Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Діви: сумісність знаків

Published

on

Про союз жінки-овна з чоловіком-дівою можна сказати, що це та пара, в якій завжди «щось не так». Взагалі, спочатку цей союз може здаватися навіть фіктивним, надто награним, несправжнім, нещирим, надуманим. У цій парі обидві половинки завжди почуватимуться незатишно, ніби не на своєму місці. Сумісність у парі цих знаків Зодіаку може бути, але дати їй розкритися вони навряд чи зможуть. І причина не в різних символах, що опікуються цими знаками Зодіаку, а в тому, що вони занадто різні, надто.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Це пара, в якій одна половинка нескінченно сумніватиметься в іншій, у якій кожен намагатиметься зробити для другої половинки те, що їй не потрібно – тут одвічна нестиковка, у всьому без винятку.

Чоловіки Діви зі своїм бажанням усе довкола бачити таким, яким воно є, не вміють фантазувати і просто мріяти, бояться втратити свою незалежність, весь час можуть викликати роздратування у жінки Овна. У той же час жінка Овен може дратувати свого коханого і бути для нього більше не другою половинкою, а якоюсь наглядачкою. Вижити цьому союзу судилося лише в крайніх та рідкісних випадках.

В любові

На жаль, у коханні жінки-овна та чоловіки-дівки можуть виникати нескінченні проблеми. І виникати вони можуть з різних причин – десь з вини бажання Овна лідирувати в парі, а десь за нездатністю Діви насолоджуватися життям таким, яким воно є насправді. У коханні у цієї пари завжди є складнощі, вони весь час конфліктують, притому, що найгірше, так це те, що конфлікти ці будуть безпристрасні, байдужі, ніби спектакль у виконанні недосвідчених акторів. Здавалося б, хороша сварка може в результаті перерости в пристрасть – але не в цьому випадку тут все інакше.

Хорошим союз цих знаків Зодіаку може стати лише в тому випадку, якщо жінка Овен навчиться поступатися і жити не так насичено, як їй властиво. Тільки тоді сумісність може стати трохи помітнішою, а союз зможе набратися фортеці. До того ж, барана треба навчитися бути стриманішою – чоловіки Діви бояться сварок, вони не люблять прямих зіткнень, адже завжди в них програють, і це лише відлякує їх. У коханні з ними нелегко, доведеться весь час змінюватись, підлаштовуватися під Діву. Але це може принести і свої плоди – наприклад, сюди можна віднести можливість появи у чоловіка Діви бажання стати кращим, стати схожим на свою супутницю.

Advertisement

Чоловікові ж, що народився під таким знаком Зодіаку як Діва, у коханні з Овном теж доведеться нелегко. Доведеться і помінятися – наприклад, треба навчитися поважати особистий простір жінки Овна, перестати критикувати її та почати приймати її такою, якою вона є. Сумісність може з’явитися в цій парі лише тоді, коли обидва підуть на компроміс і зміняться хоч у чомусь. Поступки – ось та «клейка речовина», якою можна скріпити цей союз.

Поради чоловікові

 • ніколи не намагайтеся ще перевиховати;
 • не акцентуйте увагу на її недоліках;
 • не вказуйте їй, що вона має робити;
 • не показуйте сумнівів у її лідерстві;
 • приділяйте їй максимум уваги;
 • постарайтеся бути менш прискіпливим.

Поради жінці

 • будьте оптимісткою та фантазеркою;
 • не дорікайте його серйозності;
 • не показуйте йому своїх ревнощів;
 • будьте максимально простою та неемоційною;
 • Станьте для нього лідером.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у Діви та жінки-овна може бути порозуміння та гармонія. Так-так – якщо у відносинах «до шлюбу» союз може виглядати сумно, бути сухим і награним, то у шлюбі все може змінитися. Причина в тому, що обидві половинки підходять до шлюбу максимально серйозно, особливо це стосується Діви. Якщо чоловік-діва витримав жінку-овну та її натиск, якщо змирився з її емоційністю та рвучкістю, і якщо погодився на шлюб, то значить, у вас є сумісність, значить у нього є до дружини кохання. Зруйнувати такий союз буде дуже непросто.

Але дістатися до моменту, коли дівчина-овен та хлопець-діва зійдуться у шлюбі, буде непросто, і вина за це лежить саме на хлопці. Діва, знак надто серйозних ідеалістів, чоловіків прискіпливих і сухих, продуманих і планомірних – цим чоловікам складно змінитись та складно прийняти всі ті недоліки, що є у Овна. А ще вони полохливі і часто їх лякає наполегливість жінок-овнів.

Переваги та плюси спілки

Великий плюс цього союзу полягає у здатності овна-жінки наділити чоловіка-дівчину тією енергією, якої йому не вистачає. Вона може забезпечити його енергією, емоціями, амбіціями, підштовхнути його до його власної мрії, перетворити на більш впевненого в собі і рішучого. Тобто, є вигода Діви від цих відносин. Та й дружина його зможе отримати не менше зиску.

Але головний плюс не в цьому, а в тому, що в такому союзі буде надійність, чесність, сталість та стабільність. Ці знаки Зодіаку обоє люблять стабільність і віддають перевагу сталості у відносинах. Правда, іноді Овен може скучити і за протилежними відчуттями, але Діва, при належному зверненні, зможе приборкати це бажання.

Недоліки спілки

Головний недолік, через який руйнується більшість пар, у яких є такі знаки Зодіаку як Діва та Овен, це різні темпераменти, різні характери, надто різні життєві цілі. Жінка-овен імпульсивна і наполеглива, самовпевнена та емоційна, у той час як Діва-хлопець, навпаки, надто помірний та планомірний. Спокій Діви ніколи не зможе ужитися з занепокоєнням Овна. Шумна і часом надто експресивна поведінка відлякуватиме чоловіка від жінки знака Овен.

Advertisement

Ще один дуже великий недолік спілки цих знаків Зодіаку полягає в тому, що вони обоє хочуть керувати парою, бути її лідером. І в цьому і полягає несумісність. Один за характером є лідером (жінка-овен), другий хоче бути лідером, але не знає, як цього досягти. І ця боротьба триватиме до того моменту, поки хтось один не поступиться іншому.

А до того ж сумісність порушується ще й нудністю хлопця знака Діва. Жінки-овни не можуть жити в нудьзі. Оточеними рутиною та життєвими проблемами, вони можуть влаштовувати через це скандали та істерики, почати замикатися у собі та віддалятися.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве