Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в шлюбі, сексі

Published

on

Спілка, в якій однією половинкою є жінка-овен, а іншою, чоловік-скорпіон, це вогонь і вода. Іншими словами, це пара, половинки якої можуть жити разом, але при цьому обов’язково рано чи пізно знищувати один одного, образно кажучи. Принаймні про це свідчить гороскоп сумісності.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Це половинки, яких тягне один до одного, але які не можуть ужитися разом, як би вони не намагалися. Тут завжди будуть суперечки, прагнення випередити, жага першості, і вічний програш однієї зі сторін під гучні сміхи (знову ж образно) іншої сторони. Але як би смішно це не звучало, а найгірше зазвичай доводиться сусідам такої пари, адже за стіною раз у раз будуть сварки, крики, скандали, істерики, гуркіти від посуду, що б’ється, або меблів. Та й примирення буде не менш гучним.

Багато астрологи взагалі вважають, що такій парі не судилося бути міцною, а більшість висловлюється прямо про те, що такій парі не потрібно навіть існувати. Причина такої думки проста – у цій парі обов’язково комусь буде погано, а комусь добре, тут ніколи не з’явиться рівність чи порозуміння, ніколи не з’явиться гармонія, про яку мріють усі без винятку. Протистояння одне одному – ось основа стосунків жінки-івна з чоловіком-скорпіоном. При цьому, якою б міцною і стервозною одночасно була жінка, вона завжди буде програла. Перемогти Скорпіона в неї ніколи не вийде, адже він дізнається про всі її слабкі місця і передбачає всі її дії, а сам для неї так і залишиться навіки нерозгаданою загадкою.

В любові

У коханні чоловік-скорпіон та жінка-овен можуть показати себе з такого боку, що ними залишиться лише захоплюватися. Вони ніколи не зрадять один одного, ні в якому разі не дадуть приводів для ревнощів, не змінюватимуть, про їхню вірність один одному можна складати легенди. Так, сумісність у цих знаків Зодіаку на такому мінімумі, що важко навіть уявити, щоб при цьому ця пара ще існувала, але де-не-де, а в любові цій парі можна позаздрити. Пристрасть, нестримна любов упереміш з агресією, емоції, відсутність будь-яких шансів на існування романтики та ніжності, непередбачуваність і непостійність усередині пари – цим двом ніколи нудьгувати, вони не залишать собі і шансів на нудьгу чи спокій.

При цьому в коханні Скорпіона та Овна ніколи не закінчиться гра, в якій перемога залишиться на все життя саме за чоловіком Скорпіоном. Жінка-овен може все спільне їхнє життя намагатися обігнати в чомусь свою другу половинку, навчитися домінувати над ним, постаратися щосили стати для нього авторитетом, але так і не досягне цього. З будь-якої ситуації вийде він, Скорпіон, і при цьому залишиться для неї загадкою. Щоправда, є й одне «але» — спроби жінки-овна розгадати коханого можуть вивести його з себе, що рано чи пізно призведе до розлучення. Ось така ось у цих знаків Зодіаку сумісність у коханні та стосунках.

Advertisement

Поради чоловікові

  • у жодному разі не посягайте на її свободу та незалежність;
  • не принижуйте її гідність;
  • не показуйте їй своє лідерство та перевагу над нею надто явно;
  • навчитеся не помічати недоліки Овна;
  • станьте максимально терплячим.

Поради жінці

  • перестаньте намагатися розгадати його;
  • перестаньте “пиляти” його з приводу і без нього;
  • будьте собою – Скорпіони не люблять фальш;
  • не намагайтеся обмежити його у чомусь – перешкоди Скорпіони знищують;
  • станьте його тінню – нехай відчуває свою залежність від вас.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-скорпіона та жінки-овна нескінченно виникатимуть сварки, скандали та розбіжності, але всі вони можуть бути подолані мирним шляхом – для цього Овну потрібно навчитися поступатися і іноді виявляти розуміння. Як тільки Скорпіон це помітить, йому перестане бути цікавим вічна гризня подружжя з приводу без нього. У шлюбі з таким чоловіком може бути складно, але воно того варте, адже вірнішого і відданого чоловіка все одно не знайти.

Сумісність цих символів постійно коливається між відмітками «ні» і «майже ні», але ці означає, що вони мають бути нещасними у шлюбі. Більше того, щастя обов’язково наздожене їх, але для цього доведеться постаратися. До того ж, старання, знову ж таки, має бути з боку Овна. І не варто вам, якщо ви жінка, намагатись домогтися старань від нареченого-скорпіона. Вам все одно не вдасться його перевиховати чи змінити.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, то їх не мало, але головний полягає у відданості цих двох знаків Зодіаку один одному. Зрада, невірність, зрада, безпідставне розлучення – все це не може мати місця у відносинах цих знаків. Вони постоять один за одного, підтримають другу половинку, порадять і допоможуть подолати будь-яку перешкоду. Для них обох успіх другої половинки важливіший за свого особистого.

А ще одна перевага, це пристрасть, завдяки якій їм ніколи не стане нудно. Так. Вони не мають романтики у стосунках чи ніжності, уважності чи турботи, але пристрасть завжди буде. Саме вона й підігріє їхні стосунки у найпатовіших ситуаціях, що б не сталося.

Недоліки спілки

Найголовніший недолік пари, в якій є жінка Овен та чоловік Скорпіон, це вічне придушення жінки чоловіком. Вона завжди буде програла, завжди буде скривдженою на нього, а він при цьому не стане перед нею вибачатися, не виявить ніжності чи любові. Щодо ніжності та любові, повинна робити саме дівчина-овен, по-іншому і бути не може. Але це не єдиний негативний момент. Є й момент протистояння, в основі якого лежить завжди один і той самий фактор – боротьба за владу та домінування, за лідерство у парі. І жоден не поступиться, спроби стати лідером ніколи не закінчаться.

І не менш важливим недоліком є ​​ревнощі, причому, взаємна, та ще й безпідставна, сліпа, безпідставна. Саме ревнощі врешті-решт і можуть зруйнувати цей союз, яким би міцним він не здавався. Але особливо в жодному разі не варто саме Скорпіону давати Овну приводів для ревнощів, бо вона одразу надумає собі щось таке, через що проблема може лише посилитись.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве