Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Риби: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Риби

Союз двох Риб можна назвати ідеальним, і про це свідчить і гороскоп зодіакальної сумісності. Чоловіки Риби та жінки, що народилися під заступництвом цього ж знака Зодіаку, мають відмінну сумісність, адже багато в чому схожі, а в іншому доповнюють одна одну…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Прийнято думати, що представники того самого знака Зодіаку обов’язково повинні дратувати один одного недоліками, які є відразу в обох половинках. Але у разі спілки, що складається з двох представників такого знака Зодіаку, як Риби, все інакше. Чоловіки Риби та жінки Риби мають відмінну сумісність, вони легко знаходять точку дотику, практично не сваряться, і завжди намагаються приділяти максимум уваги один одному. Ці люди, як дві половинки одного цілого – їхні стосунки ніколи не набриднуть їм, і вони ніколи не сваряться так, як можуть сваритися представники інших знаків. Фантазія, відмінна уява, чуттєвість та емоційність, рухливість і простота, спокій та індивідуальність – всі ці риси поєднують двох риб і дозволяють їм насолоджуватися стосунками один з одним у повній мірі. Разом. Вони безтурботно пливуть за течією і живуть на втіху, і ніщо їм не завадить насолоджуватися один одним, ні матеріальна нестабільність, і життєві проблеми, ні навіть негатив з боку людей, що їх оточують. Цим людям добре один з одним. І взагалі, їх дуже багато поєднує, включаючи любов до поезії та мистецтва, творчий потенціал, фантазерство та багато іншого. А найголовніше полягає в тому, що чоловіки Риби та жінки Риби вміють прощати та поступатися. А це говорить лише про одне – вони завжди і в будь-якому питанні знайдуть точку дотику, і в будь-якій сварці вони зможуть знайти компроміс. Та й до речі, сварки двох Риб швидше нагадують виставу з гарним сюжетним кінцем – як би вони не сварилися, як би не розходилися в думках, вони все одно знайдуть компроміс і прийдуть до спільного знаменника, у будь-якому питанні, будь-якій сварці.

В любові

У коханні у двох риб рідко виникають проблеми. Вони буквально з першого погляду закохуються одна в одну і відчувають фізичне та психологічне тяжіння. Жодній, ні іншій половинці, не доведеться робити дій заради того, щоб звернути на себе увагу потенційного партнера – зазвичай у таких парах все відбувається само собою, причому досить швидко і стрімко. Але головне навіть не це, а те, що в їхньому коханні немає місця фальші та удавання, адже всі їхні почуття та емоції завжди вилазять назовні. Крім того, все добре у жінок-риб і чоловіків-риб має бути не тільки в коханні, а й у дружбі. Будучи партнерами у відносинах, вони можуть стати ще й відмінними друзями. Адже дружба у відносинах відіграє не менш важливу роль. Чоловіки Риби та жінки Риби довіряють один одному, вони відкриті, і завжди прагнуть лише того, щоб зробити партнера щасливим. Але варто відзначити той факт, що атмосфера в коханні двох риб залежить від матеріального та соціального становища обох половинок. Проблеми в коханні можуть виникати тоді, коли хтось із двох половинок більше досяг успіху в кар’єрі, ніж другий. Ось тоді й можуть початися проблеми, адже один буде щасливим, а інший тонутиме в заздрощі, не розуміючи, чому у того, хто такий самий, краще, ніж у нього.

Поради чоловікові

  • ніколи не лукавте і не хитріть у плані почуттів;
  • поступайтеся їй, але не давайте засумніватись у вашому «чоловічому стрижні»;
  • більше говорите з нею про її та свої почуття;
  • не приховуйте образи один від одного;
  • Постарайтеся частіше брати ініціативу до рук.

Поради жінці

  • не переставайте дивувати свого партнера-рибу;
  • намагайтеся більше уваги приділяти його особистим проблемам;
  • спілкуйтесь на різні теми, не переставайте зближуватися;
  • у ліжку будьте ініціатором та заводилою;
  • не переставайте захоплюватися ним та його досягненнями.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у двох представників такого знака Зодіаку, як Риби, немає таких великих проблем, щоб справа могла дійти до розлучення. Більш того, у цих відносинах переважає взаєморозуміння, взаємоповага, любов, щирість і чесність, почуття та емоції. Саме на цьому всьому і будується щастя у шлюбі двох риб. Але не варто думати, що у них немає проблем. Зазвичай головна проблема, з якою стикаються чоловіки Риби та жінки Риби у шлюбі, це нездатність вести побут. Представники цього знаку намагаються знаходитися якнайдалі від побуту, і при цьому їм не потрібен комфорт і домашній затишок для щастя – достатньо лише мати дах над головою. Але коли хтось один подорослішає в психологічному плані і зрозуміє, що побут відіграє не менш важливу роль, ніж решта, почнуться проблеми у шлюбі, адже друга половинка упиратиметься. Але знову ж таки, навіть на тлі побутових проблем у шлюбі. Ця спілка не розвалиться – побуту не зруйнувати ці відносини. До речі, у двох Риб чудова сумісність у ліжку. Їхні заняття любов’ю переповнені почуттями, емоціями, фантазією та уявою, експериментами та новизною. Їм ніколи не набридне насолоджуватися один одним, і разом вони будуть по-справжньому щасливими у ліжку. Звичайно, на заняттях любов’ю і сумісності в ліжку не побудувати щастя в шлюбі, проте близькість все ж відіграє в цьому союзі важливу роль.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх у відносинах двох представників такого знака Зодіаку, як Риби, набагато більше. Наприклад, перш за все варто відзначити той факт, що це напрочуд міцні союзи в своїй більшості, і що в них завжди балів править порозуміння, взаємоповага, компроміс і поступки, взаємне кохання та щирі почуття. Другий не менш важливий момент полягає у взаємному нескінченному інтересі партнерів один до одного. Вони завжди будуть загадками один для одного, нікому з них ніколи не розгадати сутність партнера, і це дозволяє їхнім стосункам завжди залишатися яскравими та насиченими. Адже у багатьох випадках саме втрата загадковості і руйнує пари. Ну а плюс до всього ці дві людини можуть стати чудовими батьками. Щоправда, їм завжди потрібна буде допомога – батьків, друзів чи ще будь-кого. Ну не здатні дві риби впоратися з усіма турботами та проблемами.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між чоловіками-рибами та жінками-рибами полягає в тому, що в таких відносинах ніхто не виступатиме ініціатором кар’єрного матеріального та соціального зростання. Це два надто пасивні знаки, вони не активні, не прагнуть багатства і влади, і будуть весь час перебувати на місці, займаючи все життя одну й ту саму соціальну та матеріальну позицію. Друга проблема полягає в тому, що в цій парі завжди будуть великі проблеми в плані побуту. Вони не мають кому вести побут і відповідати за побутові завдання, вони обоє уникають всього пов’язаного з побутом. Одного разу вони розуміють, що нічого не зробили собі і власного будинку, не підготувалися до старості, але буде вже пізно.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве