Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Сумісність у союзі, половинками якого є жінка-рак та чоловік-овен, не надто хороша. Зустрічається такий союз вкрай рідко – причина полягає в тому, що представники цих знаків Зодіаку живуть ніби у різних паралельних всесвітах. До речі, гороскоп сумісності пророкує таким парам недовгі стосунки. Зазвичай відносини між жінкою Раком та чоловіком Овном руйнуються ще до того, як перерости у щось серйозніше і сильніше.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо така пара дійде до будівництва сімейних відносин, до створення шлюбу, тоді шанси значно збільшаться, бо перехід на новий, більш серйозний етап, говорить тільки про одне – обидві половинки всі обдумали і готові до жертв. Щоправда, жертвувати багатьом швидше за все доведеться саме жінці Раку.

Вся проблема цього союзу в тому, що тут кожен живе за своїми правилами, у своєму світі. Жінка-рак обережна, спокійна, планомірна, кожен свій крок обмірковує і продумує всі можливі наслідки, весь час меніться, боїться чогось, у всьому шукає каверзи. Чоловік-овен навпаки, дуже енергійний, завжди рветься вперед і весь час робить масу необдуманих вчинків – змиритися з таким стилем життя жінка просто не може. Зате у всьому цьому є і плюс – якщо справа дійде до спільного побуту, то тут ролі вже спочатку будуть розподілені як належить. Вона обережуватиме і займатиметься побутом, він напевно стане сімейним здобувачем.

Взагалі, варто сказати про те, що представників цих знаків Зодіаку сильно тягне один до одного ця несумісність у стилях і способах життя. Особливо сильно може тягнути жінку раку енергійність та емоційність Овна, енергія – правда, не можна допускати надлишку цієї енергії, бо в такому разі може статися депресія.

В любові

У коханні між жінкою-раком та чоловіком-овном все досить просто. Їх притягує друг до друга енергія, різниця способів життя, але з іншого боку, торкаючись багатьох основних побутових чинників, може відштовхувати друг від друга. Найчастіше у коханні цих знаків Зодіаку багато хорошого, але й багато поганого одночасно. Особливо сильно страждає рак – вона і в коханні йому відмовити не може, і з ним перебувати поруч теж не бажає, її можуть терзати подвійні почуття та відчуття.

Advertisement

Зате, хоч би як там було в коханні, а в сексуальному плані у них чудова сумісність. Жінка Рак, що не потребує пристрасті і близькості, може пізнати щось нове, закохавшись у чоловіка Овна, а він у той же час може бути залучений її спокоєм і умиротворенням – до речі, Овни до такого не розташовані, а тому сексуальна сумісність може бути високою, але дуже недовговічною.

А ще Рака може бентежити надто сильне кохання Овна до безпеки. Вона обережна, але в міру, а Овен як наркоман, якщо почав обережити, то обережує вже у всьому без винятку, не знаючи міри. Це може сильно дратувати та відштовхувати жінку-рака. Правда і Овна може сильно дратувати багато в його супутниці. Таким чином, як би вони не намагалися, а в коханні у них постійно виникатимуть всілякі проблеми. То він нею невдоволений, то вона їм. Чим усе це закінчиться, передбачити важко.

Поради чоловікові

 • ставтеся з повагою до будь-яких заяв та повчань Раку;
 • Постарайтеся частіше поступатися їй, а не критикувати за слабкість;
 • ні в якому разі не ставте під сумнів свою чесність;
 • постарайтеся оцінити чуттєвість та слабкість жінки Рака;
 • частіше виявляйте ласку і ніжність – вона розтає від них;
 • будьте готові до жертв заради неї.

Поради жінці

 • не показуйте своїх слабкостей Овну – може сприйняти їх як виклик;
 • частіше обдаровуйте його компліментами та похвалою, лестите;
 • ніколи не приховуйте від нього жодних образ – вони це не люблять;
 • звикніться з його прямолінійністю та грубістю;
 • не критикуйте його, ніколи й у жодному разі.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі між жінкою-раком і чоловіком овном можуть виникати періодичні суперечки, скандали, і систематичні істерики з обох боків. Щоб уникнути цього, потрібно знайти щось спільне, якесь спільне справа, у чомусь почати співпрацювати, чи то хобі, якийсь інтерес, якась мета. До того ж, не варто думати, що тут загальна мета може виникнути сама собою, як в інших парах – вам доведеться дуже потрудитися, щоб знайти її.

Багато розбіжностей можуть стосуватися фінансової частини. Овен любить багато заробляти і витрачати гроші так, ніби вони з’являються самі собою і ніколи не закінчаться. А рак навпаки, може проявити економічність і навіть скупість. На цьому фоні і нестиковка – сумісність у цьому плані може бути в шлюбі досягнута тільки в тому випадку, якщо внесок обох у спільний гаманець буде однаковим. А ще краще, щоб жінка Рак заробляла більше за чоловіка Овна.

Ну а взагалі можна помітити, що у шлюбі Овна та Рака все не так уже й погано. Так, гороскоп не пророкує цьому союзу нічого понад ідеальне, але й понад погане тут теж нічого немає. Головне, навчитися йти на поступки та жертвувати чимось заради одне одного. Тільки так можна досягти гармонії у шлюбі.

Переваги та плюси спілки

Щодо плюсів, то їх небагато, але всі значні. Наприклад, до переваг можна віднести вічне захоплення жінки Рака чоловіком Овном, якому це дуже подобається. У відповідь він може навіть на безліч поступок, аби продовжити період захоплення ним його коханої. Сама дружина-рак навряд чи щось вимагатиме натомість.

Advertisement

А плюс до всього в цій парі добре розподілені ролі. Чоловік буде здобувачем, швидким, активним, завжди має купу рішень на ту саму проблему, і має купу планів на майбутнє. Вона ж може стати відмінною хранителькою їх домашнього вогнища, що не залишиться непоміченим самим Овном – Овни люблять порядок і гармонію.

Недоліки союзу

Взагалі союз жінки-рака та чоловіка-овна дуже проблематичний з усіх боків без винятку. Але можна виділити окремі мінуси. Наприклад, одним з перших одночасно можна виділити недолік, який полягає в повній несумісності інтересів, цілей та способів життя. Вони розходяться буквально у всьому, на користь, у захопленнях, у перевагах, у життєвих цілях та шляхах їх досягнення. Їм доведеться докласти чимало зусиль, перш ніж вони знайдуть щось спільне.

А ще в цій парі може, хоч ні, обов’язково виникне проблема, пов’язана з ставленням до грошей. Економічна скупердяйка жінка Рак ніяк не зможе змиритися з марнотратством чоловіка Овна, навіть якщо він заробляє пристойні гроші. А як відомо, саме фінансове питання і стає основним у відносинах між чоловіком та жінкою у шлюбі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве