Connect with us

Гороскоп

Жінка-Рак та чоловік-Водолій: сумісність знаків

Published

on

жінка-Рак чоловік-Водолій сумісність знаків

Гороскоп сумісності говорить про те, що пара, що складається з жінки-раку і чоловіка-водолія, має дуже погану сумісність і може вважатися чи не найневдалішою з усіх можливих. І причина не в стихіях – причина в тому, що ці знаки Зодіаку дуже сильно відрізняються один від одного в життєвих факторах.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Консервативній жінці Рак просто не зрозуміти, як можна жити так непостійно та нестабільно, як це робить чоловік Водолій, а йому не зрозуміти, як можна жити так розмірено та обережно.

І взагалі, у цій парі, якщо вона станеться, завжди будуть проблеми, як у плані стосунків, так і у плані сприйняття одне одного. Спочатку їх може захлеснути пристрасть, романтика, любов, Раку може сподобатися романтичність і легкість Водолія, а йому може сподобатися тверезість мислення та гордовитість Рака, але з часом пристрасті стовідсотково згаснуть і тоді у стосунках почнеться пора розладів. Зазвичай такі пари не переживають періоду притирання, відносини в цих парах закінчуються разом з цукерково-букетним періодом залицянь, коли згасають всі ті почуття, що переповнюють всіх без винятку на початку відносин.

Вони різні, як небо і земля, вони не здатні зрозуміти один одного, не здатні звикнути один до одного, постійно сперечатися про все без винятку і критикувати себе. У цьому союзі погана сумісність щодо відносин, і змінити цього не зможе ні що…

В любові

Спочатку в парі, в якій є чоловік Водолій та жінка Рак, можуть вирувати пристрасті. Романтика, залицяння, неймовірно сильна увага однієї половинки до іншої, порозуміння та любов – є все без винятку, але лише на початку. Згодом все зникне і тоді в парі і почнеться «сезон дощів», що складаються, як правило, зі сліз жінки Рака. Водолій буде підсвідомо, не спеціально, доводити свою партнерку до істерик, сліз, криків та скандалів.

Advertisement

У коханні між представниками цих знаків Зодіаку завжди будуть проблеми. Спочатку на тлі нестачі уваги, яку вони приділяють один одному, потім на тлі матеріальних і побутових проблем. І як би там не було в ліжку та в коханні, вони завжди будуть незадоволені один одним. Особливо сильне невдоволення може надходити від жінки-рака, яка не розуміє, як моно жити так легковажно, необдумано, непланомірно, не думаючи про майбутнє.

Зате в коханні цей союз постійно підживлюється емоційністю та чутливістю Водолія. Іноді його творча натура дивуватиме партнерку, яке уяву і взагалі гратиме важливу роль у всьому без винятку, і в самих відносинах, і в ліжку. Втім, не варто мати надії, і думати про удачі – рано чи пізно в цьому союзі все одно настане пора, коли обидва замисляться про розлучення.

Але є і один гарний момент – як би там не було у них у коханні, а є і те, в чому у них може бути все ідеальніше нікуди. Йдеться про повноцінне ділове партнерство – ось тут вони можуть принести неймовірну взаємну користь.

Поради чоловікові-Водолію

  • звикніть із загадковістю і не намагайтеся її розгадати;
  • частіше говоріть з нею на близькі душевні теми;
  • цікавтеся її переживаннями, виявіть розуміння;
  • приготуйтеся жертвувати своєю свободою у відносинах;
  • більше проводите час разом.

Поради жінці-Раку

  • ні в якому разі не зазіхайте надто явно на його свободу;
  • хоч іноді живіть на повні груди, не будьте вічно серйозними;
  • виявляйте ініціативу у тому, що стосується відпочинку та веселощів;
  • більше спілкуйтесь, розмовляйте з ним;
  • не обмежуйте його, не вдавайтеся до практики заборон.

Сумісність у шлюбі Жінка-Рак та чоловік-Водолій

Перша та найголовніша проблема, з якою обов’язково зіткнуться у шлюбі чоловік-водолій та жінка-рак, це спроби обох перевиховати один одного під власні потреби. Жінка намагатиметься перетворити свого коханого на більш серйозного чоловіка, а Водолій намагатиметься її зробити менш серйозною та більш розкутою. У результаті, на тлі цих нескінченних перегонів виховань і виникатиме найбільша частина проблем.

Зате в решті шлюбу, укладеному між чоловіком Водолієм і жінкою Раком може бути все і досить-таки непогано. Особливо це стосується ліжка – тут у них відмінна сумісність і обидва доповнюють одне одного саме тим, чого їм не вистачає. Жінка рак зможе отримати близькість та непередбачуваність, якої їй не вистачає, а Водолій отримає корону, яку в ліжку на його, напевно, одягне його обраниця за його творчий підхід та фантазію.

Якщо ж у шлюбі вони опиняться вже на межі середнього віку, тоді такий шлюб зможе проіснувати дуже довгий час. Тут головне пройти етап притирання, під час якого зазвичай розпадаються всі пари Рак-Водолій. Звичка, прихильність, ділове партнерство – ось те, завдяки чому ця пара може бути дуже міцною, так що до цього всього і потрібно прагнути обом.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Переваг у союзу, в якому сходяться жінка-рак і чоловік-водолій, не так багато, але вони є. Головний же з них полягає в тому, що ці дві половинки можуть відмінно доповнити один одного, Водолій Рака своєю позитивністю і бажанням жити на повні груди, а Рак своєю серйозністю та вмінням налагоджувати побут. Разом, якщо їхня пара переживе період притирання, вони можуть багато чого досягти і налагодити відмінне сімейне життя. Щоправда, для цього обом доведеться змиритися з вадами партнера і піти на поступки, що не завжди можливо, особливо у разі обережного, але дуже настирливого Раку.

Недоліки союзу

Найбільший міну цих відносин полягає в тому, що у чоловіка-водолія та жінки-рака занадто різні способи життя та захоплення. Рак любить домашню обстановку і цінує затишок, а Водолій весь час біжить кудись подалі від побуту і здебільшого розважається. Їм не зрозуміти один одного, вони весь час змагаються, намагаючись перевиховати другу половинку під себе.

Другий недолік полягає в ревнивості жінки-рака. Вона постійно ревнує Водолія до всього без винятку, то друзів, то захоплень, то способу життя. Рано чи пізно вона не витримає і покине його, або він піде від неї, відчувши на собі весь тягар її нескінченної критики та претензій.

Є ще безліч недоліків, і всі вони зіграють важливу роль у руйнуванні відносин. Це і різні хобі, і нестиковка у побуті, і різні цілі, і навіть різне ставлення до спільного життя.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве