Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Кажуть, є пари, в основі відносин яких лежить справжнє чисте кохання, а є пари, в яких роль фундаменту відіграє взаємовигідне партнерство. Так ось, гороскоп сумісності говорить про те, що пара, в якій є жінка-рак і чоловік-близнюки, обов’язково триматиметься на партнерстві, взаємному, вигідному, зручному для кожної з двох половинок. Ці знаки Зодіаку ніяк не створені один для одного, але пари, що складаються з них, трапляються досить часто.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Ніколи не зрозумієш, чи близькі вони, чи хороші їхні стосунки, чи є в їхніх стосунках як така сумісність – ця пара, як загадка, та ще й з умовами, що постійно змінюються. Сьогодні вони на людях поводяться так, ніби тільки вчора зійшлися, а завтра взагалі ігнорують один одного. При цьому в побуті, в домашній обстановці, коли залишаються віч-на-віч, вони поводяться зовсім по-іншому.

До речі, Близнюки чоловіка та Раки жінки можуть мати і хорошу сумісність, створюючи пару, але тільки тоді, коли обидва партнери готові продемонструвати один одному свої основні риси характеру: у Рака це терпіння та самобутність, а у Близнюків активність, і готовність добиватися поставленої мети. будь-якими можливими шляхами. У такому разі чоловіка-близнюка може влаштовувати, що його жінка терпляча і не «пиляє» його через його спосіб життя, надто активний і рухливий, а жінку-рака напевно влаштовуватиме те, що її чоловік є надійним захисником домашнього вогнища. Щоправда, є й одне «але» — щойно Раку набридне терпіти вічні витівки партнера, щойно терпіння закінчиться, справа піде до розставання.

Ну і головне – вважається, що це несумісна пара, але не варто думати, що вам дано зрозуміти психологію цих відносин. Це стосунки, в яких нікому не розібратися, тут ніколи й нікому не зрозуміти, яка стадія у союзі зараз, стадія любові та пристрасті, чи поступове наближення до розставання.

В любові

У коханні між жінкою Раків та чоловіком Близнюком може виникати чимало проблем. Але на самому початку цей союз приносить обом половинкам неймовірне задоволення. Наприклад, взяти Рака – цій рішучій та емоційній жінці подобається досягати, подобається отримувати виклик, і чоловік, що не звертає на неї уваги Близнюки, якраз-таки і може стати тим фактором, що породити в ній азарт. У нього ж інтереси трохи інші, він егоїст за вдачею, вітряний і непостійний, і йому подобається, коли за ним бігають.

Advertisement

Але все вищесказане швидко закінчується і тоді в коханні цієї пари настає критичний період – період притирання. Саме у вході цього періоду і вирішується, чи існуватиме ця пара далі. Якщо у коханні цих двох половинок є почуття відданості та прихильності, то тоді обидва підуть на невеликі поступки один одному і досягнуть балансу у стосунках. Якщо ж прихильності ще немає, то тоді стосункам прийде кінець. Тільки прихильність може врятувати ці відносини в період притирання, і лише вона може сприяти налагодженню діалогу між представниками цих знаків Зодіаку.

А взагалі, описати те, що відбувається між чоловіком-близнюком і жінкою-раком у коханні, у стосунках, досить складно. Разом вони стають занадто загадковими і незрозумілими – з одного боку, обидва незадоволені одне одним, з іншого, готові стояти стіною.

Поради чоловікові

 • не критикуйте її за недовірливість і надмірний спокій;
 • не відчувайте її терпіння своїми витівками;
 • постарайтеся частіше проводити із нею час «тет-а-тет»;
 • намагайтеся всі сварки та розбіжності різко переводити жартома;
 • не бійтеся визнати лідерство раку в сім’ї.

Поради жінці

 • змиріться з надмірною активністю чоловіка Близнюка;
 • не намагайтеся зазіхати на його свободу та обмежувати у діях;
 • постарайтеся дати йому якнайбільше свободи;
 • не турбуйте його частими розмовами до душі;
 • не намагайтеся перевиховати його;
 • будьте терплячою та загадковою – Близнюків це заводить.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, в якому один бік займає жінка рак, а другий чоловік Близнюки, завжди будуть проблеми, непорозуміння та розбіжності, але призводити до великих скандалів з істерикою та биттям посуду вони не будуть. Представники цих знаків Зодіаку не можуть похвалитися таким чинником як сумісність, зате можуть залагоджувати сварки між собою так, як ніхто інший.

У шлюбі вони навряд чи будуть щасливими, як це буває. Але й нещасними вони навряд чи стануть. Справа в тому, що в сімейних відносинах вони швидше за все загоїться різними життями, розділившись, і тим самим забезпечивши собі мінімум дотиків і перетинів, що стають приводами для сварок. Чоловік-близнюки живе своїм життям, заробляючи для сім’ї гроші, забезпечуючи сім’ю всім, що потрібно, і отримуючи при цьому свободу. Жінка-рак може закритися в побуті та стати надійним тилом Близнюка. Ось так вони і можуть прожити дуже довгий час, поки комусь одному не набридне такий розклад у стосунках.

А головне, у шлюбі у них ніколи не буде місця зрадам, зраді, брехні та невірності. У них немає приводу брехати, зраджувати чи зраджувати. Вони один одному довіряють і при цьому дають партнеру все, що потрібно – ну які тут зради?

Переваги та плюси спілки

Зате ці відносини мають і масу плюсів. Серед цих плюсів, наприклад, полягає в тому, що ніхто не зазіхатиме на свободу другої половинки – звичайно, одному доведеться складніше іншого, та все ж. Плюс цей союз може бути дуже вигідним обом половинкам, адже перебуваючи у відносинах вони зможуть кожен займатися своєю справою, довіривши все інше партнерові. Один постійно на роботі та у справах, а інший у побуті, займається тим, що до вподоби.

Advertisement

Звичайно, бувають і винятки, але в цьому випадку зазвичай відбувається так. Щоправда, так довго триватиме – ось це вже зовсім інше питання…

Недоліки союзу

Найбільша вада таких відносин полягає в тому, що тут завжди хтось буде незадоволений своїм життям. І найчастіше незадоволеною залишається саме жінка-рак – чого тільки їй варто постійно переживати, терпіти витівки чоловіка-близнюка, чекати на нього ночами. Сльози, нічні безсонні ночі, вічні очікування, підозри та ревнощі – все це може перетворити любов Рака на муки.

Ну а плюс до всього проблема ще й у відсутності як такої близькості у стосунках. Рідкісний випадок, щоб жінка Рак і чоловік Близнюки були по-справжньому близькі. Зазвичай вони живуть кожен своїм життям, практично не перетинаючись поза домашньою обстановкою. Звичайно, це не може не зіграти негативної ролі у відносинах, адже рано чи пізно комусь із них захочеться близькості, справжньої, людської.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве