Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Козеріг: сумісність знаків

Published

on

Пара, що складається з жінки Овна та чоловіка Козерога, рідко може бути названа міцною та довговічною. Навпаки, зазвичай ці пари швидко розпадаються. А до шлюбу та повноцінного сімейного життя взагалі доходить вкрай рідко. Чому? Та тому, що ці знаки Зодіаку розходяться практично в усьому без винятку: у ритмі життя, у почуттях та емоціях, у звичках та життєвих цілях, у рисах характеру та навіть відношенні до навколишнього світу.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Овен та чоловік-Козеріг

Вони дуже різні. Взяти веселу шумну компанію, коли запрошені обидва знаки – один, Козеріг, сидітиме десь у кутку, занурившись у власні думки та переживання, або ж тихенько спілкуючись із кимось психологічно близьким, у той час як дівчина-овен буде веселитися, привертаючи себе увагу оточуючих людей усіма можливими способами. Так само відбувається і у відносинах цих двох знаків Зодіаку, така вже їхня сумісність – один (жінка-овен) весь час біжить вперед, намагаючись досягти чогось нового і досягти нових вершин, тоді як інший (чоловік-козеріг) навпаки, нікуди не поспішає, повільний і взагалі, незрозуміло, чи хоче він чогось.

Довговічною таку пару назвати складно, міцною теж, хоча гармонія в цій парі все ж таки може бути присутньою, адже вони як ніяк, а все-таки доповнюють один одного, Овен доповнює Козерога енергією, а той навпаки, планомірністю та спокоєм.

Сумісність в любові Жінкм-Овен та чоловіка-Козерога

У коханні цих знаків Зодіаку немає гладко – зазвичай відносини їх переповнені негативом, вічними причіпками із боку жінки Овна, і нескінченним спокоєм, і байдужістю Козерога. І все ж, яка-ніяка, а сумісність у цих знаків Зодіаку є, а значить, і любов може виникнути теж. Правда, зазвичай самі стосунки в такій парі починаються з ініціативи саме жінки Овна, адже вона просто не може пройти повз сумний і надто спокійний чоловік, який здається несправедливо скривдженим. Натомість, дізнавшись, що помилилася з висновками, вона може пошкодувати про своє рішення підійти до Козерога.

Найголовніша проблема у коханні цих знаків Зодіаку, це те, що кохання це нерідко буває одностороннім у такому союзі. Найчастіше джерелом кохання виступає жінка-овен. Але спіткнувшись про байдужість та нескінченний спокій Козерога, кохання Овна тухне.

Advertisement

Але ось де-не-де, а в ліжку у Козерога та Овна може бути стовідсоткова сумісність. Тут уже кохання може виявитися так, як ніде більше – Козерога може сильно захопити пристрасність та ініціативність Овна, йому може сподобатися йти у неї на поводі та дотримуватися її правил. Чи перенесеться це з ліжка у стосунки? Можливо, але шансів мало!

Поради чоловікові-Козерогові

 • частіше показуйте їй свої почуття;
 • станьте для неї зразковим кавалером;
 • не намагайтеся її перевиховати і зробити менш рухливою;
 • підтримуйте її у будь-яких починаннях;
 • ніколи не давайте їй приводів для ревнощів;
 • не посягайте на її свободу та незалежність.

Поради жінці-Овну

 • пам’ятайте, байдужість Козерога, це лише прикриття страху;
 • Козероги не вірять у кохання – зміните це;
 • досягніть його довіри, будьте з ним чесною;
 • не дорікайте за повільністю;
 • частіше хвалите і говоріть компліменти;
 • не будьте нав’язливою.

Сумісність у шлюбі Жінка-Овен та чоловік-Козеріг

У шлюбі між Овном та Козерогом можуть нескінченно виникати перепалки. Жінка Овен може завжди бути незадоволеною повільністю, спокоєм і байдужістю Козерога, тоді як він, навпаки, буде завжди незадоволеним тим. Що жінка його штовхає, підштовхує, налаштовує та підбурює. У шлюбі може бути тиша та гладь тільки в тому випадку, якщо Овен набереться терпіння, яке, втім. Не властиво цьому знаку Зодіаку. Ну або якщо чоловік буде піддаватися хоч якомусь перевихованню.

Тим не менш, як би важко Овну не було, але у шлюбі з Козерогом вона все ж таки може виявити терпіння, адже він є втіленням усіх її комплексів, недоліків та страхів. Обережність, дисциплінованість, планомірність, спокій, вміння приймати лише зважені та обдумані рішення, відсутність панічних настроїв та жорсткість – вона може запозичити від Козерога ці риси, змінитись, і це їй допоможе багато чого досягти у житті.

А ось Козерогу у шлюбі з Овном складнощів не уникнути, як і скандалів, і ревних поривів, і закидів. До речі, у шлюбі може бути і погано, але шлюб не зможе розпастися, якщо вже відбувся. Причина проста – у союзі жінки-овна та чоловіка-козерога завжди є щось, на чому тримаються їхні стосунки, якась взаємна вигода.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг спілки жінки-овна і чоловіка-козерога, то тут все досить просто. Перший і найголовніший плюс полягає в тому, що в такому союзі жінка зможе взяти багато корисного від чоловіка, багато чого навчитися, набути рис, яких не вистачає всім жінкам Овна без винятку. А плюс до всього цей союз може принести ще й обопільну користь, зокрема, у кар’єрному зростанні, особистісному становленні обох половинок і навіть у матеріальному плані. Адже нерідко пари Овна і Козерога тримаються не на коханні, а саме на взаємовигідних відносинах, на користі.

А взагалі, знайти плюс у такій парі досить складно, у них занадто багато різного, надто різняться характери, їхня сумісність на такому мінімумі, що важко навіть уявити.

Advertisement

Недоліки спілки

Головний недолік союзу жінки Овна та чоловіка Козерога полягає у різному ритмі життя. Козеріг вічно сидить дома і старанно зважує всі свої дії, а Овен діє хаотично, непередбачувано, емоційно і сумбурно. Все це призводить до проблем контакту, до розбіжностей, до зіткнень їх цілей та шляхів їх досягнення. Але це не єдиний мінус.

Ще один величезний мінус полягає в ревнощі Овна. Будь-які дії Козерога можуть призвести до того, що вона почне його ревнувати, а спокій і відсутність реакції з боку можуть ще й погіршити проблему. Овен, та ще й ревнуючий, це страшна людина, це жінка-вогонь, впоратися з запалом якої Козерогу просто не по зубах. Хоча бувають і винятки.

І ще один мінус – Козеріг, напевно, захоче змінити свою другу половинку, перевиховати її. Можливо, на самому початку йому навіть вдасться змінити її хоча б частково, але тільки тому, що це подобатиметься їй самій. А далі він зіткнеться зі стіною, яку, як не бійся головою, розбити все одно не вдасться.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве