Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Рак: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Рак

Якщо вірити статистичним даним, то пари, які будуються чоловіками-раками та жінками-рибами, розлучаються рідше багатьох інших. Але це й не дивно. Представники цих двох знаків Зодіаку мають відмінну сумісність і можуть щасливо співіснувати навіть у найпростіших умовах. Про це свідчать і дані зодіакального гороскопу сумісності.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то у чоловіка-рака та жінки-риби чудова сумісність практично у всіх напрямках. Вони можуть бити спільні цілі й уподобання, захоплення і навіть думки, вони однаково дивляться навколишній світ і роблять однакові висновки про те, що відбувається. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть щасливо співіснувати та створити у відносинах атмосферу взаєморозуміння та взаємоповаги.

Вся краса їхніх відносин полягає в тому, що вони обидва творчі особи. Обидва мають творчий потенціал, фантазію, масу ідей на майбутнє і стільки ж цілей. Більше того, якщо сама по собі жінка-риба рідко йде до цілей, які ставить перед собою, бо не наважується на якісь кроки, то, будучи поряд з Раком, вона навпаки, добиватиметься їх, адже в їхньому досягненні вона матиме союзника. у вигляді відданого та розуміючого чоловіка. При цьому, що не менш прекрасно, це те, що ці люди завжди підтримають один одного і пожертвують своїми цілями і досягненнями заради щастя другої половинки. У цій парі немає місця егоїзму та самолюбству, тут все ділиться навпіл – якщо одному погано, то другий розділить з ним горе, якщо добре, то другий підтримає та порадіє разом із ним.

Звичайно, не може так бути, щоб у чоловіка і жінки не було розбіжностей, і в цій парі вони теж будуть, але вся суть їх у тому, що всі розбіжності, що виникають, ці дві людини будуть вирішувати разом, йдучи на поступки і вишукуючи компроміс. Щоправда, є одне «але» — проблемою може стати той факт, що свої незгоди та невдоволення, образи та примхи вони обидва тримають при собі, не даючи емоціям вирватися назовні. Звичайно, з одного боку, це добре, адже таким чином унеможливлюються скандали та сварки, але з іншого, рано чи пізно весь цей негатив може вирватися назовні, і тоді погано буде обом.

В любові

У коханні жінки-риби чоловікові-раку не доведеться сумніватися, адже вона щира та чесна. Так само не доведеться сумніватися і їй у коханні свого партнера. І взагалі, відносини у представників цих двох знаків Зодіаку зазвичай зав’язуються дуже швидко – нерідко у них виникає взаємне кохання з першого погляду. Не буде проблем у них і під час цукерково-букетного періоду відносин, і навіть багато часу. Ці люди добре розуміють один одного, у них є взаємоповага, і в коханні вони щасливі – на цьому їхній союз може прожити дуже довгий час.

Advertisement

Проблеми у коханні можуть розпочатися лише тоді, коли Рак почне показувати свою справжню натуру. Вічні його проблеми, невдоволення, образи та депресії можуть змусити Рибу бачити в ньому слабака – адже ці жінки такі, що шукають собі сильних супутників. Але якщо жінка буде настирливою та терплячою, то і це вони разом зможуть перебороти.

А головне полягає в тому, чого немає в багатьох інших спілках – ці люди насамперед женуться не за фізичною чи матеріальною гармонією у стосунках, а за любов’ю та психологічною ідилією. Їм обом потрібна близькість, тепло, ніжність і турбота, і якщо вони будуть присутні, то й у коханні не виникне жодних проблем, і пара тоді зможе проіснувати дуже довго.

Поради чоловікові

  • не обмежуйте її в особистому просторі;
  • не критикуйте за непередбачуваність та енергійність;
  • станьте чоловіком в її очах і виключіть приховування образ;
  • домагайтеся своїх цілей незважаючи ні на що;
  • станьте негласним лідером у парі.

Поради жінці

  • підтримуйте його у всіх починаннях та ініціативах;
  • станьте його надійним тилом і бережіть домівку;
  • віддайте йому право на лідерство – це допоможе йому стати впевненішим;
  • не критикуйте його за уразливість та мовчазність;
  • частіше розмовляйте з ним на щирі теми, витайте в хмарах.

Сумісність у шлюбі

За великим рахунком у шлюбі у чоловіка-рака та жінки-риби має бути ідилія, гармонія, яким багато інших пар могли б лише позаздрити. Тут усі проблеми вирішуються з неймовірною швидкістю, а помсти, образам, агресії, неповазі та непорозумінню взагалі немає місця. Єдина проблема, з якою можуть ці двоє зіткнутися, це образливість Рака, який усі свої образи тримає в собі – через це багато недомовленостей у шлюбі можу залишатися невирішеними на довгий період і зрештою вирватися назовні у вигляді нереального негативу.

У чоловіка Рака та жінки Риби багато спільного. У них однакові інтереси та захоплення, вони обоє цінують спокій та затишок, обоє люблять пригоди та прагнуть нових вражень. Вони можуть розходитися на думці щодо чогось незначного, але в цілому в іншому завжди знаходять точки дотику та спільну мову. Можна з упевненістю повністю сказати, що в шлюбі ці обидва будуть щасливими.

До того ж, представники цих двох знаків Зодіаку мають чудову сумісність у ліжку. Вони разом – це комбінація творчого потенціалу та уяви, фантазій та ідей, пристрасті та емоцій. У ліжку вони задоволені один одним на всі сто відсотків. Щоправда, так триватиме лише той час, доки обидва вноситимуть щось своє до любові – «театру одного актора» тут бути не може.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг та плюсів, у відносин Рака та Риби неймовірно багато. Порозуміння, взаємоповага, близькість, як фізична, так і психологічна, ніжність і турбота один про одного, здатність підтримувати другу половинку незважаючи ні на що – ось те, що вже само собою відноситься до категорії плюсів.

Advertisement

А до того ж у них чудова сумісність у ліжку, що теж багато чого варте. Заняття коханням у парі Рак-Риби завжди нагадуватимуть акторську гру двох відданих один одному партнерів. Тут балом правитимуть почуття, пристрасть, любов і ніжність.

Та й у побуті вони завжди зможуть знайти точки дотику. І більше того, адже риби-жінки не домогосподарки і зазвичай уникають побутових завдань, але в парі з таким чоловіком вони здатні змінитися. Адже це вже само по собі є величезним плюсом до загальної карми стосунків.

Недоліки спілки

Недоліків у відносинах чоловіка-раку та жінки-риби практично немає. Єдиний недолік може полягати в тому, що Рак всі свої образи та переживання намагається тримати при собі, не розповідаючи про них своєю супутницею. Це може спровокувати її на думку про недовіру супутника, про те, що він не бачить у ній вірної другої половинки і не вірить у її почуття.

В іншому проблем не повинно бути. Навіть проблеми у побуті, з якими зазвичай стикаються супутники жінок Риб, і те, у цьому союзі не виявляться.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве