час як пристрасть Овна, наоборот, утихомирюватиме чоловіка. Якщо Близнюки не прагнуть йти вперед і намагаються якомога довше залишатися у стані стабільності, то жінки Овні наоборот, весь час тягнути вперед, намагаючись якнайбільше отримати від життя. Все це дасть свої плоди, обов’язково…

Непоганий може бути сумісність у такої пари та у постелі. Жінка страстна, дієва, вона лідер у постелі та намагається отримати максимум від зайняти коханням. Партнер же, характер якого обумовлюється на постійності та допитливості, які обіцяють знак Зодіаку, буде з радістю приймати все те, що йому дається. Плюс, зіграє найважливішу роль ще й любов до експериментів, до всього нового, до нових ворожень – з Близнюком Овну буде дуже добре у всіх сенсах цього слова, він буквально зможе втілити у реальність усі її мрії.

Advertisement

Поради чоловікові

 • ніколи не заперечуйте лідерство жінки-овна;
 • не принижуйте жіночу стати при Овні;
 • надайте відносинам романтики, бажано більше;
 • дайте їй можливість домінувати з вас;
 • у жодному разі не давайте приводів для ревності;
 • не робіть замах на її свободу.

Поради жінці

 • будьте терплячими і не дорікайте Близнюкам у його непередбачуваності;
 • частіше хвалите його, говоріть компліменти;
 • не дозволяйте йому розслаблятися – вони схильні до лінощів;
 • не давайте йому “сісти на шию”, чоловіки-близнюки це люблять;
 • виявляйте ініціативу в ліжку;
 • Постарайтеся домінувати над ним непомітно, щоб це не впадало в око.

Сумісність у шлюбі

Найкраще, що є у шлюбі жінки-овна та чоловіка-близнюка, це те, що вирішувати проблеми несумісності їм не доведеться окремо чи самотужки. Якщо Овен любить домінувати і намагається максимально правильно керувати відносинами, то Близнюк зробить все для того, щоб догодити пристрасній дамі-овну – ось він і плюс, а звідси і сумісність.

Добре в такій парі виглядає і аспект зацікавленості всім підряд. Що той, що інший знак Зодіаку, обидва цікавляться всім і відразу, і обидва можуть швидко переключатися з одного на щось інше. У результаті, ніхто з них не зможе нікого дорікнути у непостійності або в нестачі цілеспрямованості. Хоча знову ж таки кожен окремий випадок по-своєму унікальний.

Важливо й те, що у парі Овна з Близнюком гармонія управління. Тобто кожен завжди буде на своєму місці, ніхто не боротиметься за владу. Плюс, зазвичай, у такому шлюбі всі обов’язки сплановані і розділені як належить. Нестиковки можуть бути тільки у вихованні дітей, і те, не факт, що вони будуть у вашому випадку.

Переваги та плюси спілки

Найбільший плюс, завдяки якому сумісність досягає неймовірних висот, це те, що в цій парі половинки доповнюють один одного. Особливо це помітно в суспільстві людей – ця пара завжди виглядає красиво, злагоджено, гармонійно, ніби любов у них нескінченна, ніби в парі тільки починають розгорятися почуття. Вони обидва товариські, комунікабельні, привітні та веселі на людях – вони одна ціла душа будь-якої компанії.

Велику перевагу у такій парі отримує сам чоловік-близнюк. Жінка-овен весь час штовхатиме його вперед, весь час налагоджуватиме його, спонукатиме до дій, постачатиме енергією, завдяки якій чоловік у результаті зможе багато чого досягти в житті. Але важливо, щоб жінка-овен не здавалася, бо без її енергії він може перетворитися на нудного й нічим не зацікавленого чоловіка.

Овнам не властива сильне і довговічне кохання, вони у своїй більшості швидко перестають любити і стають своїм партнерам опорою, але не половинкою душі. Але в союзі з чарівним і чарівним Близнюком все може бути інакше, і це підігріватиме почуття ревнивої власниці-овна протягом усього їхнього спільного життя.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік такої пари може полягати в безпосередності, легковажності та поверховості хлопця-близнюка. Жінці буде важко зрозуміти, як може її партнер так жити, вона звикла віддаватися цілком якійсь одній справі і доробляти її до кінця, тоді як він навпаки, може щодня мати нові цілі і прагнення. Через цю межу свого партнера Овен може почати навіть не поважати – хоча знову ж таки, з іншого боку, все це може ще й підігріти їхній союз.

Ще один великий мінус такого союзу полягає в тому, що жінці-овну доведеться постійно бути напоготові, постійно бути напоготові, готовою до нових проблем, що оточують її партнера. Ці жінки у своїй більшості планомірні і намагаються концентруватися тільки на чомусь одному, на важливому, і непостійність Близнюків може начати спантелічувати і виводити з себе. Саме з цієї причини багато таких союзів, незважаючи на хорошу сумісність, руйнуються.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве