Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Лев: сумісність знаків у шлюбі

Published

on

Дивно, але незважаючи на те, що схожими чоловіка-лева і жінку-рака назвати ніяк не можна, у них є багато спільного, і це стосується не тільки переваг, але також і способу життя, і моральних цінностей. Гороскоп сумісності у разі говорить про відсутність як такої зв’язку, але водночас і у тому, що з цих знаків Зодіаку є сумісність.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Союзи, укладені між жінкою Раком і чоловіком Левом, як правило, або руйнуються на самому початку, як тільки пара виходить на рівень притирання один до одного, або ж існують протягом довгого часу. Іншими словами, якщо ці дві половинки зможуть притертись один до одного, то будуть щасливими і швидше за все проживуть разом дуже довго.

Найцікавіше полягає в тому, що представники цих знаків зодіаку дуже схожі у своїх намірах щодо відносин. Зазвичай і Лев, і Рак мріють про міцну сім’ю, і обидва йдуть до цього, не поспішаючи, обмірковуючи кожен крок, продумуючи всі наслідки та визначаючи всі фактори, в яких доведеться йти на поступки другої половинки. Якщо вони й сходяться по-справжньому, якщо вже й створюють сім’ю, то явно така сім’я буде міцною, бо створення сім’ї у разі свідчить лише одне, у тому, що обидва готові жертви заради відносин.

В любові

Чоловік-лев та жінка-рак, це втілення двох найсильніших символів, двох світил, Місяця та Сонця. Вони обидва яскраві, сильні в моральному та психологічному плані, і обидва завжди досягають бажаних цілей. Саме ця схожість і дозволяє їм у коханні бути щасливими. Звичайно, у коханні цих знаків не все так просто, як хотілося б, але в цілому сумісність у них все ж таки є, а значить не все так погано, як може здатися.

Ну а найпрекрасніше в коханні жінки-рака та чоловіки-лева, це початок стосунків. Саме на початку, коли вони ще не думають про недоліки один одного, відносини можуть бути ідеальними. Пристрасть, справжнє кохання, взаємна симпатія, близькість, непередбачуваність, спонтанність – ось що на них чекає на самому початку. Але триватиме все це недовго. Дійшовши до стадії притирання, вони обоє переглянуть своє ставлення до партнера.

Advertisement

Але зате як би там не було в коханні, а в ліжку, особливо на самому початку, у них чудова сумісність. Жінку Рака може приваблювати імпульсивність, вимогливість, рішучість і навіть недбалість Лева в ліжку, тоді як йому в новизну може бути чуттєвість та емоційність Рака. Щоправда, згодом почуття і пристрасть слабшають – зазвичай через якийсь час у Львова починає з’являтися роздратування щодо Рака.

Ну а найпрекрасніше в коханні, породженому стосунками між жінкою Раком і чоловіком Левом, це їхня взаємна потяг один до одного. Навіть будучи в сварці, після бурхливого скандалу або істерики уразливого Рака, вони тягнуться один до одного. А близькість і зовсім змусить їх забути про всі образи – ось таке непросте кохання між Левом і Раком…

Поради чоловікові

 • ніколи не відчувайте її терпіння – воно не нескінченне;
 • не чекайте від неї вибачень;
 • частіше розмовляйте з нею до душі і йдіть на поступки;
 • приготуйтеся хоч чимось іноді жертвувати заради неї;
 • образивши її, вибачайтеся;
 • хоч іноді приділяйте час задушевним розмовам.

Поради жінці

 • змиріться з його надмірною яскравістю та блиском у суспільстві;
 • не намагайтеся бути в чомусь кращим за нього – образиться;
 • не намагайтеся обмежувати його у свободі – побут не для нього;
 • ніколи не намагайтеся викликати почуття ревнощів;
 • будьте максимально відкритою щодо нього.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, навіть пройшовши через етап притирання, обидві половинки все одно мучитимуться. У випадку жінка Рака муки можуть бути пов’язані з нескінченним тиском морально та психологічно стійкого Лева, з вічними докорами та критикою. У випадку зі Львом, мічення можуть виникнути на тлі неймовірної впертості Рака. У результаті або обоє почнуть поступатися один одному, змінюватися, або скандалів і сварок не уникнути. Втім, випадки, коли такі спілки стають ідеальними, тобто, без сварок і скандалів, дуже рідкісні.

Безліч проблем у шлюбі жінки-рака та чоловіка-лева може виникати на тлі обопільної ревнощів. Хоча, ревнощі Рака не надто яскраве, а ось ревнощі Лева, який хоч раз засумнівався у вірності своєї другої половинки, може призвести до неймовірних проблем у стосунках.

Натомість у шлюбі обох чекають ролі, спочатку розподілені відповідно до уподобань кожного. Жінка-рак зможе займатися побутом, стати надійним тилом свого чоловіка, а Лев зможе стати повноцінним лідером, який займається винятково здобиччю та матеріальним фактором. Жінці-раку в плані матеріальної підтримки ні до чого причепитися, це факт.

Переваги та плюси спілки

Але як би там не було, а плюсів та переваг у союзі жінки-рака та чоловіка-лева набагато більше, ніж мінусів. Це і пристрасть на початковому етапі стосунків, і загадковість жінки Рака, що збуджує і заводить чоловіка Лева, і емоційність Лева, що інтригує та підігріває раку. Загалом, позитивних факторів у цьому союзі є неймовірно багато.

Advertisement

Ну а плюс до всього вони можуть створити по-справжньому хороший побут. Вона господиня, він здобувач – ну хіба це не чудово, коли ролі розподіляються між двома людьми так, як їм самим цього хочеться?

Недоліки союзу

Найбільший недолік у такому союзі полягає у надмірному постійному тиску чоловіка-лева на жінку-рака. Він може і сам цього не помічає, але його тиск на жінку буде таким, що вона з часом почне почуватися занадто загнаною, надто лякливою, заляканою, замкненою та самотньою. І як тільки це станеться, як тільки буде досягнуто пік, жінка рак почне віддалятися від нього і в результаті піде, не залишивши в його житті і сліду …

Другий мінус полягає в тому, що рано чи пізно Леву може стати занадто нудно поруч з такою спокійною, розміреною і незворушною жінкою. Лева підігріває адреналін, емоції, почуття, пристрасть, пристрасті, яких з Раком просто немає. Чи протримається союз у такому разі довго? Навряд чи! І ще питання, хто із половинок стане ініціатором розриву стосунків.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве