Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Сумісність чоловіка-тельця і ​​жінки-рака така, що ця пара може перетворитися згодом на дуже міцний союз, на сім’ю, якою вона й має бути за ідеєю. У представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність, вони багато в чому схожі, вони багато в чому поділяють образи та цілі життя. Не дивно, що гороскоп сумісності у цьому випадку пророкує довгі та дуже міцні стосунки. Ні, звичайно, винятки бувають скрізь і в усьому, але в цьому випадку шанси на виникнення такого виключення дуже малі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Що зазвичай стає фундаментом міцних стосунків між чоловіком та жінкою? Збіг в життєвих цілях, переваги та способи життя, спільні цілі, загальні звички, сумісність характерів. У цій же парі можливо все, але є й одне невелике «але» – що жінка Рак, що чоловік Телець, обидва трохи норовливі і вперті – досягти повноцінної гармонії їм вдасться тільки в тому випадку, якщо обидва візьме під контроль упертість і як таку норовливість . До того ж, шанси на міцні відносини підвищуються завдяки тому, що представники цих знаків Зодіаку зазвичай добре розуміються на людській психології. Вони обоє можуть побачити у партнері те, що не може побачити більше ніхто. І це допоможе їм досягти взаєморозуміння, любові та взаємної поваги.

А ще в цій парі добре сумісні побутові стилі життя. Жінки-раки за вдачею домогосподарки, домосідки, вони господарські і спокійні, і не тягнуться до розваг, далеких від будинку. Чоловіки-теля теж господарські, але при цьому ще й стрімкі, що особливо сильно виражається в прагненні зробити побут максимально комфортним. В результаті, обидва витрачатимуть сили на те, що обом і потрібно – на гармонію в будинку, на комфортний побут, на затишок у сімейному гніздечку.

В любові

У коханні, як кажуть, не буває без проблем, але в даному конкретному випадку дещо інакше. У цьому союзі, навпаки, все наскрізь просякнуте безтурботністю, спокоєм, гармонією та невимушеністю. Збоку може здатися, що вони надто байдужі один до одного, але насправді це не так. У коханні жінки-рака до чоловіка-тельця можуть наступати складні моменти, але якими б вони не були, вона завжди буде йому відданою. Так само і в протилежному випадку – чоловік-телець ніколи не зрадить свою кохану раку.

Порозуміння, взаємна симпатія, підтримка один одного, готовність підтримати свого коханого у будь-якій ситуації – ось те, на чому тримається цей союз. У коханні між цими знаками Зодіаку завжди панує порозуміння та взаємна підтримка. Правда, трапляються й випадки, коли може здатися, ніби їм залишилося зовсім небагато до розлучення. Але це не так – насправді будь-яка навіть найдрібніша сварка принесе лише користь їхній парі – тут все не так, як у решти, тут усе протилежно.

Advertisement

Ну а головне, це те, що в коханні жінка раку та чоловіка Тельця немає місця недомовленості, недовіри чи зрад. Адже це важливо, і саме ці фактори і стають одним цілісним фундаментом у відносинах. Втім, завжди мають право бути і винятки.

Поради чоловікові

  • довіряйте своїй коханій – це для Раків важливо;
  • не дозволяйте собі надто явно демонструвати своє лідерство;
  • будьте терпимими, не критикуйте її за повільність і обережність;
  • підтримуйте її в ініціативах та ідеях;
  • поменше сперечайтеся з нею, особливо безпідставно.

Поради жінці

  • діліться з ним усіма своїми переживаннями, покажіть, що довіряєте;
  • будьте відкритою щодо нього, чуйною, не надто загадковою;
  • не волайте до ревнощів Тільця, ніколи;
  • частіше поступайтеся йому – адже він лідер;
  • ніколи не розжарюйте сварку – назад шляху не буде.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, в якому в єдиний союз злилися чоловік-телець і жінка-рак, завжди штиль та гладь. Ні, природно, трапляються і моменти розбрату, коли хтось починає «гнути свою лінію» і напирати на другу половинку, але ці моменти рідкісні. Якщо обидві половинки візьмуть під контроль свої лідерські задатки та бажання домінувати над коханою людиною, то все буде гаразд. У шлюбі в такому разі точно не буде місця недомовленостям та боротьбі за владу.

Ще один важливий момент – жінці Раку ніколи не можна дозволяти Тельцю приймати її як власність. Щойно вона виявить слабкість, і щойно дасть йому привід засумніватися у її силі, все зміниться. Якщо тілець подумає, що його дружина слабка, то почне цим користуватися, і тоді жінці-раку буде дуже складно змінити його ставлення до неї і повернути все на колишнє місце.

Варто відзначити і те, що у Рака і Тельця може бути дуже багато спільних інтересів, що в свою чергу породжує терпкість, нудотність, і навіть роздратування. Обом представникам цих знаків Зодіаку потрібно мати якісь особисті «зовнішні» інтереси – розділившись хоч у чомусь, ця пара може надихнути свої стосунки та перевести їх на новий рівень.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у союзі, в якому воєдино схльоснулися жінка-рак та чоловік-телець, дуже і дуже багато. Загальні інтереси і захоплення, загальні погляди життя, одні навпіл цілі – усе це створює фундамент їхнього міцних і дуже взаємних відносин. Сумісність знаків зодіаку у цій парі відмінна, а значить і плюсів цього союзу має бути багато. Правда, збоку може здатися, ніби вони байдужі один до одного, ніби їхні стосунки вже не приносять їм задоволення, а може навпаки, здатися, що стосунки між ними тривають надто довго, бо вони надто рівно дихають один на одного. Але насправді все не так – просто вони стримані, і пристрасть виявляють лише наодинці.

Недоліки союзу

Найбільший недолік у відносинах жінки Рака і чоловіка Тельця, як би це не було дивовижно, полягає в характері дами. Вона зі своєю вічною драматизацією і нагнітанням обстановки просто не може зрозуміти, що чоловікові тільцю всього цього не зрозуміти. Плюс, вона любить давати натяки і говорити загадками, бажаючи, щоб чоловік сам до всього доходив, сам здогадувався про все – чоловікові-тельця все це невтямки, він любить прямоту, любить, коли про все говорять прямо в очі, без натяків і хованок, без передмов.

Advertisement

Друга проблема полягає вже в характері Тельця – він занадто ревнивий, і як тільки відчує свою владу над дружиною, почне вважати її своєю власністю, і ревнуватиме нескінченно, до всіх без винятку, з приводом і без нього, та ще й люто, доходячи до істерик та скандалів.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве