Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Козеріг: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Козеріг

Пари, що складаються з жінки-риб і чоловіків-козерогів, є досить рідкісним поєднанням. Зодіакальний гороскоп сумісності не пророкує таким парам нічого хорошого. Більше того, сумісність у таких парах не надто висока, через що представники цих знаків Зодіаку рідко й створюють пари.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то пари, в яких є жінка-риби та чоловік-козеріг, не мають гарної сумісності, але при цьому мають великі шанси на створення реально міцного та щасливого дуету. Що ж до рідкості таких спілок, то виною цьому лише характер чоловіка-козерога – він зі своєю безтурботною, але серйозною і планомірною натурою, не може здивувати жінку-рибу, і розуміючи це, довго не наважується до неї підійти, навіть якщо вона йому і подобається. Якщо він так і не зважиться на рішучі дії, то пара не відбудеться, адже жінки Риби теж нерішучі і ніколи не роблять перших кроків.

Натомість, якщо пара все-таки буде створена, тоді у цих людей будуть великі шанси на те, що відносини триватимуть дуже і дуже довго. Дивно, але за міцність стосунків та їх тривалість теж відповідає Козеріг, адже саме від нього залежить те, наскільки довго з ним буде поряд ця жінка, і наскільки він сам і буде поряд з нею щасливим. Якщо ініціатива у всьому без винятку береться до рук Козерогом, то відносини стрімко розвиваються у разі і можуть дійти фази шлюбу. Якщо ж він не виявить ініціативу, то й стосунків дуже скоро просто не стане.

Втім, від жінки Риби теж дуже багато залежить. Вона зі своєю вродженою акторською майстерністю, ніжністю, турботливістю, уважністю та щирістю може настільки сильно зачарувати цього чоловіка, що він із задоволенням прощатиме їй усі її недоліки та провини. А провин, до речі, за цією жінкою може спостерігатися дуже і дуже багато. Хоча знову ж таки, кожен випадок є винятком, і кожна Риба по-своєму індивідуальна.

В любові

У коханні у чоловіків-козерогів і жінок-риб все дуже непросто, і частково ця тема вже зачіпала вище. І починаються проблеми з моменту, коли відносини тільки починаються – занадто багато тут залежить від того, наскільки рішучими будуть дії представників цих двох знаків Зодіаку. Нерідко в коханні у них все настільки погано, що стосунки закінчуються до ладу і не розпочавшись – вина зазвичай лежить на чоловікові.

Advertisement

Пізніше проблеми можуть розпочатися і на етапі цукерково-букетних залицянь. Чоловік Козеріг може доглядати її, всіляко задобрювати і намагатися звернути на себе її увагу, роблячи всілякі компліменти, але так і не доб’ється від неї нічого з того, чого прагне, ні кроків назустріч, ні м’якості, ні ніжності. До речі, таке трапляється лише в спілках Риб з Козерогами – немає у представниць цього знака потягу щодо Козерогов. Хоча бувають і винятки.

Якщо ж відносини продовжаться довго, і якщо обидва партнери зможуть змиритися з вадами один одного, то тоді дует може стати по-справжньому міцним і взаємовигідним, а звідси гармонійним у коханні. Їм не доведеться сумніватися в коханні один одного, не доведеться сваритися по дрібницях – вони, якщо змиряться з недоліками, зможуть налагодити гармонію, якої багатьом іншим дуетам не досягти і за багато років. Але знову ж таки – це велика рідкість.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся маніпулювати нею – це її образить;
  • постарайтеся бути стриманим;
  • не критикуйте її марно, якщо бачите, що від цього не буде толку;
  • не переставайте приділяти їй максимум уваги;
  • прийміть її такою, якою вона є.

Поради жінці

  • не дозволяйте йому панувати над вами – пошкодуєте;
  • намагайтеся не давати підстав для сумнівів у вашій вірності;
  • будьте послідовними і не намагайтеся дивувати його;
  • загадки Козерога не люблять, так що намагайтеся викорінити особисту загадковість;
  • не давайте йому порад – не прийме …

Сумісність у шлюбі

У шлюбі нещасними спочатку можуть бути обидва, і жінка-риба, і чоловік-козеріг. І вина лежить за це на обох. Так, чоловік може сприймати за нещастя той факт, що з ним знаходиться така непередбачувана особа, зациклена на фантазіях та уявних аспектах життя. А вона ж може бути нещасною через те, що ніколи не отримає від свого супутника ту ніжність і увагу, і теплоту, про які так мріє. Зате вона отримує натомість стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Але не варто думати, що у шлюбі цих людей є лише недоліки. Навпаки, у шлюбі Козерога і Риби може бути переваг, більш ніж достатньо. Наприклад, у їхніх стосунках не має бути недомовленості та фальші, що вже саме по собі є плюсом. А по-друге, у шлюбі цих людей немає місця зраді та скандалам, адже вони будь-яку проблему завжди зможуть вирішити через компроміс, не доводячи справу до сварки.

А ось у ліжку у чоловіка-козерога та жінки-риби не надто хороша сумісність. Козероги сповнені пристрасті, але бояться переходити до неї через невпевненість у тому, що вона потрібна партнерці. Риби занадто ексцентричні і схильні до вишукувань, що може не подобатися партнеру. Звідси і проблеми у шлюбі, і нерозуміння, і незадоволеність одне одним.

Переваги та плюси спілки

З перевагами справа не краща, їх стільки ж, або навіть менше. До них можна віднести матеріальний добробут сім’ї, в якій є чоловік Козеріг та жінка Риба – він здобувач та економіст, а вона намагається йому догодити і теж починає економити. А завдяки вмінню Козерогів добувати гроші, у їхній родині завжди буде достаток.

Advertisement

Ще одна перевага, це відсутність у цих відносинах зради, невірності, фальші та брехні. Вони можуть бути нещасними разом, але ніколи не почнуть брехати, змінювати, або будувати підступи за спинами один одного. Адже це вже великий плюс стосункам і парі загалом.

Недоліки спілки

Перший і найголовніший недолік відносин між чоловіком Козерогом та жінкою Рибою полягає у характері чоловіка. Він занадто строгий, він жорсткий і грубий, не здатний на ніжність та тепло. Поруч із ним його супутниця може почуватися непотрібною і нецікавою йому, вона може замкнутися в собі, піти в депресію, до того ж, будь-якої миті, і сам чоловік-козеріг ніколи не зрозуміє, в чому причина такої поведінки його другої половинки.

Другий недолік полягає в нездатності жінки-риби господарювати. Представниці цього знака Зодіаку створені (на їхню особисту думку) для піклування про коханого, нових вражень, і вічного позитиву, їм немає місця в господарстві. Це може сильно дратувати строгого і спрагу домашнього затишку чоловіка-козерога.

Ну і є купу інших недоліків, але вони індивідуальні для кожного окремого випадку.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве