Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Діва: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Діви

Пари, в яких одним цілим стають чоловіки-діви та жінки-риби, мають непогані шанси на спільне щасливе майбутнє, що не дивно. У представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність та зодіакальний гороскоп пророкує їм багато хорошого. Щоправда, обом доведеться неабияк попрацювати над собою…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чи можлива гармонія у відносинах чоловіка-діви та жінки-риби? Можлива, але для цього обом доведеться попрацювати на власних недоліках і пожертвувати чимось особистим. Чи можуть вони вибудувати добрі довірчі стосунки? Можуть, але знову ж таки, заради цього обом доведеться неабияк попрацювати. І взагалі, у представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність, вони можуть щасливо співіснувати та вибудувати стосунки, про які багато інших пар залишається лише мріяти. Але вдасться в них це зробити тільки в тому випадку, якщо між ними буде настільки сильне кохання, що вони будуть готові жертвувати важливим і особистим заради блага один одного.

Вони за своєю суттю дві протилежності. Чоловік Діва вразливий і образливий, але практичний і серйозний, обов’язковий і відповідальний, планомірний і цілеспрямований. Вона ж, жінка Риба, несерйозна та непрактична, але весела, позитивна і має неймовірний творчий потенціал. Вони можуть принести користь один одному, навчивши тому, що самі є в достатку, але для цього і йому, і їй необхідно захотіти змін. В іншому випадку вони не принесуть користі і лише псуватимуть життя собі та другій половинці. Хоча трапляються і винятки з правил – буває і так, що Діва і Риба ладнають навіть за небажання змінюватися.

І не варто дивуватися, якщо станете свідком сварки чи скандалу між двома представниками цих знаків. Так, вони часто сваряться, частина не розуміють один одного, і часто розходяться в думках, але при цьому їх сварки ніколи не переростають у більше. Яким би сильним не був конфлікт інтересів у цій парі. До розлучення справа все одно не дійде.

В любові

Кохання – першою освідчитися в коханні доведеться саме жінці-рибі, і їй же доведеться в коханні бути й ініціатором, як і у стосунках загалом. Дивно, але факт – домагатися розташування другої половинки доведеться саме їй, бо сам чоловік Діва навряд чи зробить перший крок назустріч такій розпещеній і непередбачуваній жінці. Їй доведеться огорнути його любов’ю, ніжністю, турботою, створити справжнісіньку казку для нього. Тільки тоді він повністю підкориться нею.

Advertisement

Зате далі у коханні у цих двох людей не повинно виникати проблем. Протягом усього цукерково-букетного періоду вони не переставатимуть захоплюватися один одним і настільки звикнуть до відносин, що навіть на етапі притирання будуть готові багатьом пожертвувати заради щастя супутника. Принаймні так відбувається в більшості пар, створених Рибами і Дівами, якщо вірити статистиці.

При цьому не дивуйтеся, якщо побачите, як один починає сумніватися у коханні іншого. Так, у цьому союзі може бути кохання, ніжність, турбота та розуміння, але ось довіра – його може не бути. А все тому, що обоє шукають більше зиску у відносинах, ніж психологічну близькість. А може й зовсім здатися, ніби жінка риба зі своїм супутником лише заради стабільності та матеріальних благ. Хоча насправді, це можливо і не так.

Поради чоловікові

  • завжди будьте поруч із нею у складні періоди її життя;
  • допомагайте їй, як фізично, і морально, і психологічно;
  • намагайтеся більше уваги приділяти її проблемам і переживанням;
  • не залишайте її в депресії, якщо вона станеться;
  • будьте максимально поблажливим щодо її недоліків.

Поради жінці

  • будьте з ним відкритою та чесною;
  • не давайте приводу засумніватися у вашій щирості та любові;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • станьте його надійним тилом;
  • влаштуйте Рай у вашому спільному будинку – стежте за побутом.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі чоловікові-дівці та жінці-рибі не уникнути проблем та недомовок, скандалів та сварок, але вони мають бути незначними, бо ці люди вміють вирішувати проблеми без затягувань. Такі у шлюбі ніколи не будуть зберігати образи і приховувати від партнера будь-що, що може зашкодити стосункам чи йому самому. А це вже якийсь, а крок назустріч гармонії…

Чоловік Діва може не бути щирим щодо своєї дружини, не говорити їй про образи, і так само не говорити їй про своє кохання, але своїми вчинками він завжди видасть себе. Жінки Риби проникливі і бачать все, що від них намагаються приховати, і за рахунок цього вони виграють. Їхня проникливість їм на руку і в шлюбі. І у відносинах загалом. І саме вона і допомагає їм налагодити ідилію з Дівами. Хоча знову ж таки, все залежить від ставлення чоловіка до неї – якщо він холодний і не робить жодних романтичних вчинків, то і вона йому нічого не дасть натомість, ні кохання, ні щастя у шлюбі, ні елементарного тепла.

Що ж до занять коханням, то тут має бути така ж гармонія, як і в шлюбі загалом. Полум’яна пристрасть хлопця-діви, що активізується під час близькості з партнером, може потрясти Рибу, але й ті не залишаться у боргу. Їхня романтичність, фантазія і уява дуже симпатизуватимуть партнеру, що народився під заступництвом знака Діва.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг відносин цих двох людей, то тут усе досить просто. По-перше, у цих людей чудова сумісність у ліжку – тут вони задоволені один одним і можуть втілити всі мрії та фантазії в реальність, якими переповнені зазвичай, і Діви, і Риби. По-друге, чоловіки Діви та жінки Риби, незважаючи на те, що надто протилежні, можуть знайти точки дотику та спільну мову навіть з тих питань, з яких іншим знайти їх важко. А по-третє, самі відносини цих представників жіночої та чоловічої статі переповнені виключно позитивом та оптимізмом, а це вже багато чого варте.

Advertisement

А на додаток до всього, ще й статистичні дані свідчать про те, що в парах Діва-Риби відсоток розлучень неймовірно низький. Хоча знову ж таки, передбачити, як розвиватимуться кожні окремі відносини, практично нереально.

Недоліки спілки

Насправді недоліків та мінусів у відносинах між чоловіком-дєвою та жінкою-рибою не так уже й багато. Один з них полягає в тому, що вони надто відрізняються один від одного: характерами, темпераментами, мріями та цілями, амбіціями, захопленнями та уподобаннями. Друга ж полягає в холодності Діви, яка не дозволяє і Рибі відкритися партнерові так, як вона сама цього хоче.

Але як би там не було, а ці недоліки нікчемні на тлі всіх тих переваг, які таїть у собі спілку представників цих знаків Зодіаку.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве