Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Козеріг: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Рак чоловік-Козеріг

Гороскоп сумісності у разі, коли у відносинах одне ціле створюється чоловіком-козерогом і жінкою-раком, говорить про те, що це гармонійні і природні відносини, які тільки можуть існувати. Ці знаки Зодіаку чудово підходять один одному, у них чудова сумісність, хоч іноді і може здатися, що вони байдужі один до одного і що їм нудно разом.Насправді, якщо представники цих знаків Зодіаку і сходяться, то надовго і прив’язуються один до одного так сильно, як це не відбувається в жодних інших відносинах.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Збоку може здаватися, що вони не дуже й підходять один одному. Жінка Рак з її надмірним спокоєм і бажанням бути лідером, і чоловік Козеріг з його неймовірним его і бажанням отримати від життя все, що тільки можна, щодо матеріальностей і фінансів. Але насправді вони, хоч і різні, але дуже схожі в іншому – у них сумісність у цілях, уподобаннях, захопленнях, часто навіть у хобі. З пари Козеріг-Рак може вийти чудовий партнерський союз, в якому кожен гратиме по-своєму важливу роль, і в якому кожен доповнюватиме чимось важливим свою другу половинку.

Козеріг з його бажанням розвиватися, будувати кар’єру і заробляти якнайбільше грошей, з його залежністю від фінансових і матеріальних благ, просто не може не задовольняти жінку Рака, ставлення якої до партнера часто залежить саме від його здатності забезпечити її всім необхідним. Давши їй фінансову свободу, чоловік-стрілець забезпечить себе надійним тилом та ідеально налагодженим побутом.

В любові

У коханні між чоловіком-козером та жінкою-раком може виникати багато проблем. І насамперед завжди постає проблема боротьби за лідерство в парі, заснована на впертості. Справа в тому, що ці знаки Зодіаку, хоч їм притягуються один до одного, але мають неймовірні вперті характери, через що можуть виникати суперечки між ними навіть тоді, коли в цих суперечках просто немає жодного сенсу. Щоб зберегти в любові гармонію, і світ у відносинах, їм обом доведеться йти на поступки – другий не піде на поступки, доки не побачить поступок від першого.

Зате в іншому в коханні цієї пари все просто чудово. Романтика, пристрасть, порозуміння, любов, почуття та емоції – тут є все без винятку, все, чим може забезпечуватись фортеця стосунків. Щоправда, проявляється все це тільки наодинці, в оточенні людей вони ніколи не покажуть свого кохання – такі вже вони, рак та Козеріг.

Advertisement

Саме ж прекрасне полягає в тому, що вони здатні дати один одному те, чого не вистачає партнеру. І при цьому, чим більше один даватиме, тим більше хотітиме давати і другий. Таким чином, у них може скластися взаємовигідне та дуже корисне партнерство.

А ще жінка Рак та чоловік Козеріг, це відмінний статевий союз. Сексуальна сумісність у цій парі досить висока, щоб кожен був задоволений. Козеріг шалений у ліжку і любить близькість, але не має уяви, якої у Рака якраз вистачить на обох. Загалом, ідеальність очевидна.

Поради чоловікові

  • звикніться до мінливості жінки Рака;
  • не критикуйте її домашній спосіб життя; не забувайте приділяти їй максимум уваги;
  • частіше говоріть з нею про свої проблеми, щоб вона переконалася у вашій довірі;
  • будьте з нею максимально лагідним та ніжним;
  • доведіть свою відповідальність, будьте пунктуальними та обов’язковими.

Поради жінці

  • ніколи не давайте йому приводів для ревнощів;
  • не дай Бог вам не виправдати його довіри;
  • він грубий і жорсткий, часом не варто ображатися;
  • не впертеся в суперечках, він все одно вам не поступиться;
  • більше часу проводіть разом.

Сумісність у шлюбі

Взаємини між жінкою-раком та чоловіком-козером у шлюбі такі, що вимагають постійного шліфування. Особливої ​​шліфовки вони вимагають щодо жінки Рака – їй потрібно обов’язково навчитися контролювати свої емоції та негативні почуття, адже саме вони найбільше і можуть терзати чоловіка Козерога, що так сильно залежить від гармонії в особистому житті.

Натомість у шлюбі у представників цих знаків Зодіаку все має бути відмінно. Вони обоє можуть багато чого досягти в житті, обидва цінують гармонію особистого життя і можуть стати відмінними батьками. Щоправда, боротьба за владу напевно не раз торкнеться їхніх стосунків, але це не рідкість у стосунках між статями, тож сильно переживати з цього приводу, тим більше у випадку пари Рак-Козерог, не варто.

А головне, у цій парі чудова сумісність знаків зодіаку у ліжку. Вони доповнюють один одного в інтимних відносинах і можуть робити по-справжньому щасливими. Козеріг, з його зовнішньою холодністю, насправді може стати в ліжку покровителем раку, а вона, у шлюбі, перетворюється на дуже емоційну партнерку, що не може не сподобатися Козерога.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг союзу, в якому схльоснулися чоловік-козеріг і жінка-рак, так їх неймовірно багато. Вони разом являють собою потік енергії, силу як моральну, так і психологічну, з якою ніхто і ніколи не зможе посперечатися. Ця пара може стати настільки міцною та сильною, що цьому можна лише позаздрити.

Advertisement

Вони схожі на життя, разом цінують побут і домашній затишок, намагаються зробити сім’ю максимально міцною і цільною, і ніколи не підуть на зраду один одного. Загалом це ідеальний багато в чому союз, про переваги якого можна говорити нескінченно довго.

Недоліки союзу

Є в союзі Рака та Козерога два великі мінуси. Перший, але не головний мінус, полягає у нездатності Козерога зрозуміти, чого хоче його жінка, зокрема Рак, від нього у стосунках. Вона занадто мінлива і часто поводиться занадто нелогічно – йому, відповідальному і такому планомірному чоловікові цього просто не зрозуміти. У результаті на цьому фоні і можуть з’являтися розбіжності і виникати справжнісінькі сварки з усіма наслідками, що виходять звідси.

Друга проблема ж таїться в Раку – жінка-рак просто не може прийняти Козерога таким, який він є, хай він навіть реальним ідеалом, вона просто не може дати спокій близької людини, їй обов’язково потрібно хоч щось у ньому змінити на свій розсуд . Або вона піде на поступки і залишить цю витівку, або на тлі цієї витівки може багато чого змінитись у її стосунках з чоловіком-козерогом.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве