Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Терези: сумісність знаків

Published

on

Жінка-рак та чоловік-терези – дивовижна пара. Представники цих знаків Зодіаку мають відмінну сумісність навіть попри те, що мають багато відмінностей. Гороскоп сумісності говорить про те, що в таких парах зазвичай досить теплі і довірчі відносини. Що жінка рак, що чоловік Терези, обидва емоційні, недовірливі, обережні та обов’язкові, пунктуальні та відповідальні, і все це разом грає цій парі на руку.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Разом вони можуть багато досягти в житті, і більше того, їхнє спільне життя може принести чимало користі, як одній, так і іншій половинці.

Взагалі Рак і Терези мають багато спільного, принаймні в парі з таким розподілом підлог, як описано вище. Вони однаково ставляться до спільного життя і дуже відповідально підходять до створення сім’ї. Але є й одне «але» — їхня взаємна обережність часто призводить до того, що стосунки між ними зав’язуються надто довго. Спочатку вони довго перевіряють один одного, потім довго притираються. Цукерково-букетний період у цій парі може тривати дуже довго. Але якщо вони вже і зважаться на серйозні відносини і спільне життя, то воно, будьте впевнені, буде довгим.

Може здатися, що їхні стосунки занадто важкі і спокійні, навіть нудні, але насправді це не так – просто в цій парі ніхто не намагається хвалитися своїм особистим життям.

В любові

У коханні у цієї пари все має бути добре. Довгі залицяння чоловіка Терезів, дозволяють йому добре обміркувати наслідки створення відносин, а жінці Раку краще його дізнатися і звикнути до його повільності, що пояснюється дуже сильною обережністю. Нерідко такі пари довго зустрічаються, уникаючи роки безперервно сімейного життя, але зрештою такі пари рано чи пізно все-таки сходяться на побутовому рівні, і тоді в їхньому коханні настає момент переходу відносин на новий рівень…

Advertisement

У повноцінних відносин, що перейшли з цукерково-букетних у серйозні, у цієї пари не повинно бути жодних проблем. У коханні цих знаків стільки хорошого, що важко навіть уявити. Так, стосунки їх важкі і нудні, часом навіть занадто, а може здатися і зовсім, ніби вони байдужі один до одного, але це не так. Тільки наодинці вони розкриваються один одному, і повірте, тут нема на що скаржитися – тут вам і пристрасть, і емоції, і почуття, і все, як і має бути в коханні.

Єдина проблема, на тлі якої можуть виникнути проблеми у коханні між представниками цих знаків Зодіаку, це інтелектуальна перевага жінки знака Рак над чоловіком Терезами. Це може призвести до того, що рано чи пізно Терези з їх непостійністю захочуть знайти собі когось рівного, або ще краще, на рівень нижче за інтелект.

Поради чоловікові

  • ніколи не давайте їй приводів для ревнощів;
  • частіше спілкуйтеся з нею на доступні теми;
  • проявляйте ініціативу якнайчастіше;
  • не намагайтеся зазіхати на її свободу і не обмежуйте у діях та виборі;
  • не демонструйте їй своє інтелектуальне лідерство надто явно.

Поради жінці

  • станьте його надійним тилом – Терези потребують підтримки;
  • не будьте власником;
  • контролюйте свої емоції та почуття;
  • будьте максимально пунктуальною та обов’язковою;
  • ніколи не рушайте його віру у вас, довіру.

Сумісність у шлюбі

Найпрекрасніше в шлюбі, в якому в одне ціле злилися чоловік-терези і жінка-рак, це те, що тут жодна сварка ніколи не доходить до крайнощів. І це при тому, що Терези надто прямолінійні і вміють у прямому розумінні цього слова ображати людей. Все це заслуга жінка-рака – вона з легкістю на корені переможе будь-яку претензію та сварку. Щоправда, жінці Раку доведеться звикнути до того, що критика на її адресу і прямолінійні грубості прийматимуть вигляд постійних.

Є у шлюбі представників цих знаків Зодіаку та проблема. Полягає вона в занадто великій перевантаженості графіків Терезів. Чоловік Терези вічно на очах у суспільства. Він гуляє, розважається і любить перебувати в центрі уваги – це може сильно кривдити домашню жінку Рака, але змінити вона цього ніяк не зможе. Єдиний варіант, це змиритися з його яскравістю і не зазіхати на його свободу.

Свою чергу у шлюбі можуть виникати проблеми з близькістю. Справа в тому, що сексуальна сумісність у них не надто висока у відсотковому співвідношенні. Вина ж лежить безпосередньо на чоловіку Терезах. Він надто холодний і невідповідний у ліжку, на відміну від чуттєвої, емоційної та цінуючої близькості жінки Рака.
Зате в усьому іншому у них чудова сумісність і у шлюбі це дозволить їм налагодити як відносини, попри навіть несумісність у ліжку, а й побут. У цьому будинку завжди буде гармонія.

Переваги та плюси спілки

Але й переваг цього союзу не менше. Наприклад, взяти навіть здатність цієї пари спільно досягати цілей і долати будь-які труднощі в житті, здатність підтримувати один одного в будь-яких ситуаціях, готовність йти на поступки заради загального добра і неймовірну потяг один до одного на платонічному рівні. Ці стосунки дуже цікаво і розповідати про їхні переваги можна дуже довго.

Advertisement

А плюс до всього ця пара добре справлятиметься з побутом, разом, не покладаючись один на одного, а підтримуючи другу половинку. Кожен внесе щось своє – Терези матеріально, Рак фізично. Будинком, в якому господарюють одночасно і жінка Рак та чоловік Терези, просто не можна не захоплюватися.

Недоліки союзу

Взагалі проблем союзу, укладеному між такими половинками як жінка-рак та чоловік-терези, дуже багато. Наприклад, в їх основі лежать дуже різні способи життя – Рак власник і постійно зазіхає на свободу свого партнера, а Терези люблять активнічати і веселитися, і сильно страждають у моменти, коли відчувають якісь обмеження з боку своєї подруги. Не менше проблем виникає на тлі матеріальної сторони – Терези люблять накопичувати гроші, але при цьому час від часу вибухають і витрачають все накопичене на те, що не варто економії, в той час як рак цього просто не зрозуміти. Адже якщо і економить, то на благо чогось реально важливого.

А головний недолік відносин Рак-Терези, полягає в прямолінійності чоловічої сторони та образливості жіночої. Чоловік Терези надто прямолінійний і про все говорить прямо, а жінка Рак на це ображається і, зрештою, може навіть впасти в депресію.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве