Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Терези: сумісність знаків

Published

on

Сумісність у парі, що складається з жінки-овна та чоловіка знаку Терези, дуже непогана і часто може бути прикладом ідеальної. Справа в тому, що ці знаки Зодіаку чудово доповнюють один одного в парі, адже наділені тими рисами, яких якраз і не вистачає другої половинки.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Жінка-Овен може стати провідною половинкою в парі, чого й прагнуть на підсвідомому рівні всі представниці цього знака Зодіаку, тоді як чоловік-терези із задоволенням стане веденим у парі і бездоганно виконуватиме всі забаганки та завдання своєї другої половинки. Тобто сумісність справді висока.

Але не відразу парі вдасться досягти тієї гармонії, про яку говорилося вище, потрібен час для такої притирання. Зазвичай жінкам знака Овен чоловіка Терези спочатку здаються надто нудними, нудними, монотонними, боягузливими і нерішучими, хоча насправді це не так. Тільки через час вона зможе розглянути в цьому чоловікові справжнього кавалера та свою другу половинку. Чоловікові ж доведеться раніше всіма силами стримувати свою даму, утримувати біля себе. Інакше, союз може розпастися спочатку – так, до речі, і відбувається в половині випадків, коли йдеться про союз цих знаків Зодіаку.

В любові

У коханні у жінки-овна і чоловіка-терезів може бути штиль, до певного часу, а потім може настати час урагану пристрасті та почуттів. Зазвичай у коханні у союзу цих знаків Зодіаку все розвивається поетапно: спочатку притирання і вічне невдоволення жінки-терези, потім поступове звикання, а потім невгамовна нестримна пристрасть, від якої у Овна зносить дах, а у Терезів з’являється віра в себе. Ось тоді і настає час, коли можна починати вибудовувати повноцінні стосунки. Хоча навіть тоді у коханні цих знаків все нескінченно змінюватиметься. Вина, втім, лежить тільки на жінці Овні – її пристрасть, емоційність, бажання все тримати під контролем і небажання жити за правилами весь час перевертатиме любов і як стосунки з ніг на голову і назад. Терезам залишиться лише встигати звикати до нового стану відносин.

Так само справи і в любові «постільної» у жінки Овна та чоловіка Терези. Поривчастість, невгамовність, бажання рухатися вперед і діяти, фантазія і жага до експериментів не залишатимуть чоловікові і шансів на роздуми. Поки чоловік-терези думатиме про наступний крок, жінка-терези зробить цей крок.

Advertisement

Поради чоловікові-Терези

 • будьте максимально м’яким щодо її недоліків;
 • не критикуйте її за непостійність та різкість;
 • прийміть її лідерство та визнайте її владу;
 • станьте таким, яким вона хоче вас бачити;
 • будьте активним у ліжку і частіше експериментуйте;
 • станьте її мрією у всіх сенсах цього слова.

Поради жінці-Овну

 • ніколи не робите замах надто явно на його свободу;
 • частіше «підгодовуйте» його самолюбство;
 • не критикуйте за мрійливість та романтичність, повільність;
 • будьте з ним максимально стриманою – грубості не терпітиме;
 • покажіть йому своє кохання.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі в парі, в якій однією половинкою є жінка-овен, а другою, чоловік-терези, зазвичай гармонія та баланс. А все тому, що чоловік-терезив жодному разі не одружується до моменту, поки не з’явиться справжнє кохання в парі. Отже, шлюб буде обдуманим, а обидві половинки вже звикли одне до одного. Нерідко такі пари довго зустрічаються і живуть разом, і лише через п’ять-десять років одружуються. Зате у шлюбі у них сто відсотків буде штиль та гармонія.

Відмінною властивістю такого шлюбу буде те, що обидві половинки у ній займуть потрібні їм позиції. Жінка Овен стане лідером і провідною половинкою, а чоловік Терези буде веденим, але розважливим та правильним чоловіком. У цьому шлюбі, ніби все за розкладом, все за підручником, за правилами, як за нотами. У більшості випадків, у шлюбі цих знаків Зодіаку панує порозуміння та любов, відмінна сумісність цих знаків зодіаку та душевне щастя.

І що не менш важливо, навіть якщо вони посваряться настільки сильно, що здається, ніби розлучення вже не за горами, все одно цього не станеться. Ці знаки настільки можуть сильно звикнути один одного, що навіть у пориві гніву або образи все одно не дадуть одне одного спокою. Плюс, велику роль може зіграти той факт, що в парі з Овном чоловік-терези може зневіритися у собі та почати боятися залишитися без дружини. З одного боку, це мінус для чоловіка, але, з іншого, це великий плюс для самої сім’ї.

Переваги та плюси спілки

Найголовніший плюс полягає в тому, що після закінчення певного часу ці дві половинки можуть настільки сильно звикнути один до одного, що не зможуть і уявити собі життя окремо. Разом, вони сповнені енергії, удачі, рішучості та віри в себе, разом вони можуть досягти всього, чого захочуть. Таку пару ніщо і ніколи не зможе розтрощити.

І не остання, але така ж важлива перевага, це те, що в цій парі обидві половинки доповнюють одна одну. Так, їм доведеться миритися з деякими своїми недоліками, але загалом вони як одне ціле. Вони завжди підтримають одне одного, зрозуміють, вислухають – такого порозуміння не знайти у сучасних парах, це велика рідкість.

Недоліки спілки

Якщо дивитися на сумісність цих знаків Зодіаку з астрологічного ракурсу, то їхній союз можна розглядати як великий недолік. У колі знаків Овен і Терези знаходяться один навпроти одного, а це говорить про те, що їх і тягтиме один до одного, і відштовхуватиме один від одного. Спочатку таким парам дуже складно вибудувати відносини принаймні до певного моменту.

Advertisement

Другий недолік полягає в явному домінуванні жінки Овна над чоловіком Терезами. Зрештою Овен може перетворити свого чоловіка на нерішучого і невпевненого в собі представника чоловічої половини людства, і в результаті від цього ж і почати страждати – Овни люблять лідерів, хоч і вважають за краще домінувати над усіма.

Ще один мінус, це повільність, виваженість, планомірність і надмірна правильність чоловіка Терезів. Овна все це може сильно дратувати. Терезам доведеться постійно йти на поступки і змінюватися, незважаючи на те, що встигнути за бажаннями такої жінки буде дуже нелегко.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве