Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Стрілець: сумісність знаків

Published

on

Союз, в якому в одне ціле зливаються жінка-овен і чоловік-стрілець, може бути дуже міцним і сильним. Сумісність цих знаків Зодіаку настільки сильна, що може породити по-справжньому міцний і довговічний союз, навіть незважаючи на те, що ці знаки Зодіаку обидва є вогненними представниками, що на думку астрологів може призводити до неймовірних проблем.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Згадувати в розмові про пару Овна та Стрільця про такі поняття як гармонія, баланс і спокій було б дурним, але це не брак такої пари. Навпаки, саме відсутність гармонії, балансу, спокою та сталості є головним знаряддям цієї пари, головним її клейким речовиною. Саме завдяки цьому пара з овна-жінки і стрільця-чоловіка і може жити довше, ніж багато інших, навіть дуже сумісні пари.

Назвати цю пару нормальною, звичайною, не вдасться. Це дуже непостійний, нестабільний, пристрасний союз. У ньому весь час вируватиме вогонь пристрасті та любові, ненависті та емоцій, а іноді в ньому буде відразу все і разом. Все це буде час від часу підігрівати обох половинок, робити їхнє спільне життя, їхні стосунки, палкішими і яскравішими. При цьому на людях може здаватися, що у них все ідеально, і багато хто може думати, що у відносинах цих знаків Зодіаку панує неймовірна сумісність та споконвічний штиль. Але не варто обманюватися – їхні пристрасті, пориви, емоції та почуття можна лише позаздрити.

Сумісність в любові жінки-Овна та чоловіка-Стрільця

У коханні у чоловіка Стрільця та жінки Овна не буде місце ідеальним стосункам. Їхня сумісність коливається між відмітками «погано» і «добре». У цій парі немає місця стабільності чи сталості. Сьогодні вони люблять один одного і пристрасні у висловленні своїх почуттів, а завтра відчувають ненависть один до одного. При цьому, що дивує, так це те, що в коханні ці знаки чесні і настільки щирі, що цьому може позаздрити навіть гармонійна і спокійна пара. Як би вони не сварилися, якими б не були їх перепалки, все одно однозначно призведе до гарячого пристрасного примирення.

Ще один важливий фактор, який має місце у парі Овна та Стрільця, це боротьба за лідерство. Але не варто думати, що ці владні та незалежні знаки Зодіаку воюватимуть один з одним з владою. Вся суть полягає в тому, що ці знаки є чи не єдиними готовими в союзі поділитися владою та розділити її навпіл. Так-так, у коханні вони пристрасні, можуть сваритися та істерити, але у владі та лідерстві, у відносинах, вони повноправні та однакові, і не претендуватимуть на домінування над другою половинкою.

Advertisement

А ось у ліжку жінки-овна та чоловіки-стрільця, буде не так, як у коханні та стосунках. Тут уже комусь доведеться домінувати, і зазвичай домінуючою особистістю стає саме жінка-овен – саме їй, напевно, належатиме ініціатива в ліжку.

Поради чоловікові

 • виявіть терпіння і не дорікайте Овну в її безпідставному ревнощі;
 • не робіть замах на її свободу і незалежність;
 • будьте для неї прикладом у всьому без винятку;
 • не нав’язуйте їй свої погляди та думки;
 • будьте готові до щоденних змін у її почуттях та настрої.

Поради жінці

 • не дорікайте його в недоліках та помилках;
 • не ховайте емоції – Стрільці люблять емоційних жінок;
 • в ліжку беріть ініціативу до рук;
 • станьте йому загадкою;
 • не давайте приводів для ревнощів;
 • не боріться з ним за лідерство у парі.

Сумісність у шлюбі

Головна проблема пари Овна та Стрільця у шлюбі, це ревнощі, що огортає їхні стосунки щоразу, коли з’являється хоч найменший привід для неї. До того ж, найбільш болісною буде саме ревнощі жінки-овна. Справа в тому, що Овни, незважаючи на свою силу та рішучість, схильні до невпевненості у собі в умовах, коли поруч є сильна особистість. Стрілець якраз і є сильною особистістю, і може стати причиною виникнення у Овна невпевненості у собі. Її страх втратити Стрільця може перетворитися на нескінченну бурю ревних почуттів.

Ще одна проблема, яка переслідуватиме цю пару у шлюбі, це волелюбність Стрільця. Якщо жінка-овен дасть йому хоч трохи волі, то він як наркоман почне нею жити і жадати ще більше. З іншого боку, Овен теж волелюбна, тож у чомусь їхні спраги сходяться.

Зате одне можна точно сказати – у шлюбі Овну та Стрільцю ніколи не буде нудно, їхні стосунки завжди будуть переповнені пристрастю та любов’ю, і взагалі, різними почуттями. І це чудово, адже ця пара буде повної енергії, та настільки сильною, що з нею вони подолають будь-які перешкоди та труднощі.

Переваги та плюси спілки

Переваги цієї пари сильніші за недоліки. І головна перевага полягає в тому, що ця пара складається з двох впевнених у собі, сильних, непохитних, повноцінних особистостей. У цій парі ніхто і ніколи не намагатиметься домінувати або панувати, у цій парі обидві половинки рівні. Вони не ділять владу – їхня доля, це почуття і пристрасть.

Сумісність у цій парі забезпечується ще й постійним потоком найрізноманітніших почуттів та емоцій. Якщо в інших парах рано чи пізно може настати стовідсотковий штиль, коли стосунки перетворюються на просту буденність, то в цій парі такого не станеться – їм ніколи не стане нудно один з одним.

Advertisement

І не менш важливе – вони доповнюють один одного. Жінка Овен може доповнити чоловіка Стрільця уявою, фантазерством, завзятістю, а він навпаки, доповнить її впевненістю у собі та рвучкістю.

Недоліки спілки

Як уже говорилося раніше, найбільша проблема, а значить, і недолік, це ревнощі. Обидва ці знаки Зодіаку схильні до ревнощів, і особливо Овен, і саме почуття ревнощів і можуть стати головним каменем, про який ця пара весь час спотикатиметься. А ревнощі породжують недовіру, а недовіра може стати приводом для нових сварок та «розвалу» стосунків.

Ще один недолік, мінус пари, що складається з жінки Овна та чоловіка Стрільця, це їхня нездатність жити як усі. Що чоловік, що жінка, весь час думатимуть тільки про нові враження і відчуття, їм ніколи будувати сім’ю і займатися побутом, вони можуть все своє спільне життя так і провести, жодного разу не почувши дитячого плачу і не відчувши батьківського кохання.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве