Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Зодіакальний гороскоп пророкує парі, що складається з жінки-овна та чоловіка-рака, дуже непросте особисте життя, дуже непрості стосунки. Вони дуже різні, дуже сильно відрізняються їхні темпераменти, у цих знаків Зодіаку в більшості випадків дуже погана сумісність.

Загальна зодіакальна характеристика пари

У цій парі жінка Овен завжди є лідером, що домінує особистістю, людиною, яка, як мама, повинна весь час охотити і виховувати свого партнера. Рак у цьому союзі може почуватися ніяково, невпевнено у собі, надто стисло і замкнуто. Все це рано чи пізно набридає пристрасній та енергійній жінці Овну, її знак Зодіаку та його енергетика не дозволяють їй розкритися настільки з Раком, наскільки їй цього хочеться.

У цієї пари можуть бути неймовірні розбіжності у всіх сферах та аспектах життя. Вони можуть на людях виглядати задоволеними та щасливими, але в побуті Рака завжди чекатимуть неприємності, невдоволення його другої половинки, нескінченні причіпки та закиди. Кому таке сподобається? Але на подив, розпадаються такі пари не з вини Рака, а зазвичай з вини Овна, жінки, яка першою вирішується на зміни і йде…

В любові

Сумісність цих знаків Зодіаку дуже суперечлива. З одного боку, здається, що в їхній парі гармонія та баланс, кохання та стовідсоткова сумісність. З іншого боку стає помітним постійно пригнічений стан чоловіка-рака у відносинах полум’яною жінкою-овном. У цій парі у кожної з половинок свої життєві цілі та свої уподобання. Овни волелюбні і цінують свою незалежність, у той час як Раки надто домашні і намагаються затягнути свою другу половинку в побутові турботи. Звичайно, рано чи пізно жінка Овен вибухне і висловить своє невдоволення Раку, а той просто образиться і замкнеться в собі, почне потихеньку відторгатися від тієї. З ким ще вчора, начебто, є неймовірна сумісність.

Але якщо ви Рак, і любите свою жінку, що народилася під заступництвом такого знака Зодіаку як Овен, то тоді вам доведеться йти на поступки, весь час проявляти максимум поступливості, охочувати її, обдаровувати комплементами і демонструвати їй, наскільки сильна ваша любов до неї.

Advertisement

Якщо ж ви жінка знака Овен, і хочете зберегти союз з Раком, тоді вам потрібно проявити більше терпимості і стриманості. І пам’ятайте, будь-яке висловлювання на його адресу може зашкодити вашому союзу, будь-який закид може навіки відштовхнути Рака від вас.

Поради чоловікові

  • не чіпляйтеся до її слів або дій;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • частіше поступайтеся їй;
  • навчіться прощати і менше ображатися;
  • Станьте справжнім кавалером, джентльменом.

Поради жінці

  • будьте терплячим щодо нього;
  • не давіть на нього надто сильно;
  • виявляйте стриманість і будьте ласкаві з ним;
  • покажіть йому, наскільки любите його;
  • доведіть своє кохання.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі жінки-овна та чоловіка-рака може бути гармонія та стабільність. Адже Раки не йдуть на шлюбні узи просто так – вони всі добре обмірковують, зважують усі за і проти, а отже, розуміють, що на них чекає і готові з цим миритися. Якщо Рак одружився на Овні, то він готовий поступатися, а значить, перепалок з коханою у нього не буде – а відсутність сварок, це вже запорука успіху.

З іншого боку, у шлюбі жінці-овну може бути дуже нудно, що врешті-решт і приведе її до думок про розрив та пошук нового супутника життя. Раку потрібно зробити все можливе для того, щоб цього не сталося.

І ще один важливий момент – як би там не було, а у шлюбі з Овном Рак буде гарним господарем і просто чудовим чоловіком. На такого вона зможе покластися, такому зможе довіритись. Відповідальний, трохи нудний, але дуже дбайливий Рак ніколи не надасть сім’ї і шлюбу загалом ніяким ризикам і жодній небезпеці.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага спілки жінки Овна та чоловіка Раку полягає у побуті. Якщо ця дамочка зможе прийняти і підтримати бажання Рака бути домашньою людиною, яка живе на благо сім’ї, а не власного его, то тоді у побуті у них завжди буде повноцінний порядок. Так, можливо, ролі їх і будуть сплутані, але в цілому все має бути ідеально.

Важливим є і момент обопільної підтримки. Представники цих знаків сходяться у своєму прагненні зробити максимально щасливою свою другу половинку. Вони нікому і ніколи не дозволяють ображати чи ображати кохану людину, вони завжди стануть на захист один одного і допоможуть один одному в потрібний момент. Шкода, що проявляється ця підтримка лише на людях – у особистому житті вони, навпаки, вічне протистояння.

Advertisement

Ну і головна перевага у тому, що вони ідеальна сумісність у плані батьківських ролей. Тато-рак, це відмінна, дбайлива, уважна, домашня, терпляча і дуже відповідальна людина, він з легкістю візьме на себе навіть роль мами. А жінка Овен без проблем виконуватиме чоловічі обов’язки та забезпечить сім’ю та дітей усім, що їм може тільки знадобитися. І чинити опір такому розподілу ролей ніхто з них не буде.

Недоліки спілки

Найбільший мінус такого союзу полягає в тому, що швидше за все жінка-овен віддасть перевагу кар’єрному зростанню та особистому збагаченню, у той час як Рак усіма силами втягуватиме її в побут та сімейні цінності. Рано чи пізно ця жінка вибухне і просто піде. Дуже важливо Раку враховувати інтереси цієї жінки, а вони полягають насамперед у особистісному становленні, що ґрунтується на кар’єрі та грошах.

Другий мінус полягає в невмінні чоловіка-рака бути відкритим та сміливим, прямолінійним та чесним. Він усі образи тримає в собі, багато вередує і ображається, може навіть замкнутися у собі через невелике закид. Овна ж все це може сильно дратувати, що само собою вибуховим темпераментом цієї жінки і може бути переведено в результаті в справжнісінький скандал з наслідками у вигляді розлучення.

Ну і третій не менш важливий мінус полягає в тому, що ці знаки Зодіаку дуже відрізняються своєю енергією. Запальність, строгість, волелюбність і самолюбство жінки-івна не стикується зі спокоєм, уразливістю і поступливістю Рака. Плюс, нестиковки не може не бути і з тієї причини, що ця дама є лідером, а Рак не лідер, але людина, що ненавидить домінуючих над ним людей.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве