Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків

Published

on

Союз, що складається з жінки-раку та чоловіка-скорпіона, зазвичай якщо й полягає, то на довгі роки. Про це стверджує і гороскоп сумісності цих знаків Зодіаку. Якщо такому союзу судилося статися, то він станеться незважаючи ні на що, і повірте, у цих відносинах щасливими будуть обидві половинки. Але і це не головне – головне те, що сумісність знаків зодіаку тут досягається не лише шляхом відповідності характерів, які, між іншим, дуже відрізняються, але ще й відповідністю стилів життя, здатністю знаків доповнювати один одного, і темпераментами обох представників цих знаків Зодіаку.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Взагалі, цей союз можна охарактеризувати найзаїждженішою у світі фразою: «якщо цей союз і полягає, то прямісінько на небесах». І справді так іноді і може здатися навіть неозброєним оком, адже дивно, як настільки різні люди, з настільки різними характерами і темпераментами, можуть взагалі укласти такий міцний і цілісний союз.

У них різні характери, різні звички та захоплення, темпераменти та способи життя, цілі та методи їх досягнення, а вони все одно разом. До того ж, зазвичай у такій парі стосунки настільки близькі, що партнери навіть не уявляють і життя один без одного – навіть найменше розставання може здатися обом половинкам у цій парі неймовірно довгим та болісним.

В любові

Як уже говорилося, представники цих знаків Зодіаку дуже різняться у всьому без винятку, і тому дивно, як вони взагалі ладнають. І, тим щонайменше, роблять вони зазвичай навіть краще, ніж найсумісніші знаки. Та й у коханні у них все настільки чудово, що їхніми стосунками просто не можна не захоплюватися. Жорсткий, агресивний і різкий чоловік Скорпіон настільки сильно зачаровується жінкою Раком, що здається, що його любов сильніша за будь-яке інше почуття. Жінка рак, водночас, зазвичай не менш захоплена Скорпіоном – її може приваблювати його жорсткість, його рішучість, прямолінійність, черствість та сама чоловіча натура.

Збоку може здатися, що у коханні у них просто не може не бути проблем. Але це не так. Навпаки, у цій парі настільки рідкісні зазвичай скандали і сварки, що важко навіть повірити. До речі, запорукою відсутності скандалів та сварок є сумісність їхніх двох головних якостей – вродженої терплячості жінки-рака та пристрасті непохитного чоловіка-скорпіона, до якої всі Раки без винятку дуже схильні.

Advertisement

Але й не лише у коханні у них сумісність, а й у близькості. Вони доповнюють одне одного навіть тут. Жінку-рака приваблює пристрасність та здатність розкріпачити її, властива Скорпіонам, а йому симпатизує її чуттєвість та неповторність, перемішані з жіночністю та неймовірною чарівністю.

Поради чоловікові-Скорпіону

 • не зазіхайте на її загадковість, повірте, краще не лізти в її «раковину»;
 • не намагайтеся її перевиховати – на зло не піддасться вам;
 • не критикуйте її за надмірну емоційність;
 • будьте максимально романтичним, наскільки це можливо;
 • частіше розмовляйте з нею на життєві та особисті теми;
 • станьте її надійною опорою, переконайте у своїй відданості.

Поради жінці-Раку

 • ніколи не давайте приводів для ревнощів;
 • не відчувайте його терпіння – його не має;
 • не виховуйте його та не критикуйте;
 • частіше лестите, говоріть компліменти, доглядайте його;
 • змиріться з його лідерством і не заперечуйте його.

Сумісність у шлюбі

Найкрасивіше в шлюбі, укладеному між жінкою Раком і чоловіком Скорпіоном, це те, що в даному конкретному випадку обидва знаки Зодіаку зацікавлені в тому, щоб шлюб був якомога міцнішим і тривалішим. Що жінка Рак, що чоловік Скорпіон, є власниками та прихильниками сталості у стосунках, і обидва завжди будуть робити все для того, щоб у шлюбі обом було добре, аби стосунки тривали якнайдовше. Але варто пам’ятати, що мікроклімат у цій сім’ї завжди залежить саме від Рака, адже саме вона зі своєю витонченою натурою та вмінням бачити невидиме може створити у будинку атмосферу, якою буде задоволений Скорпіон.

Прекрасно й те, що у шлюбі ніколи нікому із представників цих знаків Зодіаку не доведеться чимось жертвувати заради загального блага. І при цьому ніхто не вимагатиме від партнера якихось жертв.

Але є і щось, що зазвичай привносить перчинки у відносини, в яких є Рак та Скорпіон. Це ревнощі – як би не намагалася жінка рак у шлюбі задовольняти потреби чоловіка Скорпіона, він все одно рано чи пізно почне її ревнувати, можливо і без приводу (до друзів, дітей, знайомих або колег) – ось тоді у відносинах і почнуться проблеми .

Переваги та плюси спілки

Пристрасність, що забезпечується темпераментом Скорпіона-чоловіка, і чуттєвість, випромінювана Раком-жінкою – ось те, що можна віднести до переваг та переваг пари, що складається з представників цих знаків Зодіаку. У цих відносинах завжди вируватимуть пристрасті, любов, почуття, близькість, емоції та романтика, охолонути ці відносини не зможуть і через роки. Але це не єдиний плюс.

Насправді такий союз має дуже багато плюсів. Це взаємне бажання довше залишатися разом, і взаємне прагнення до сталості у відносинах, і відмінна сумісність щодо доповнюючих якостей, і навіть несхожість, але сумісність способів життя.

Advertisement

Недоліки союзу

Найбільший мінус у відносинах між жінкою Раком та чоловіком Скорпіоном, це ревнощі другого. Якщо Скорпіон починає ревнувати свою кохану, а це обов’язково трапиться, рано чи пізно, тоді вже переконати його в тому, що приводу ревнувати немає, не зможе ніхто і ніщо, не допоможуть ні клятви, ні переконання, ні обіцянки. І ось саме ревнощі – зрештою і можуть стати тим чинником, який зруйнує відносини. Врятувати їх може хіба що готовність Рака йти на поступки, обмежувати себе у свободі, дотримуватися його жорстких правил і, головне, терпіти.

Другий недолік полягає також у Скорпіоні – він власник і лідер, та ще й егоїстичний, і завжди тиснутиме на Рака, як морально, так і психологічно. Чи витримає такий тиск жінка Рак, сказати складно, адже таке витримати взагалі зможе далеко не кожен – такий він, тиск Скорпіона…

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве