Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Лев: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Лев

У парі, в якій любов заснована на симпатії чоловіка-лева та жінки-риби, не надто ідеальна сумісність. Про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. На початку відносин представники цих двох знаків Зодіаку можуть не бачити один в одному ніяких недоліків. Але чим більше вони будуть разом, тим більше проблем у них виникатиме.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то це чудова, яскрава, міцна пара, в якій кожен відіграватиме відведену йому роль і являтиме собою скарб для партнера. Але це тільки на початку – така вже суть любові представників цих знаків Зодіаку. На самому початку вони можуть бути задоволені всім один в одному, але пізніше почнуть помічати недоліками, які їм можуть перешкодити побудувати по-справжньому міцні відносини. Саме тому багато пар такого типу і розходяться задовго до шлюбу.

Жінка-риби надто наївна, добра, м’яка, ніжна, дбайлива, вона не сприймає зла і жорстокості, ненавидить мстивих людей, і потребує захисника. У чоловікові-леві вона якраз і може знайти захисника, але нонсенс у тому, що це самий захисник якраз і може робити їй боляче, не у фізичному, а скоріше в психологічному плані. Чоловіки Леви надто зациклені на своїй яскравості, на своєму самолюбстві, вони не помічають нікого довкола та надто жорсткі. Плюс, на своїх партнерок вони нерідко сильно тиснуть, а тиск на жінку Рибу може увігнати її в депресію. І, до речі, депресія жінки, яка народилася під цим знаком Зодіаку, може якраз і призвести до розриву стосунків, адже Риби, хоч і не мстиві, але дуже уразливі.

Але якщо цим двом людям вдасться порозумітися і знайти точки дотику, а Лев навчиться йти на поступки, то тоді відносини можуть затягтися і стати по-справжньому міцними. І взагалі, як би не дивно це звучало, але цим відносинам фортеці додає все те, що будь-які інші, навпаки, руйнує.

В любові

На самому початку стосунків у коханні у чоловіка Лева та жінки Риби не повинно бути жодних проблем. Вони відразу побачать одне в одному те, що їм і потрібно. Так, чоловік-лев може побачити в цій жінці дзеркало, в якому відбиватимуться його щедрість, доброта, шляхетність. Ну а вона ж побачить у ньому захисника, лідера, якого потребує. Завдяки цьому на самому початку у коханні у них і стає все ідеальним. Але ця «ідеальність» швидко закінчується – закінчується разом із цукерково-букетним періодом.

Advertisement

У коханні Лева жінці не доведеться сумніватися, але ось Леву сумніватися в коханні своєї супутниці доведеться постійно, що породить масу проблем. Вона надто товариська, волелюбна, їй потрібний особистий простір, в якому хоч зрідка не буде її партнера. Все це може приводити його в сказ, породжувати в ньому почуття ревнощів та підозр. Через це всього в коханні почнуться проблеми, а пара, якраз у цей момент і може розпастись.

Але якщо цей етап обидві половинки пройдуть, якщо Риба навчиться поступатися і жертвувати своїми амбіціями та свободою заради впевненості у собі Лева, то тоді все налагодиться. Правда, буває таке вкрай рідко – як би він не намагався, а змусити її жертвувати свободою та спілкуванням з іншими людьми заради нього він все одно не зможе.

Поради чоловікові

  • змиріться з товариськістю та надмірною волелюбністю супутниці;
  • проявіть максимум терпіння до її слабкостей та недоліків;
  • не тисніть на неї і не намагайтеся перевиховати;
  • вчіться безоплатно жертвувати в ім’я кохання;
  • будьте із нею максимально відкритим.

Поради жінці

  • намагайтеся давати менше приводів для ревнощів;
  • підтримуйте його у всіх ініціативах та починаннях;
  • доведіть йому свою відданість;
  • частіше говоріть з ним про його проблеми – слухайте і не перебивайте;
  • користуйтеся своєю головною зброєю – ніжністю, добротою та жіночністю.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка Лева і жінки Риби може виникати багато проблем, але якщо вже й дійшло до шлюбу, то з усіма насущними проблемами ці двоє точно справляться. Тим більше, що на відміну від інших малосумісних пар, у цієї є зброя – вони у відносинах та у шлюбі загалом грають кожен свою роль. Чоловік здобувач і захисник, жінка може стати його тилом і опорою – мабуть, більшого для щастя в шлюбі і не потрібно.

Єдина проблема, яку вони ніколи не впораються, це їх характери. Що один, що інший можуть намагатися тиснути один на одного, особливо в моменти, коли щось потрібно від партнера. Але в жодного, ні в іншого, ніколи не вийде тиском на партнера домогтися чогось. Як тільки Риба та Лев зрозуміють це, у шлюбі може з’явитися гармонія, взаєморозуміння та взаємоповага – основні чинники сімейного життя. Але трапляється таке рідко.

Натомість у жінки-риби та чоловіка-лева чудова сумісність у ліжку. Жіноча фантазія і відмінна уява, в парі з чоловічою чарівністю, пристрастю і велелюбністю, дадуть відмінний результат. Де-де, а в ліжку у цієї пари точно буде гармонія. Адже в шлюбі від цього залежить дуже багато.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, то їх небагато. Наприклад, до переваг можна віднести той факт, що за чоловіком Левом жінка Риба буде як за кам’яною стіною – він ніколи і нікому не дозволить її образити, і завжди захищатиме її від негараздів реального життя. Іншими словами, в ньому вона може знайти захисника та покровителя в одній особі.

Advertisement

Друга перевага полягає в тому, що у них чудова сумісність у ліжку. Вона романтична, ніжна, уважна, хоче задовольнити свого партнера, а він пристрасний та енергійний. Разом вони складуть ідеальний дует у ліжку.

Ну і ще один великий плюс – жінка-риба і чоловік-лев можуть стати відмінними батьками і розділити обов’язки так, як вони повинні бути розділені. Лев надійний та відповідальний, а вона жінка до кінчиків пальців. Вони ідеальні матері та батька.

Недоліки спілки

Найголовніший недолік відносин між чоловіком-левом та жінкою-рибою полягає у характері чоловіка. Представники цього знаку Зодіаку по натурі егоїсти, які не бажають чути на свою адресу жодної критики, не думають про думки інших людей, і роблять все насамперед на благо себе коханих. Все це може доставити масу проблем, як взаємин з жінкою-рибою, так і їй самій.

Друга ж проблема полягає у способі життя жінки. Риба не може сидіти вдома і займатися побутом, не примусиш стояти на кухні і займатися приготуванням, вона волелюбна і хоче лише спілкуватися і отримувати нові враження. Леву це само собою не сподобається, він почне її критикувати, повчати, і тим самим ображати – а образи Риби переносять дуже важко.

І ще один недолік – ревнощі Лева. Не дати йому приводу для ревнощів дуже важко, він обов’язково знайде або принаймні придумає такий привід, такі вже представники цього знака. А ревнощі Лева сама по собі страшна, і може доставити масу проблем відносинам.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве