Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності говорить про те, що союз між двома представниками такого знака Зодіаку як Рак не може принести нічого доброго. Відносини, в якій однією половинкою є жінка-рак, а другий чоловік-рак, не мають жодної перспективи, ці стосунки завжди будуть переповнені образами, сльозами, сварками та скандалами, взаємними докорами, невдоволеннями, вічними претензіями та суперечками з приводу і без нього. .

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чого тут не повинно ніколи з’явитися, так це ревнощі, але і без неї стосунки ніяк не можна назвати добрими – сумісність знаків зодіаку у даному випадку, як би не дивно це звучало, знаходиться на позначці «нуль».

Вся проблема відносин між двома представниками знака Рак полягає в тому, що вони надто вже схожі – обидва вперті, обоє люблять критикувати, обидва занадто рішучі та впевнені у собі. Правда, є і відмінність – жінка-рак, на відміну від чоловіка-рака, занадто рухлива і постійно кудись мітити, весь час намагається досягти чогось нового, тоді як він, навпаки, може вдатися до надмірно спокійного способу життя . Чоловіки Раки часто дуже недовірливі і повільні, вони вичікують, чогось вічно чекають, не йдуть вперед без поштовху.

А плюс до всього є й один спільний знаменник у цих відносинах – вічні зміни настроїв, до того ж у обох половинок, та такі, що жодна з половинок не може передбачити настрій другої. У цьому й проблема – вони начебто схожі, але в той же час різні, поводяться однаково, але не можуть передбачити один одного. Рідкісний випадок, щоб відносини між представниками цього знака Зодіаку тривали довго – зазвичай вони закінчуються дуже швидко і різко, несподівано для обох.

В любові

У коханні між двома представниками знака Рак можуть виникати великі проблеми щоразу, коли вони намагатимуться зближуватися. Вони обидва надто непередбачувані один для одного, і при цьому ще й примхливі. Вони можуть ображатися один на одного без приводу, і при цьому ніхто з них першим не підійде до своєї другої половинки і не почне вибачатися. Що чоловік-рак, що жінка-рак чекатимуть один від одного перших дій, і так і не дочекаються.

Advertisement

Зате розпочатися стосунки можуть дуже гарно. На самому початку обидва можуть проявити максимум терпіння до другої половинки, і тоді в любові у них і буде справжнісінький «пік почуттів». Вони один одному можуть здаватися беззахисними, і в той же час пристрасними, їх може спричиняти їх схожість, їх взаємна вона, їх схожі мети і захоплення. Але рано чи пізно цей «рожевий колір» померкне, і тоді в їхньому коханні настане критичний момент, що наближає їхнє розставання.

Зате, як би там не було у них у коханні, а сумісність у ліжку у них неймовірно висока. Тут чоловік-рак і жінка-рак будуть задоволені один одним на всі сто. Вони обидва наділені чудовою уявою, люблять експерименти і пристрасть, пристрасні у проявах почуттів та люблять близькість. У заняттях любов’ю два Раки стануть ідеальними половинками єдиного цілого. Чи довго це триватиме, не відомо, але поки вони близькі та сумісні в ліжку, їхній союз триматиметься.

Поради чоловікові-Раку

  • виявіть максимум терпіння до неї, і це винагородиться;
  • не критикуйте її і не посягайте на її владу, хай навіть уявну;
  • намагайтеся виявляти максимум дбайливості та ніжності;
  • не відкидайте близькість, обожнювану Раками-жінками;
  • не намагайтеся перевиховати її.

Поради жінці-Раку

  • ніколи не демонструйте йому свого лідерства;
  • Постарайтеся частіше говорити з ним на щирі теми;
  • будьте гумористичною та позитивною;
  • доведіть їм свою відданість і готовність іти на жертви заради любові;
  • дайте йому більше свободи – не обмежуйте…

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у двох представників знака Рак все дуже непросто. Гармонія і баланс можуть бути досягнуті лише в тому випадку, якщо хтось вирішить піти на поступки і стане поступливим щодо партнера. В ідеалі, це повинна зробити жінка-рак, адже такий хід тільки зміцнить її перевагу і жіночу натуру, а на чоловіка це взагалі вплине неймовірно позитивно, адже він набуде впевненості в собі, лідерських задатків і рішучості.

Сумісність у чоловіка-рака та жінки-рака у шлюбі не надто добре, але все ж, стосунки їх, особливо, якщо справа дійшла до шлюбу, можуть тривати дуже довго. Особливо добре на відносини може вплинути партнерство в будь-чому, будь то робота, кар’єра, бізнес, або будь-яке спільне захоплення. Взаємна вигода від партнерства зміцнить союз, він стане міцним, а обопільних причіпок стане в рази менше.

Найкрасивіше в шлюбі двох Раків, це те, що вони можуть стати прекрасними батьками. Що тато-рак, що мама-рак можуть стати відмінними батьками, відповідальними, обов’язковими, виконавчими. Вони, напевно, обдарують своїх дітей таке кохання, про яке багатьом залишається тільки мріяти. Щоправда, головне, щоб любов до дітей стала приводом для ревнощів однієї з половинок, що, до речі, не рідкість.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то найголовнішим з них є те, що на початку відносини між двома Раками можуть бути настільки пристрасними і гарячими, що такого не світить навіть овнам з їх пристрастю. Їх тягне один до одного взаємна непередбачуваність, спільні цілі та захоплення, схожі, хоч і несумісні характери. Рано чи пізно це закінчиться, але до цього вони добре насолодяться один одним.

Advertisement

Другий плюс, це обдуманість дій. Найголовніше, у чому вона виявляється, це обдуманість рішення одружитися. Якщо зійшлися, то всі обдумали і готові йти на поступки – тоді вони стануть і гарною парою, і відмінними батьками. До речі, за доданням, у пар, у яких є два Раки, зазвичай багато дітей.

Недоліки союзу

Найбільший недолік союзу, в якому в одне ціле злилися чоловік Рак і жінка Рак, полягає в тому, що вони не вміють миритися. У такій парі рідко виникають конфліктні ситуації та сварки, але якщо вже й виникають, то стають фатальними, бо жоден не піде на зустріч другій половинці, не вибачатиметься, не поступиться. Вони надто самолюбні для того, щоб піти назустріч партнеру і першим почати миритися – поступки не для них.

А другий мінус полягає вже у способі життя. Ракам потрібна друга половинка, здатна наділити енергією, емоціями, навчити чогось нового. Водночас Ракам може бути надто нудно. І як тільки вони почнуть мучитися від обопільної нудьги, стосунки впадуть, як картковий будиночок.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве