Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

У статті ми розповімо, чи можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном та чоловіком-Тільцем. Ви дізнаєтесь плюси та мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Телець-чоловік та жінка-Овен у любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити та бути діловими партнерами.

Жінка-Овен та чоловік-Телець як пара

Активна, емоційна жінка та спокійний, розважливий чоловік можуть вдало доповнювати один одного. Він заряджається її енергією та оптимізмом, а вона отримує в його особі вірного та надійного партнера.

Не можна сказати, що сумісність знаків зодіаку сягає ста відсотків. І  Овен-жінка , і чоловік-Телець мають риси характеру, які негативно впливають на їхні стосунки. Його прискіпливість і вимогливість не поєднуються з її волелюбністю та імпульсивністю. Обидва є людьми впертими, гордими, що не сприяє гармонії та взаєморозумінню. Але всупереч розбіжностям вони можуть створити міцну пару.

Плюси відносин

Жінка-Овен і чоловік-Телець мають такі якості, як чесність, відкритість і прямолінійність, завдяки чому в їхніх стосунках немає недомовленості чи непорозуміння. Вони цінують один одного за щирість та сміливість.

Перерахуємо інші переваги цієї пари:

Advertisement
 • Вміють зберігати вірність. Незважаючи на високий темперамент та інтерес протилежної статі, Овен і Телець не зацікавлені в швидкоплинних романах і осудливо ставляться до зрад, обману або лицемірства.
 • Життєві плани чоловіка та жінки багато в чому збігаються. Матеріальна незалежність та щаслива сім’я є для них основними пріоритетами.
 • Енергійна, винахідлива дівчина-Овен має багату фантазію та любить цікаво та насичено проводити час. Завдяки її ідеям у їхньому спільному житті не настає нудьга та одноманітність.
 • Терплячий, розважливий і неквапливий Тілець-чоловік вміє стримувати імпульсивні пориви своєї обраниці та зупиняти її від необдуманих рішень.
 • Обидва є людьми добрими, незлопамятними, вміють прощати один одному помилки та образи, що підвищує їхню сумісність.

Мінуси відносин

У чоловіка-Тельця та жінки-Овна немає повного порозуміння через відмінності в характері та темпераменті, а також через самовпевненість, наполегливість та впертість.

Головні недоліки цієї пари:

 • Телець-чоловік та жінка-Овен живуть у різних темпах. Він любить стабільність та передбачуваність, а їй потрібні рух, нові враження та постійні зміни.
 • Чоловік буває задумливим, повільним і не поспішає приймати рішення, чим часто дратує нетерплячу, енергійну дівчину.
 • Волелюбній, товариській жінці подобається бути в центрі уваги, але такою легковажною поведінкою вона викликає ревнощі у обранця.
 • Партнери по-різному ставляться до грошей. Телець, навіть якщо має високий достаток, не любить марних витрат і ретельно планує покупки. Овен ніколи не економить на собі.
 • Емоційна та запальна представниця стихії Вогню вміє вивести з себе і роздратувати стриманого, терплячого чоловіка-Тільця.

Сумісність Овна-жінки та Тільця-чоловіки у дружбі

Знаки зодіаку не мають доброї сумісності в дружбі, і не тільки через те, що між ними часто виникають романтичні почуття. Жінка-Овен та чоловік-Телець мають різні інтереси та захоплення, по-різному проводять дозвілля, рідко відвідують один і той же заклад чи заходи.

Але навіть якщо у них складаються дружні стосунки, то вони недовго тривають. У цьому союзі чоловік почувається мудрим наставником, який намагається вберегти імпульсивну та азартну дівчину від помилок. Але самовпевнена жінка не потребує порад, а чекає, що напарник погодиться розділити її сміливі ідеї або разом із нею візьме участь у черговій авантюрі.

Сумісність Тільця-хлопця та Овна-дівчата у коханні

Активна, приваблива дівчина-Овен моментально підкорює серце чоловіка-Тельця. Він закохується в її енергію, оптимізм та життєрадісність, яких йому не вистачає у повсякденному житті. Йому подобається та атмосфера легкості та веселощів, яку він відчуває поруч із вогненним Овном .

Жінці цей стриманий і впертий чоловік, на перший погляд, може здатися нудним. Але його манери, вміння доглядати та говорити компліменти викликають у неї взаємну симпатію.

Сумісність знаків зодіаку у коханні на початку відносин може бути невисокою. Дівчина потребує романтики, пристрасті та бурхливих емоцій, яких їй не може дати спокійний Телець . Але згодом вона починає бачити в ньому надійного, доброго, дбайливого та люблячого партнера.

Advertisement

Сумісність пари в ліжку

Врівноважений і незворушний Телець змінюється, коли залишається наодинці з дівчиною. Під його спокійною зовнішністю ховається високий темперамент, що захоплює розкуту і пристрасну жінку-Овну. Їй подобається не лише його натиск, активність, а й чуттєвість, ніжність, ласка.

Чоловік-телець може бути консервативним у багатьох сферах відносин, але тільки не в інтимі. Він з цікавістю відгукується на ідеї коханої і підтримує найсміливіші фантазії. Навіть попри безліч розбіжності та роки спільного життя цій парі вдається зберігати різноманітність у своїй спальні.

Дівчина-Овен та чоловік-Телець у шлюбі

Овен-дівчина та Телець-чоловік мають різні уявлення про сімейні стосунки. Йому хочеться, щоб дружина займалася будинком та вихованням дітей, але його вимоги та причіпки викликають у неї протест. Вона не відноситься до тієї категорії жінок, які повністю присвячують себе побуту. Ця дівчина має високі амбіції, у тому числі і кар’єрні, тому її мало турбують домашні турботи. У цій родині саме чоловікові доведеться йти на поступки та приймати недоліки своєї обраниці.

Чоловіка-Тільця можна назвати зразковим сім’янином. Працьовитий та відповідальний глава сімейства робить все, щоб забезпечити близьким гідний рівень життя. Телець любить проводити вільний час із сім’єю, не дає підстав для ревнощів і не відмовляється від вирішення побутових справ. Він є тим рідкісним типом чоловіків, які допомагають дружині по дому. Незважаючи на безліч переваг, у дружини-Овна можуть виникати претензії, наприклад, через його дріб’язковість, занудство або пасивність.

Якими батьками будуть жінка-Овен та чоловік-Телець

У пари не завжди сходяться погляди на те, як потрібно виховувати дітей, що знижує сумісність символів. Телець-чоловік і Овен-дівчина є дбайливими, люблячими батьками, але він вважає, що дитиною має займатися лише мама, а вона не поділяє її погляду. Їй подобається проводити час з малюком, проте вона не відмовляється заради нього від усіх своїх занять і захоплень.

Advertisement

Жінка вчить дитину бути сміливою, самостійною та впевненою в собі. Папа-Телець бере активну участь у вихованні дітей, намагається бути для них прикладом, хоча буває суворим, не допускає пустощів і стежить за їх навчанням.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки та Овна-жінки

Відповідальний, прагматичний Телець працює вдумливо та повільно. Овен, навпаки, з ентузіазмом береться до роботи, але швидко втрачає до неї інтерес. Тому знаки зодіаку Телець-чоловік та Овен-жінка не підходять один одному як бізнес-партнери. Але вони можуть працювати над одним проектом, якщо розділять обов’язки та не постійно перетинатимуться.

Непоганий результат може бути при поєднанні Овна-начальника та Тельця-підлеглого. Її дратуватиме його флегматичність, але вона заплющить очі на недоліки заради успіху спільної справи. В іншому випадку, коли посаду підлеглої обіймає дівчина-Овен, робочі відносини не складаються. Вона буває надто ініціативною, не завжди дотримується субординації та ділового етикету.

Як чоловікові-Тельцю завоювати жінку-Овна

Жінка знака зодіаку Овен завжди оточена шанувальниками, тому досягти її розташування непросто. Чоловік-Телець не має дар красномовства, тому йому вдвічі складніше привернути до себе увагу.

Що потрібно знати чоловікові знаку зодіаку Телець про дівчину-Овну:

Advertisement
 • Її дратують чужі поради. Вона вважає себе розумною, самодостатньою, успішною людиною, тому не переносить моралі.
 • Вона не має такої риси характеру, як меркантильність, але вона любить квіти, подарунки, вибрані від душі, і особливо – романтичні сюрпризи. Як і будь-якій іншій дівчині, їй хочеться слухати компліменти.
 • Жінці-Овну важливо зберігати свою свободу та незалежність, навіть перебуваючи у стосунках. Їй не подобається, коли партнер обмежує її спілкування з друзями, контролює, намагається нав’язати свої цінності та змушує сидіти вдома.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Тільця

Сумісність Тільця-чоловіка з Овном-жінкою будується на тому, що його приваблюють її чарівність, енергійність, позитив, винахідливість та чесність. Але цих якостей буває недостатньо, щоб підкорити серце Тельця.

Коротко розповімо, що потрібно знати про чоловіка цього знака:

 • Він шанує сімейні традиції, тому не потрібно на першому побаченні говорити про небажання виходити заміж та заводити дітей. Ця людина спочатку налаштована на серйозні відносини.
 • Йому подобаються в дівчатах такі риси, як господарність та вміння готувати. Ці якості є вирішальними під час виборів супутниці життя, але важливими. Смачна вечеря у затишній домашній обстановці стане для нього найкращою подякою.
 • Самолюбний чоловік не терпить конкуренції. Навіть швидкоплинний флірт або посмішка незнайомцю можуть бути для нього приводом для ревнощів.

Як поводяться під час розставання Овен-дівчина та Телець-хлопець

Жінка-Овен бурхливо виявляє емоції і навіть може говорити про розставання щоразу під час гучної сварки. Але вона швидко заспокоюється та забуває про свої слова. Нерідко таким незвичайним чином дівчина намагається повернути пристрасть та урізноманітнити сімейне життя.

Чоловік-Телець більш стриманий у своїх почуттях і не схильний до поспішних дій. Він ретельно і довго обмірковує своє рішення, але розлучається без шансів відновлення відносин.

Обидва партнери націлені на збереження спілки, тому приводом для реального розриву може стати зрада, яку хлопець-Телець і дівчина-Овен не пробачать. Ще однією причиною, через яку може розлучитися жінка-Овен, є надмірний контроль з боку партнера-Тельця.

Як парі порозумітися

Дівчина-Овен та хлопець-Телець можуть підвищити свою сумісність, якщо почнуть цінувати один одного за переваги та менше звертати увагу на недоліки. Чоловікові варто визнати, що його обраниця далека від образу ідеальної господині, зате вона вміє мотивувати його на вчинки та змушує рухатися до нових цілей.

Жінці теж потрібно змиритися з тим, що її партнер завжди буде повільним, упертим та прагматичним, але саме завдяки цим якостям він може забезпечити їй стабільне та комфортне життя. Знакам треба навчитися розділяти інтереси один одного або не нав’язувати свою думку і дозволити партнеру проводити вільний час, як йому хочеться. Слід пам’ятати, що егоїзм та відмова від поступок негативно впливають на відносини.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве