Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Стрілець: сумісність знаків

Published

on

Чоловік-стрілець та жінка-рак – досить рідко зустрічаються спілки, в яких присутні представники цих знаків Зодіаку, а все тому, що сумісність у таких випадках дуже маленька. Іншими словами, якщо ви жінка Рак або чоловік Стрілець, і хочете створити подібну пару, то краще вже утримайтеся, адже такі стосунки не принесуть вам нічого доброго, і навпаки, можуть привнести в особисте життя багато болю, як морального, так і психологічного.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Насамперед варто відзначити той факт, що навіть зодіакальний гороскоп сумісності говорить про несумісність представників цих знаків Зодіаку. Проблем у такій парі може бути дуже багато. Так, одна з них, це нестиковка в інтересах та життєвих цілях. Меркантильні Стрільці люблять гуляти і веселитися, жити своє життя і не зважати не на чию думку, тоді як Раки, навпаки, дуже домашні і цінують побут і затишок. А плюс до всього, у той час як жінки-раки переважно прагнуть до створення повноцінної сім’ї, чоловіки-стрільця навпаки, всіляко уникають цього, боячись, що таким чином обмежать семи собі свою ж волю. Втім, у більшості випадків так і трапляється – Раки неохоче, не бажаючи того, на підсвідомому рівні починають зазіхати на свободу та незалежність своїх партнерів.

Але не можна не відзначити і той факт, що союз, що складається з представників цих знаків, може бути корисним обом половинкам. Якщо обидва знайдуть ту грань, яку у відносинах їм небажано переступати, і якщо обидва знайдуть щось спільне, у чому можна створити партнерство, то їхній союз буде корисним і дуже вигідним.

В любові

У коханні між жінкою-раком та чоловіком-стрільцем все дуже непросто. Сварки, скандали, істерики з боку жінки, нескінченна невиправдана ревнощі, обмеження, правила та критика – все це Стрільцеві доведеться терпіти кожен божий день. Але вина за все це лежить саме на ньому самому. Адже він сам і стимулює жінку раку до всього вищезгаданого своїм прагненням залишатися вільним навіть у відносинах, своїм бажанням перевиховати другу половинку всіма можливими методами. До того ж, у спробах перевиховати її, він може вдаватися навіть до найжорсткіших методів, таких як виклик ревнощів, зрада, або зовсім ігнорування – природно, жінка-рак терпіти цього не стане.

Нерідко у коханні між представниками цих знаків Зодіаку виникають і моменти, коли обидва задоволені один одним і самими стосунками, але, як показує практика, це трапляється не довго. Сумісність у них настільки погана, що їх у моменти перемир’я вистачає лише на пару днів, не більше – потім починається все заново, все те ж саме.

Advertisement

Найчастіше такі стосунки закінчуються саме розставанням, до того ж, нерідко й випадки, коли розставання наздоганяє пару, що перебуває вже у шлюбі. Справа в тому, що на самому початку їх заводить різницю, відмінність темпераментів, і тільки в шлюбі вони можуть оцінити її гідно, побачивши весь негатив, нагнітається цією відмінністю.

Поради чоловікові-Стрільцю

 • постарайтеся не намагатися її перевиховати;
 • менше критикуйте її – ви і сам не ідеал;
 • не брешіть і не волайте до ревнощів;
 • більше проводите часу разом;
 • ніколи не йдіть на жорсткі заходи у сварках.

Поради жінці-Раку

 • не обмежуйте його у свободі та незалежності;
 • не зазіхайте на його особистий простір;
 • не критикуйте за надмірну любов до свободи;
 • будьте з ним максимально чесною;
 • покажіть йому, що ви лідер, а не він;
 • не нав’язуйте йому різні зобов’язання.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, в якому в одне ціле зійшлися жінка Рак та чоловік Стрілець, завжди будуть розбіжності, сварки та скандали. Сумісність у них занадто погана, а отже, всього цього не уникнути. Але можна знизити розпал пристрастей – для цього потрібно, в першу чергу, Раку змиритися з тим, що свобода Стрільця, це святе, і зазіхати на неї не можна, а по-друге, чоловікові Стрільцю треба змиритися з тим, що його супутниця ніколи не стане такою, якою він сам хоче її бачити.

У шлюбі в даному випадку може з’явитися гармонія тільки в тому випадку, якщо жінка-рак перестане нав’язувати чоловікові зобов’язання, побут та відповідальність, і якщо сам Стрілець хоч трохи піде на поступки та пожертвує хоча б частиною своєї свободи. Інакше не варто навіть мріяти про те, що в цьому шлюбі з’явиться гармонія та порозуміння. Або обидва підуть на поступки або розлучення не за горами.

Але є в такому шлюбі щось хороше. Воно полягає в тому, що в цьому союзі кожен гратиме свою важливу роль. Наприклад, дорослий чоловік Стрілець може стати відмінним здобувачем, тоді як домашня жінка Рак стане гарною домогосподаркою і просто чудовою дружиною, та й матір’ю теж. Головне, щоб справа не дійшла до розлучення – пережити момент притирання дуже важливо у цьому союзі.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг такого союзу, то головне з них, це досвід обох партнерів. Вони обидва можуть отримати з цих відносин дуже багато користі – Стрілець зрозуміє, що не весь світ крутиться лише навколо нього, а Рак нарешті може вилізти зі своєї нори за чоловіком, і сама не встигне зрозуміти, як звикне до життя поза побутом і вдома.

А головне, це те, що в майбутньому із союзу Стрілець-Рак може зрости відмінне, дуже корисне партнерство, здатне принести багато користі побуту та сім’ї. Разом вони можуть багато чого досягти – головне, щоб інтереси та цілі у партнерстві були загальними. Щоправда, і тут може виникнути проблема – суперечка за лідерство.

Advertisement

Недоліки союзу

Один з мінусів відносин жінки Рака і чоловіка Стрільця полягає в тому, що пристрасть і романтика, що вирують на початку цукерково-букетного періоду відносин, швидко перекривається енергетичним потоком Стрільця-чоловіка, готового на все заради свободи, пересування, адреналіну та нових вражень. На цьому тлі якраз і починаються перші сварки.

Другий і не менш важливий момент – це нескінченні спроби жінки-рака привчити свого чоловіка до відповідальності, нав’язати йому якісь важливі, на її думку, погляди та справи, нав’язати йому непотрібні зобов’язання. Якщо вона не припинить це робити, то стосунки підуть на серйозний спад.

Ну а третій момент – ревнощі, які Стрілець час від часу нав’язуватиме своїй партнерці своєю ж поведінкою, часом дурною, необдуманою, безцільною. Рак з таким ніколи не змириться і обов’язково почне висувати претензії, влаштовуючи істерики та скандали.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве