Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Близнюки: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Близнюки

Парі, в якій сходяться жінка-риби та чоловік-близнюки, зодіакальний гороскоп сумісності не пророкує нічого доброго, але в той же час ясно дає зрозуміти, що представники цих знаків Зодіаку мають шанси на щасливе співіснування. Сумісність у них слабка, але все ж таки є…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Не варто думати, що чоловіки-близнюки та жінки-риби настільки різні, що не зможуть побудувати щасливі та довірчі стосунки. Ні – навіть зможуть. Але для цього їм обом доведеться попрацювати над собою, адже обидва наділені рисами, які партнерами сприйматимуть як недоліки. Якщо обидва попрацюють над собою і намагатимуться змінитись, то союз матиме великі шанси на щасливе спільне майбутнє.

Загалом, якщо загалом, то представники цих двох знаків Зодіаку мають надто багато несумісностей. По-перше, вони відрізняються один від одного цілями та методами їх досягнення. По-друге, їм не дано знайти спільної мови у напрямі особистісного становлення та поглядів на життя. А по-третє, вони обоє ставлять собі за ідеали людей, ніяких не схожих на тих, з ким у підсумку доводиться мати справу. Тобто, чоловік Близнюк потребує тендітної та беззахисної, але дуже емоційної жінки, якої риба не є, а вона потребує сильного та відповідального чоловіка, яким не є Близнюк. Ось у результаті і виходить, що, зустрівшись, вони цілком і повністю порушують власну думку з приводу ідеальної другої половинки. Але це значить, що у відносинах можна ставити хрест.

Великою проблемою, до речі, може стати саме неготовність чоловіка Близнюка брати на себе відповідальність за важливі рішення та чоловічі обов’язки. Ці чоловіки надто безтурботні, непередбачувані, волелюбні й безвідповідальні, їм не потрібні всі ці насущні проблеми і завдання. Природно, що шукає стабільності Рибу це може нервувати, але якщо вона закохається в нього, то сама візьме на себе роль лідера, що вносить у відносини стабільність.

В любові

У коханні у представників цих двох знаків Зодіаку все досить просто. Зазвичай у них кохання виникає чи не з першого погляду. Спочатку навіть жінка-риба, яка шукає стабільного і рішучого чоловіка, забуде про свої переваги і закохається в непередбачуваність, активність та енергійність чоловіка Близнюка. Ну а він і зовсім буде охоплений нею цілком і повністю, адже йому якраз симпатизують такі жіночні, спокусливі, м’які та ніжні пані. Завдяки цьому в коханні у них принаймні на самому початку відносин точно не буде проблем.

Advertisement

Проблеми у коханні можуть виникнути пізніше, коли вони почнуть притиратися один до одного. Нездатність чоловіка-близнюка діяти рішуче та відповідально, може руйнівно вплинути на стосунки. Від цього в їхньому коханні можуть почати виникати проблеми. Риба в цій ситуації може почати йти в себе, замикатися від свого партнера та почати думати про пошук більш серйозного варіанта партнера.

Ще одна проблема – меланхолічність та надмірний спокій дами-риби може сильно нервувати її емоційного та рухливого партнера. Йому може дуже швидко стати нудно з нею – адже нудьга у спілкуванні між партнерами, це пряма дорога до розставання. Тут вже є лише два варіанти: або партнери знайдуть спільне захоплення чи справу, або доведеться розлучитися.

Поради чоловікові

  • намагайтеся більше часу проводити з нею разом;
  • не уникайте її увагу – його може бути багато, але їй це потрібно;
  • не доводьте її до істерик – вона може піти в себе;
  • не змушуйте її сумніватися у вашій вірності;
  • станьте відповідальнішим, покажіть, що ви чоловік.

Поради жінці

  • не переставайте бути такою ж ніжною, турботливою та жіночною;
  • станьте його надійним тилом, покажіть, наскільки віддані йому;
  • не відторгайтеся від нього – проводьте з ним час у його компаніях;
  • не змінюйтесь на його вимогу, бо нахабніє і проситиме більшого;
  • не пускайте його у свій особистий простір.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у представників цих знаків Зодіаку може виникати дуже багато розбіжностей, сварок та проблем. І виною всьому їх надто різні погляди на життя. Він рухливий і непосидючий, йому будинок потрібен лише як місце спотикання, де він зможе відпочити після бурхливої ​​діяльності. Їй же потрібен стабільний і надійний чоловік, який завжди буде поруч. На жаль, вона цього не отримає. Та й йому може незабаром набриднути той спокійний спосіб життя, яким живе його супутниця. Ось на цьому тлі в шлюбі і може початися все сказане вище.

Насправді, в ідеалі, щоб обоє змирилися з тим, які вони є. Так, він не домашній і не спокійний, але в іншого жінка Риба і не закохалася б. Так, вона нудна і надто домашня, але хіба вам, чоловік Близнюк, потрібна непосидюча жінка, що гуляє? Ось і постарайтеся змиритися з вадами один одного. Інакше у шлюбі вам не досягти гармонії та взаєморозуміння.

До того ж, у шлюбі у вас, Риби та Близнюки, є фактор, який скріпить ваш союз навіть у найскладніший період вашого життя. Йдеться про взаємну сильну фізичну тягу, яка може виливатися в бурхливі заняття любов’ю. Ось тут ви точно будете задоволені один одним.

Переваги та плюси спілки

Але й переваги у таких відносинах також є. Наприклад, користь із них може отримати сама жінка-риба. Вона може перейняти від своєї другої половинки його енергію, його активність і рухливість, його здатність жити на повні груди, а не замкнувшись у своєму власному вигаданому світі, як це роблять Риби.

Advertisement

Плюс у цих двох чудова сумісність у ліжку. Адже заняття любов’ю при хорошій сумісності можуть вирішити багато моральних і психологічних проблем пари.

А ще один плюс полягає в тому, що ці дві половинки можуть мати дуже сильний психологічний зв’язок. Якими б різними вони не були, а все одно зможуть передбачати один одного, розуміти, що саме по собі дуже непогано. До речі, більшість пар і розпадається саме на тлі відсутності порозуміння.

Недоліки спілки

Найголовніший недолік відносин між чоловіками Близнюками та жінками Рибами у тому, що вони різні погляди життя. Вони живуть, ніби у різних, паралельних світах. Кожен має свою мету, своє хобі, свої плани і не бажає посвячувати в них другу половинку. Цей фактор може дуже руйнівно впливати на відносини.

Другий мінус, це нездатність Близнюків бути відповідальними, пунктуальними, серйозними та обов’язковими. Якщо Риба зв’яже своє життя з таким чоловіком, їй доведеться всі чоловічі обов’язки взяти на себе до того моменту, поки він не подорослішає. Хоча цього може не статися навіть у зрілості – Близнюки за своєю суттю – вічні діти.

А плюс до всього чоловіка в союзі з такою жінкою може бути нудно, що спричинить погані наслідки – зради, гуляння на стороні, спроби відсторонитися від другої половинки.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве