Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Овен: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Овен

Пара, що складається з жінки-риби та чоловіка-овна, має непогану сумісність і досить добрі шанси на щасливе співіснування. Про це свідчить і гороскоп зодіакальної сумісності, і навіть шлюбна статистика. Хоча, як і в будь-яких інших пар, у представників цих двох знаків Зодіаку теж можуть виникати труднощі, пов’язані зі стосунками.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то у чоловіка-овна та жінки-риби гарна сумісність і вони чудово підходять один одному. У них сумісні риси та великі шанси на довге та щасливе співіснування. У їхніх стосунках можуть переважати почуття, впевненість одне в одному, взаєморозуміння та взаємоповагу. Тут немає місця безглуздому безпідставному ревнощі, брехні, фальші чи сваркам, немає місця та інтригам – ця пара демонструє дивовижну здатність співіснувати при неймовірно великих відмінностях партнерів один від одного.

Чоловік Овен здобувач, мужній, щедрий, планомірний, старанний і впертий, настирливий і цілеспрямований, але надто жорсткий у стосунках з жінками та бездоганно дотримуватись його правил, що сподобається далеко не кожній жінці. Але жінки Риби не такі незалежні, як, наприклад, ті ж Скорпіони або Водолії, а значить і підкорятися своєму партнерові така буде без опорів. А отже, і проблем у цих відносинах буде набагато менше. Тим більше, вони одне в одному можуть знайти те, чого потребують.

Так, чоловік, що народився під знаком Овна, знайдете в Рибі ту жіночність, уважність, турботливість і м’якість, якої він потребує, а вона знайде в ньому мужність і надійність, захисника і покровителя. До того ж, народжені під цим знаком дівчата схильні до ідеалізації своїх партнерів, що у свою чергу просто не може не сподобатися егоїстичному та самозакоханому Овну. За її лестощі, комплементи, повагу і захопленість ним він зробить для неї все, чого вона захоче.

В любові

У коханні у жінки-риби та чоловіка-овна все дуже просто та прозоро. Замість вони можуть створити гармонію, ідилію, яким позаздрить навіть найсумісніша пара. Зустрівши таку дівчину, чоловік Овен одразу ж закохається в неї, що й не дивно, адже вона є втіленням жіночності, дівчина, якій не потрібні чоловічі турботи. Їй потрібен лише захисник, супутник, на якого можна покластися, і його вона якраз і знайде в чоловікові-барані. Від цього в коханні у них і буде лише позитив, кохання та взаємне захоплення.

Advertisement

Що в період цукерково-букетних доглядів, що через кілька років після старту стосунків, у коханні цієї пари всім балом заправлятиме чесність, щирість, уважності, турбота один про одного та взаємну повагу. При цьому кожен гратиме чітку роль, відведену йому самою природою – жінка Риба стане «Жінкою», втілення ніжності та турботи, а її супутникові відведена буде найважливіша роль, роль захисника. Загалом, у коханні один до одного вони точно будуть щасливі.

А найголовніше полягає в тому, що з такою жінкою чоловік Овен відчує себе справжнім чоловіком. У любові своїй до нього Риба покаже всю свою відданість йому, вона його обожнюватиме і підносить, а він від цього ставатиме тільки щасливішим. Завдяки цьому в любові у них і буде гармонія. Адже більшого для щастя і не потрібно.

Поради чоловікові

  • виключіть із відносин ревнощі – з Рибами вона ні до чого;
  • постарайтеся дати їй трохи більше свободи;
  • намагайтеся задовольняти її потреби;
  • не змушуйте займатися побутом – все одно не вийде;
  • виявляйте ініціативу і не чекайте її від своєї супутниці.

Поради жінці

  • хоч іноді будьте ініціативною;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • ні в якому разі не зачіпайте його самолюбство;
  • брехня та хитрість повністю виключіть, як і перебільшення;
  • станьте його тилом і доведіть свою вірність.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у Овна та Риби має виникати мінімум проблем. Хоча вони природно будуть. Наприклад, одна з них може полягати у вічному невдоволенні Овна тим, що жінка-риба не вміє вести побут. Вона не господиня, не служниця, не побутова рабиня – вона жінка, і це все сказано. З одного боку її супутника це радуватиме, з іншого дратуватиме. Але від цього у шлюбі у них не повинно стати настільки погано, щоб він розвалився.

До того ж у шлюбі з таким чоловіком жінка Риба може стати по-справжньому щасливою. З ним вона зможе відчути справжню жінку. І все, що від неї потрібно замість цього, це обожнювати його і приділяти йому максимум уваги. Це чоловік Овен не залишить поза увагою, і за це він дасть їй усе, чого вона потребує: турботу, захист, надійність, впевненість у завтрашньому дні. Хоча, звичайно, на цьому лише щастя у шлюбі не збудуєш…

Але зате у них чудова сумісність у ліжку, а це у шлюбі теж важливо. Риби вміють підлаштовуватися, вони переймають схильності своїх партнерів, а Овнам зазвичай це і потрібно, щоб партнерка поважала бажання. Ось і виходить, що гармонія у представників цих двох знаків Зодіаку буде не лише у шлюбі загалом, а й у ліжку.

Переваги та плюси спілки

Проте переваг у відносинах між представниками цих двох знаків Зодіаку набагато більше. Чоловік-овен добре відчуває потреби своєї жінки, він чутливий і емоційний, і може подарувати жінці – рибі стимул жити, якого зазвичай Рибам якраз і не вистачає. З ним вона стане рухливою та емоційнішою. Та й він не залишиться не віддячним.

Advertisement

Ще один плюс полягає в тому, що у них чудова сумісність у ліжку, про що вже говорилося вище. А це вже як ніякий великий плюс, можна навіть сказати, один із найважливіших.

Ну а по-третє, як показує практика і статистика, пари, що складаються з жінок-риб і чоловіків-баранів, рідше від інших розходяться. Такі шлюби рідко розпадаються. У них хороша сумісність, вони розуміють один одного і цінують, а цього й достатньо, щоб у шлюбі обидва були щасливими. Єдине, необхідно щоб Овен став більш поблажливим і терплячим щодо своєї партнерки.

Недоліки спілки

Недоліків у відносин між чоловіками-овнами та жінками-рибами не так уже й багато. Один із найпомітніших недоліків полягає в тому, що своєю харизмою, амбіціями та темпераментом Овен може сильно придушувати свою партнерку. Хоча з іншого боку, не скажеш, що Риба хотіла б цьому чинити опір – для неї немає нічого простішого, ніж підлаштуватися під партнера.

Ще один недолік полягає в тому, що Риби-жінки не здатні займатися побутовими справами, вони не створені для цього, і як би не намагалася така жінка, задовольнити свого партнера-овна у побутових питаннях їй точно не вдасться. А значить будуть причіпки, критика та повчання. Але це не настільки критично, щоб через це зруйнувалися стосунки, тим паче Овни дуже терплячі і вміють прощати, по крайнього заходу, у своїй більшості.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве