Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп говорить про те, що пара, що складається з чоловіка і жінки одного знака Зодіаку, не може бути ідеальною, але в даному конкретному випадку все не так просто, і про це свідчить навіть астрологія. Пара, в якій одним із партнерів є жінка-овен, а другим чоловік-овен, не обов’язково має бути несумісною.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Овни, дуже непередбачувані та їх пара може бути такою, якою її ніхто навіть не уявляє собі. Але розберемося з цим якнайкраще…

Ця пара може бути яскравою і дуже красивою, приємною та товариською, бажаною в будь-якій компанії, або цілком і навпаки. Іноді здається, що пари з двох Овном найсумісніші та найяскравіші з усіх, які тільки можуть існувати, але це не так. Насправді, у таких союзах надто багато недомовленості. Плюс, ці дві половинки нерідко тиснуть одна на одну, як у моральному, так і психологічному плані.

В любові

Збоку може здатися, що це дуже темпераментна, активна, діяльна пара, в якій все робиться злагоджено і за планом, з яким погоджується кожна половина. Але насправді це не так, адже у двох баранів дуже слабка сумісність у коханні. Як би ці дві половинки не пристосовувалися одна до одної, яка б любов у них не була, вони завжди «воюватимуть» один з одним, то за владу, то за лідерство, то за правоту. Овнам не приховати один від одного їх напористість та агресію, тому і з’ясування стосунків їм ніяк не уникнути. Але це значить, що пара має розпастися – ні!

Ще один важливий момент полягає у бажанні жінки-овна знайти собі такого партнера, який зможе стати її життєвим учителем. Якщо у чоловіка-овна сильний характер і риси більші за лідера, то вона напевно стане йому в усьому наслідувати і поважати його думку. Звичайно, не завжди це буде видимим і явним, але все ж…

Advertisement

Поради чоловікові

  • не робіть замах на її незалежність;
  • намагайтеся виявляти максимум терпіння;
  • не критикуйте за недоліки та не повчайте її;
  • постарайтеся виявити максимум романтичності;
  • не намагайтеся її перевиховати.

Поради жінці

  • ніколи не показуйте ревнощів;
  • не давайте й самі приводи для ревнощів;
  • будьте терплячою та доброю;
  • будьте уважною до нього, ніжною, дбайливою;
  • не показуйте, як сильно хочете бути лідером у парі.

Сумісність у шлюбі

Якщо над обома опікується планета Марс чи Сонце, тоді сумісність у шлюбі як і відносинах може порушуватися скандальністю обох половинок, агресивністю, і конфліктністю. Але і в такому разі буде плюс, адже в обох з’явиться те, чого вони прагнуть – псевдо-ворог, з яким можна боротися і за рахунок боротьби з яким можна буде домагатися особистісного становлення, і що важливіше для Овнів, ніж любов.

Не менш важливий і елемент акторської майстерності, і про це говорить і гороскоп обох. У з’ясуваннях стосунків овнам чоловікові та жінці краще уникати свідків. При свідках, що хлопець Овен, що дівчина цього ж знака Зодіаку, обов’язково почнуть показувати ще більше невдоволення одне одним, ніж є насправді. Через це у шлюбі можуть розпочати проблеми.

Вся їх суть полягає в тому, щоб на публіці виглядати вигідніше і краще за свого партнера. Але це стосується лише сварок. В інших випадках Овни люблять, коли їх партнер виглядає краще за них, і особливо сильно це властиво Овнам чоловікам. У «мирний час у стосунках», чоловік-овен намагається максимально підняти в очах оточуючих людей статус його жінки і проявити максимально своє кохання. Інше питання – чи захоче сама дівчина-овен цього і чи прийме вона такий крок?

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага полягає в взаємній пристрасті і в бажанні досягти її в якомога більшій кількості. Сумісність у цьому плані у союзі двох Овнів дуже висока. Що чоловік, що жінка, народжені під знаком Зодіаку Овен, особливо в такому місяці як Березень, прагнуть пристрасті та неповторності у відносинах, непередбачуваності та свободи почуттів, романтики та тепла. Це їх об’єднує та пов’язує.

Друга перевага – здатність позитивно впливати на особистісне та кар’єрне становлення одне одного. Овни хочуть бачити один одного успішними і удачливими, і завжди роблять все можливе для того, щоб підтримати один одного. Взаємне бажання допомогти партнеру у будь-якій його справі, сприяють подвійній успішності. Такі можуть багато досягти, особливо вдвох, рухаючись кар’єрними сходами разом.

Групова сила характерів – це гідність, якими можуть похвалитися відносини Овнів. Вони сильні характером, але мають слабкість поодинці. Разом вони сильні, разом утворюють один єдиний механізм, характер, сильний і непохитний.

Advertisement

Недоліки спілки

Найголовніший недолік, яким руйнується кохання і, можливо, навіть шлюб Овнів, це взаємне бажання «виїхати» на партнера, показати себе за його рахунок. Овни не допускають навіть шансів на те, щоб виглядати погано в очах оточуючих, і часто користуються саме партнерською слабкістю, щоб «підняти» самого себе. Але знову ж таки, у парі «овен + овен» все набагато складніше, і не факт, що буде саме так, як описується.

Ще одна проблема полягає у посиленні впливу планети Овна, Марса, який навіть наодинці може принести чимало проблем, навіть міцний на перший погляд може бути ним зруйнований. Саме через це посилення і можуть виникати сварки та скандали практично на порожньому місці в парі двох Овнів. Тобто, іншими словами, астрологічна сумісність тут свідчить про неможливість існування міцної пари. Хоча знову ж таки, це лише теорія та стосунки можуть бути різними…

І третя проблема полягає у прямолінійності. Овни дуже прямолінійні, принаймні, в більшості випадків. Відносини у них такі, що вони не вміють приховувати правду, тим більше від партнерів, і всі намагаються говорити просто у вічі. До чого це призводить в парі чоловіка-овна та жінки-овна, здогадатися не складно. Але цей момент і загартовує обох, і скріплює їх між собою.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве