Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Риби: сумісність знаків

Published

on

Зодіакальний гороскоп говорить про те, що в парі, що складається з жінки-овна та чоловіка-риби, може бути гармонія та взаєморозуміння. І це незважаючи на те, що за натурою, Риби та Овни дуже відрізняються, відрізняються один від одного. Овен, це вічно діючий, неспокійний і активний знак Зодіаку, переповнений емоціями і почуттями, у той час як Риби, це завжди люди, які страждають від нестачі уваги і перебувають більшу частину свого життя на самоті, замкнувшись у собі.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Овен та чоловік-Риби

Союз же цих знаків Зодіаку, з одного боку, дозволяє доповнити їм одне одного, з другого, створює конфлікт інтересів, у якому переможцем природно вийде найсильніша особистість, жінка, що народилася під знаком Овна.

Існує безліч різних версій на тему того, яким буде союз цих знаків Зодіаку, але як би там не було, а передбачити з точністю на сто відсотків, якою буде сумісність у такій парі і наскільки міцним зможе стати їх союз, практично нереально. За всією скритністю, сором’язливістю, сприйнятливістю та чутливістю Риби таїться досить сильна натура – ​​цей знак, особливо у чоловічому образі, може весь час доставляти Овну масу проблем. Овен же, з усією своєю силою, активністю та неймовірною енергією, не зможе протистояти душевній та вразливій Рибі.

Але головне навіть не все сказане вище, а те, що в цій парі не обійдеться без перевиховання. Правда, питання про те, хто кого зможе перевиховати і підлаштувати під свій світогляд, залишається відкритим.

Сумісність в любові Жінки-Овен та чоловіка-Риби

У коханні у таких знаків Зодіаку як Жінка-Овен та чоловік-Риби все дуже непросто. З боку цей союз може бути подібним до спілкування мудреця з дитиною, дорослого дядька з маленькою дівчинкою, в ролі якої виступить Овен. Мудрій Рибі, що вічно замикається у своєму вигаданому світі і намагається жити максимально спокійним темпом, жінка-овен здатися надто розпещеною, нетактовною, нестабільною і неправильною. Всі переваги жінки Овна, які їй обіцяє знак Зодіаку, Риба може сприймати як недоліки, що в свою чергу може призводити до образ жінки і навіть психологічних розладів. Але в цьому і плюс – сумісність цієї пари якраз покращується за рахунок того, що буяння Овна доповнюється байдужістю та спокій Риби. Саме тому цей союз і може стати по-справжньому міцним. Принаймні шанси на це досить великі.

Advertisement

У коханні цими знаками Зодіаку може бути дуже нелегко, і про це свідчить і гороскоп. Незважаючи на ту користь, яку вони можуть принести один одному, шкода теж матиме місце. Зокрема, цей збиток буде виражатися у вічних закидах і повчаннях Риби, які Овен насилу зможе зазнати. У той же час чоловік-риба теж буде жертвою, адже як би там не було, а доведеться постійно поступатися, підігравати Овну, щоб не образити її, проявити максимум поступливості.

До речі, фахівці стверджують, що розставання такій парі принесе значно більше користі, ніж спільне існування. Ось така ось у цих знаків сумісність.

Поради чоловікові-Риби

  • ніколи не обманюйте її і не брешіть їй;
  • менше дорікайте за недоліки і помилки;
  • проявіть максимум поступливості та поступливості, навчіться поступатися Овну;
  • ніколи не давайте приводів для ревнощів та недовіри;
  • навчіться вдавати, що у всьому згодні з нею.

Поради жінці-Овну

  • навчіться правильно сприймати його поради та повчання;
  • прийміть його таким, яким він є, не намагайтеся перевиховати;
  • станьте романтичною (Риби люблять романтику);
  • підтримуйте його у всіх починаннях;
  • не давайте приводів для помсти (деякі Риби дуже мстиві).

Сумісність у шлюбі Жінка-Овен та чоловік-Риби

У шлюбі у цієї пари можуть бути великі проблеми, принаймні на самому початку, поки не пройде етап так званого притирання. Овну потрібно відразу усвідомити одну просту істину – Риби не такі вже й м’якотілі, якими здаються. Плюс, вони мстиві і можуть довго виношувати план помсти. Краще не доводити чоловіка-рибу до крайності, інакше будь-якої миті його слабка і спокійна особистість може набути рис хижака. Ні, сварок не буде, як і істерик, але моральний, а також психологічний тиск точно буде.

Сумісність у шлюбі у цих знаків Зодіаку дуже тендітна і мінлива. Сьогодні у них може бути день спокою і взаєморозуміння, любов і щирість, а завтра в їхніх стосунках може бути поставлена ​​точка, причому приводом може послужити будь-яка дрібниця. Якщо ж Овен перестане намагатися бути вихователем, і змириться з мудрістю та надмірним спокоєм Риби, то тоді у шлюбі буде гармонія.

До речі, сумісність цих знаків на висоті саме в ліжку. Буйна і непередбачувана натура жінки Овна, яка завжди мріє про експерименти, чудово поєднуватиметься з фантазерством і жагою нових вражень Риби.

Переваги та плюси спілки

А ось із плюсами все набагато гірше, їх неймовірно мало. Сумісність у цій парі тримається лише з можливості доповнювати друг друга. Якщо вони не навчаться обидва йти на поступки і іноді піддаватися партнеру, то ні про яку гармонію не може бути й мови. А от якщо вони навчаться миритися з вадами один одного, то тоді їх союз і стане їх єдиною, але дуже великою перевагою – разом вони здатні на багато чого.

Advertisement

А ще цей союз велику користь може принести саме Рибі. Жінка-овен може навчити Рибу бути впевненішим і сильнішим, самодостатнім, креативним та енергійним – це саме те, чого Рибам і не вистачає зазвичай. Ось такий у цієї пари гороскоп сумісності.

Недоліки спілки

Недоліків у цій парі настільки багато, що не буде здивуванням, якщо пара просто розпадеться, та ще й спочатку. І проблема не в комусь одному, а в обох. Овен-жінка весь час намагатиметься перевиховати свого коханого, намагаючись перетворити його на більш рішучого та впевненого в собі чоловіка, а чоловік-риби буде вічно скривдженим та ображеним. Притому, ображеним він буде лише через те, що барана не властива стриманість, і вона щоразу висловлюватиме про всі свої невдоволення йому прямо в очі.

Плюс, украй негативну роль може зіграти мстивість чоловіка-риби. Він не пробачить образи своїй супутниці і обов’язково помститься, чого б йому це не вартувало. Але помста, в тому й проблема, може бути психологічною, моральною, тобто, Риба може вдарити жінку-овна в найслабше місце, за її самодостатністю та впевненістю у собі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве