Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Риби: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Рак чоловік-Риби

Зодіакальна сумісність у парі, в якій є жінка-рак та чоловік-риби, така, що дозволяє створити двом представникам цих знаків Зодіаку по-справжньому міцний та позитивний з усіх боків союз. Це союз двох мрійників, двох творчо розвинених та сильних духом людей, двох особистостей, які доповнюють одне одного. Хоча не можна не відзначити і той факт, що гороскоп сумісності такій парі не пророкує ідеальних стосунків та відсутності сварок.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Конфлікти в такій парі не повинні бути рідкістю, але при цьому саме на них цей союз і триматиметься, адже жінці-раку потрібно як повітря емоції та сильні почуття, емоційні сплески, сварки, адреналін, яких у звичайному монотонному житті їй не отримати з позитивною, ніжною та дуже скромною Рибою.

На самому початку, напевно, чоловікові Рибі доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб отримати прихильність жінки Рака, адже їй потрібні емоції, потрібна сила, моральна стійкість та чоловічі амбіції, якими Риби не можуть похвалитися. Жінка Рак навіть може вважати, що їй потрібен сильніший партнер. Але що більше часу вона проводитиме з Рибою, то більше розумітиме, що слабкість її партнера якраз і грає їй на руку. З цим чоловіком їй легко, трохи нудно, але добре, зручно. У моменти ж найбільшої точки вона може почати чіплятися до нього по дрібницях, влаштовувати сцени ревнощів і скандали на порожньому грунті, але тільки потім. Щоб потім отримати насолоду від примирення і при цьому отримати заряд енергії від самих сварок.

Зате в іншому цей союз справді може претендувати на звання ідеального. Вони чудово розуміють один одного, здатні підтримати свою другу половинку, знають, чого хочуть, обидва мрійники та романтики. Притому сильна жінка Рак приноситиме користь слабкому чоловікові Рибі, навчаючи його моральної стійкості і виховуючи у ньому реального чоловіка, а сам риба може допомогти раку розкрити свою мрійливу та романтичну натуру там, де він це боїться зробити.

В любові

У коханні між жінкою Раком і чоловіком Рибою має бути повне порозуміння, адже вони належать до однієї стихії, і при цьому доповнюють один одного. А на самому початку стосунків вони обоє взагалі можуть відчувати один до одного такий потяг, про яке іншим парам навіть і не мріяти. Пристрасть, романтика, умиротворення, важке перебування у стані ейфорії – ось як має бути за ідеєю у коханні між представниками цих знаків Зодіаку. Хоча знову ж таки, все це лише теорія…

Advertisement

До речі, чоловік Риби в цьому союзі може отримати навіть більше користі, ніж Рак. Це союз, стосунки, в яких він може почуватися вільно, справжнім чоловіком, якого партнерка не тисне, і якого ніхто і ні в чому не дорікає. Але як тільки ця ідилія буде порушена, як тільки чоловік-риби відчує, що його авторитет в очах жінки-рака порушений, у коханні настане патовий момент, що наближає розставання.

Але зазвичай, у вісімдесяти відсотках випадків, якщо пара з жінки-рака та чоловіка-раби була створена вже дорослими молодими людьми, стосунки долають усі проблеми. Інша справа, якщо в парі обидва партнери ще молоді і надто амбітні – тут без проблем не обійтися, як і без підсумкового розлучення.

Поради чоловікові

  • не критикуйте її за надмірну економічність;
  • не намагайтеся змусити її ревнувати вас;
  • прийміть її лідерство як належне;
  • не зазіхайте на її бажання іноді побути на самоті;
  • не нав’язуйте їй нецікаві теми розмов.

Поради жінці

  • ніколи не посягайте на його чоловічий авторитет;
  • не критикуйте його, не дайте йому засумніватися у собі, бо отримаєте «ганчірку»;
  • доведіть йому свою вірність, нехай вам довіряє;
  • частіше мрійте разом з ним, навіть якщо його мрії здаються вам марними;
  • не упускайте його з уваги – ними всі і завжди намагаються маніпулювати.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі час від часу їм має ставати нудно один з одним, але це лише тимчасове явище. Взагалі ж емоційна сторона цих відносин здебільшого залежить саме від жінки Рака – тільки вона зі своєю емоційністю може привнести у ці відносини більше емоцій, наприклад, влаштувавши скандал чи істерику. Рибі ж у такі моменти залишається лише пожинати плоди власної нудності та терпіти витівки жінки Рака, якщо вона йому дорога.
В іншому шлюбі між представниками цих знаків Зодіаку має бути повна сумісність, ідилія, гармонія, що підігрівається якостями обох половинок.

Чоловік-риби може навчити жінку-рака користуватися своєю уявою і хоч іноді мріяти, тоді як вона, навпаки, може навчити Рибу добиватися поставленої мети і не тільки мріяти, але ще й досягати того, про що ті мріють.

А ще варто відзначити факт, про який говорить гороскоп сумісності цих знаків – він говорить про те, що дорослі пари, створені чоловіком-рибою та жінкою-раком, є дуже міцними. Які б розбіжності не були в цій парі, і як би іноді вони не були незадоволені один одним, до розставання тут навряд чи дійде.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг пари, створеної чоловіком Рибою та жінкою Раком, так до їхньої категорії можна віднести все інше без винятків. Пристрасть, романтика, спільне подолання будь-яких перешкод, взаємна підтримка в будь-яких ситуаціях, вірність один одному, чіткий розподіл ролей у відносинах – все це ще далеко не повний список тих переваг, якими може похвалитися пара Рак-Риби. Плюс до всього в цій парі обидві половинки чудово розуміють одна одну, і ніхто не протистоїть цілям та захопленням другої половинки. Адже в більшості відносин якраз і відбувається зовсім навпаки.

Advertisement

Недоліки союзу

Найбільша вада цього союзу полягає в тому, що тут чоловік-риби завжди буде «хлопчиком для биття», адже жінка-рак у всьому і завжди звинувачуватиме саме його. Йому доведеться це терпіти, бо змінити це він не зможе, як би не намагався – емоційна, амбітна і дуже самолюбна жінка Рак ніколи не дозволить йому зайняти позицію лідера або мати власну думку в цих відносинах.

І ще один мінус – чоловіки-риби дуже безініціативні, і дуже просто піддаються будь-яким маніпуляціям. Жінці Раку доведеться постійно стежити, щоб ніхто не поширив свій вплив на її чоловіка.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве