Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Пара, в якій є жінка-овен та чоловік-лев, зазвичай відрізняється неймовірною фортецею. Це той рідкісний випадок, коли союз, здавалося б, несумісних знаків, може продемонструвати неймовірну сумісність. Це два неймовірно емоційні, енергійні та дієві знаки Зодіаку, і вони багато в чому можуть доповнювати один одного. Щоправда, таке може мати місце лише у союзі з таким розташуванням знаків – якщо ж жінка стане Левом, а чоловік Овном, то тут уже зовсім інша річ.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Сумісність цих знаків зодіаку у разі насамперед досягається з допомогою здатності жінки-овна діяти планомірно і неупереджено, сплановано, розумно, без емоцій. Саме вона може стати тією «клеючою субстанцією», яка скріплюватиме пару. Леву ж залишиться лише виявити трохи терпимості та почати користуватися тією енергією, яку випромінює жінка Овен.

Але не можна не відзначити і те, що в даному випадку сумісність може бути тільки в тому випадку, якщо між двома половинками є кохання, повноцінне, розкрите, щире та чесне.

В любові

Отже, як уже говорилося раніше, у коханні у жінки Овна та чоловіка Лева може бути стовідсоткова гармонія. І все завдяки саме жінці – вона може виступити в ролі другого голосу або заднього плану на тлі Лева. У такій парі жінка-овен не стане претендувати на звання лідера, і навіть навпаки, вона цю роль, напевно, подарувати своєму обранцю. Вона може бути його «духовним наставником», але не лідером у парі.

Лев, як і передбачає цей знак Зодіаку. Напевно із задоволенням прийме такий розклад і користуватиметься результатами спілки. Кохання цих знаків Зодіаку може бути неймовірно міцним за рахунок такої сильної сумісності в характерах. Лідер та його наставник – ось як вони виглядатимуть. А що не менш важливо, у коханні така пара завжди матиме штиль.

Advertisement

Єдина проблема у коханні жінки-овна та чоловіка-лева може виникнути у ліжку. Справа в тому, що обидва ці знаки вважають за краще бути лідерами в ліжку – це перше. Друге – вони обидва можуть бути неймовірними ревнивцями, що спричинить масу проблем у вигляді незрозумілого незрозумілого ревнощів до всього підряд. І третє – у них можуть виникати конфлікти на ґрунті «колишнього досвіду», адже вони обоє вважають за краще бути не лише найкращим у своїх партнерів, а ще й єдиними.

Поради чоловікові

 • ніколи не казати їй про своє лідерство;
 • не намагатися їй нав’язати свою думку;
 • не робити замах на її свободу і самолюбство;
 • намагатися бути максимально винахідливим у ліжку;
 • частіше поступатися їй у важливі для неї моменти;
 • не обмежувати її ні в чому (робота, спілкування з друзями тощо).

Поради жінці

 • не посягати на його лідерство;
 • бути максимально стриманою щодо його амбіцій та емоцій;
 • показати йому свою незалежність (це змусить його боятися втратити);
 • у жодному разі не давати приводів для ревнощів;
 • поступитися йому лідерством у ліжку;
 • ніколи не лестити просто так.

Сумісність у шлюбі

Насправді у шлюбі пара, що складається з жінки-овна та чоловіка-лева, навряд чи буде сильно сваритися. Справа в тому, що ці знаки Зодіаку ніколи не погоджуються на шлюбні узи у пориві емоцій – якщо справа дійшла до шлюбу, то значить, обоє добре все обдумали, і значить є кохання та сумісність. Усі сварки та скандали швидше за все залишаться позаду, у «цукерково-букетному періоді» стосунків.

Безумовно, без дрібних сварок не обійтися, але вони будуть пристраснішими, ніж негативними. Биття посуду Левом напевно сприйматиметься як належне. Він із задоволенням заспокоюватиме свою «істеричку-дружину». А що не менш цікаво, так це те, що для них обох сварка буде можливо навіть бажаною, адже саме сміття дозволить обом виговоритися, і саме після неї можна буде віддатися пристрасті, такою необхідною для обох цих знаків.

Втім, існує і протилежна думка. Деякі астрологи схиляються до думки, що пара, в якій є такі знаки Зодіаку, як Овен і Лев, не зможе довго існувати, і буде схожа на «містера та місіс Сміт» з однойменного фільму. Хоча знову ж таки. Все це теорія і багато в чому залежить лише від виховання обох половинок, від їхніх імен та різних аспектів астрології.

Переваги та плюси спілки

Обидва ці знаки Зодіаку сильні й амбітні, вони мають такий заряд енергії, з яким тільки ці знаки і здатні впоратися. Сила цього союзу, а заразом і перевага, у підтримці один одного цією енергією, цим бажанням бути лідерами у всьому без винятку. Разом вони зможуть багато чого досягти у житті.

Великий плюс полягає й у психологічній сумісності цих знаків Зодіаку. Тут має панувати порозуміння та гармонія. Вони не стануть один для одного тягарем, вони розуміють один одного, вони обидва як доповнення кожного з них. А якщо до всього цього додати їх сексуальну потяг один до одного, їх пристрасність, і готовність стояти до останньої за кохану людину, то вийде і зовсім унікальна, по-справжньому міцна пара, яка завжди перемагає.

Advertisement

Недоліки спілки

Перша і найбільша проблема цієї пари може полягати в тому, що ці знаки Зодіаку, точніше їхні представники, зазвичай до створення пари живуть не таке життя, яке змушені жити в ньому. Наприклад, взяти жінку-овна – вона до створення союзу з Левом звикла приймати самостійні рішення і лідирувати у всьому без винятку, як у парі, у стосунках, так і в ліжку. А тепер все має змінитися, і лідерство доведеться віддати другій половинці, із чим змиритися їй буде дуже складно. Так само і у Лева, але виражається вже в іншому.

Друга велика проблема цієї пари полягає у ревнощі обох половинок. Є кохання? Сумісність Лева та Овна очевидна? Та все одно! Тут все тримається на емоціях, ніякої логіки в їхніх любовних проявах шукати не варто, ревнощі будуть присутні, та така, якою іншим знака Зодіаку просто не пережити. Нестримна, безпричинна, безпідставна – ось такі ревнощі, як у жінки-овна, так і у чоловіка-лева.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве