Connect with us

Гороскоп

Жінка-Овен та чоловік-Водолій: сумісність знаків

Published

on

Про спілки, що складаються з жінки-овна і чоловіка-водолія, всі астрологи висловлюються по-різному, але в одному сходяться всі без винятку – це пара, в якій кожній половинці має бути добре, і в якій обидві половинки доповнюють один одного. Сумісність цих знаків Зодіаку така, що дозволяє їм вибудувати по-справжньому хороші відносини.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Овен та чоловік-Водолій

Пил і яскравість жінки Овна може доповнювати Водолія, що ненавидить публіку, в той час як його розміреність і планомірність можуть доповнити надто непередбачувану натуру дами. Загалом це ідеальний союз, з якого боку на нього не подивися.

Щоправда, є одне велике «але». Фахівці у сфері психології відносин стверджують у тому. Що така пара повинна створюватися над молодості, а після досягнення середнього віку обома половинками. Тільки тоді у них з’являться шанси на створення по-справжньому міцного союзу. Молоді ж Овен і Водолій багато в чому не розумітимуть один одного. Вони не зможуть порозумітися так, як зможуть дорослі, у них вічно виникатимуть перепалки на ґрунті непостійності Овна, або занадто великої недовірливості молодого Водолія. Хоча, знову ж таки, все це лише теорія, а насправді може бути інакше…

Сумісність в любові Жінки-Овен та чоловіка-Водолій

У коханні жінки-овна та чоловіки-водолія повним-повнісінько пристрасті та ніжності, турботи та уваги, взаєморозуміння та почуттів. І все завдяки тому, що ці знаки Зодіаку мають відмінну сумісність. Водолій за своєю суттю допитливий, балакучий, але в нього не вистачає енергії, тоді як жінка Овен, навпаки, енергійна та емоційна, і може стати стимулятором для такого чоловіка. Союз вогню і повітря, адже саме цими стихіями і заступаються ці знаки, дозволить їм наситити стосунки тим, чого кожному з них хотітиметься.

Тим не менш, у коханні цих знаків теж можуть виникати непорозуміння. Наприклад, основним приводом може бути нерозуміння Водолія любові Овна до публічності. Він може не розуміти, чому вона так сильно хоче бути на публіці та бути в центрі уваги. У той же час, Овну не зрозуміти, як можна бути таким потайливим і нетовариським.

Advertisement

Зате, хоч би як там було в коханні, а в ліжку у цих знаків просто неймовірна сумісність. Неймовірний сексуальний потяг одного до іншого, бурхливі стосунки, пристрасть, готовність обох експериментувати та пробувати щось нове, жадоба нових вражень та відкритість у ліжку – ось те, без чого не може існувати кохання Водолія чоловіка з жінкою-овном. Які б перепалки не траплялися, якими б сильними не були сварки між ними, їх завжди приваблюватиме один до одного, приваблюватиме близькість.

Поради чоловікові-Водолію

 • упокоріться з бажанням Овна домінувати над Вами;
 • не дорікайте їй у недоліках, якими б вони не були;
 • постарайтеся відповідати її вимогам;
 • не ставте під сумнів її довіру;
 • станьте для неї людиною, кому вона зможе вірити;
 • не давайте приводів для ревнощів.

Поради жінці-Овну

 • ніколи не вірте в його байдужість до проблем (воно награно);
 • поділяйте з ним його інтереси;
 • підтримуйте його у будь-яких починаннях;
 • не йдіть наперекір його цілям;
 • не обмежуйте його у свободі.

Сумісність у шлюбі Жінка-Овен та чоловік-Водолій

Взагалі у шлюбі у жінки-овна і чоловіка-водолія може виникати величезна кількість проблем, притому, в основі яких будуть лежати різні чинники. Головний же фактор полягає у непорозуміння, у нестачі взаєморозуміння. Їм обом потрібно навчитися ділитися проблемами, переживаннями, думками, навчитися розмовляти спокійно, довіряти. Інакше у шлюбі цих знаків може бути, не гармонії, і зрештою любові – останнє просто зникне…

Зате у шлюбі Водолія та Овна є і величезна кількість позитивних сторін. Їхня сумісність, зокрема, астрологічна, принесе чимало плодів. Наприклад, їм ніколи буде нудьгувати, вони обидва рухливі і активні, і ідеї один одного завжди підтримають.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага пари, що складається з жінки-овна та чоловіка-водолія, полягає в їхній безпосередності та готовності завжди рухатися вперед. Вони завжди підтримають один одного, завжди допоможуть один одному, ніколи не залишаться без підтримки у важливій справі чи поганій ситуації. Вони можуть знайти один одного однодумців і друзів, а дружба ж дуже важлива в любові.

Сумісність цих знаків Зодіаку й у плані товариськість, комунікабельності, життєрадісності. Що Овен, що Водолій, обидва вміють веселитися, і обидва намагаються мислити максимально позитивно навіть у самих патових ситуаціях. У цій парі немає місця зневірі та негативу.

Ще один важливий плюс полягає у щирості почуттів обох знаків Зодіаку. Щирість, чесність, надійність, відданість, вірність ніколи не залишать цієї пари. Але важливо, щоб почуття підігрівалися хоча б одній із половинок – як тільки Овну стане нудно, і як тільки вона відчує відсутність інтересу, пара розпадеться на частини.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший мінус, природно, полягає в егоїстичності жінки Овна та її нездатності думати про свого партнера. Вона всі свої цілі і думка буде нав’язувати Водолію, який до нав’язування чогось, що йому не потрібно, ставиться вкрай негативно. На цьому ґрунті можуть виникати непорозуміння, сварки, скандали. Однією з половинок доведеться змиритися та піти на зустріч іншій.

Водолій же, у пориві пристрасті і закоханим у дівчину Овна, може почати для неї робити все, чого вона тільки захоче, але при цьому вимагатиме заохочень і похвали від Овна. Все це теж можна віднести до мінусу, нестачі, адже заохочення та похвали від Овна не дочекаєшся, як і подяки, і це в результаті образить Водолія. Хоча, бувають і винятки.

А плюс до всього проблем може принести ревність жінки-овна. При цьому найбільше проблем принесе саме безпідставне ревнощі, яким вона може образити чоловіка, піддавши таким чином сумнівам його чесність у її відношенні.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве