Connect with us

Гороскоп

Ж:інка-Риби та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Скорпіон

Чоловіки-скорпіони мало з ким сумісні, але з жінками-рибами у них напрочуд хороша сумісність, про що свідчить і гороскоп зодіакальної сумісності. Представники цих двох знаків зодіаку здатні знайти один одного партнерів, з якими захочуть провести все своє життя.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Незважаючи на сильну відмінність за багатьма напрямами (характер, темперамент, харизма, звички та захоплення, цілі і навіть методи їх досягнення), представники таких знаків Зодіаку, як Скорпіон і Риби, можуть порозумітися і щасливо співіснувати протягом багатьох років. Так, вони багато в чому різняться, у них різні характери і навіть звички, різні переваги, але при цьому вони можуть знайти один одного те, чого потребують.

Так, головною умовою для всіх чоловіків Скорпіонів є здатність другої половинки приймати чоловіка таким, яким він є. А жінки риби якраз і здатні прийняти будь-яку людину такою, якою вона є насправді. Адже вони Риби, вони легко підлаштовуються під оточення і адаптуються до всього, з чим стикаються. Чоловік Скорпіон, до речі, незважаючи на всю свою жорсткість, сухість і черствість, не залишить це поза увагою – за те, що вона його приймає таким, яким він є, віддячить її непритаманною Скорпіонам м’якістю, любов’ю, почуттями, турботою та увагою. Адже погодьтеся, рідкісний випадок, щоб представники цього знака ставали такими.

Тяжіння в таких парах настільки сильне, що опиратися йому не зможе жодна з двох половинок. У них зв’язок і на фізичній, і психологічній основі. Він знайде в ній ту м’якість і жіночність, ту турботу і увагу, то розуміння та повагу, яких потребує. Вона ж може знайти в ньому ту безпеку, захист, забезпеченість, впевненість у завтрашньому дні та мужність, яких теж потребує. Разом вони можуть скласти досить непоганий дует, корисний для обох.

В любові

Але, незважаючи на хорошу сумісність, зав’язати відносини цим двом половинкам буде нелегко. Так, у коханні у них не буде як таких проблем, та й сумніватися в коханні один одного їм не доведеться, але спочатку потрібно почати відносини, а це нелегко. Справа в тому, що жінці рибі не доведеться робити нічого для того, щоб завоювати цього чоловіка, а ось Скорпіонові доведеться попітніти, адже спочатку він може відлякати її своєю нестримністю та невмінням контролювати емоції. Скорпіон цій жінці може здатися надто емоційним, агресивним та черствим.

Advertisement

Тим не менш, якщо вже стосунки і почнуться, то в коханні у них точно буде гармонія. Особливо протягом цукерково-букетного періоду, коли обоє поглинені один одним настільки, що їм буде не до недоліків та звернення на них уваги. Чоловік буде поглинений мрійливістю, уявою, загадковістю та непередбачуваністю Риби. Вона може бути поглинена і обворожена його мужністю і здатністю домагатися поставленої мети. До речі, навіть на самому початку відносин Риба може всю себе почати віддавати йому – підтримувати у всіх починаннях, приділяти йому максимум уваги.

Єдине, що може змусити обох сумніватися у правильності їхнього кохання, це ревнощі чоловіка-скорпіона, яка напевно з’явиться після першої ж демонстрації Рибою її волелюбності.

Поради чоловікові

  • постарайтеся не вторгатися в її особистий простір;
  • будьте максимально стриманим щодо неї;
  • ревнощі, ворог ваших стосунків – пам’ятайте це;
  • максимум уваги приділяйте її переживанням та страхам;
  • підтримуйте її у будь-яких її починаннях та ініціативах.

Поради жінці

  • підтримуйте його, проявляйте максимум жіночності та м’якості;
  • частіше говоріть з ним про його переживання – радьте, допомагайте;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • проводьте весь час тільки з ним – не втікайте до друзів;
  • ніколи не давайте приводу засумніватися у вашій чесності.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-скорпіона та жінки-риби можуть виникати проблеми, але тільки на початковому етапі, коли матиме місце як таке притирання. І ця проблема у шлюбі полягає безпосередньо в характері чоловіка – він усіма силами тиснутиме на свою супутницю. Намагаючись перевиховати її та «підім’яти» під себе, встановивши так звану диктатуру у стосунках. Але всі ці спроби, напевно, будуть марними і незабаром припиняться. Зрозумівши, що її не перевиховати, він просто змириться з цим, адже все одно нічого критичного в її поведінці та характері немає.

А надалі у шлюбі можуть виникати й інші проблеми. Але їх більшість, напевно, буде пов’язана з побутом. Річ у тім, що Риби-жінки не створені для побуту, домогосподарства та домашніх турбот. Миття підлог та ручне прання для цих жінок, це щось хибне. Звичайно, Скорпіона це може дратувати. Але навіть усе це дрібниця на тлі того кохання, яке правитиме балом у цих відносинах.

Що стосується ліжка, то тут у них теж досить непогана сумісність. Скорпіон прагне керувати та володіти своєю жінкою, а Риба якраз і створить ілюзію володіння, про яку він мріє. При цьому особливі заняття любов’ю додасть загадковість, непередбачуваність, чуттєвість і емоційність Риби.

Переваги та плюси спілки

Переваг набагато більше у відносинах між чоловіком Скорпіоном і жінкою Рибою. Наприклад, до переваг можна віднести гармонію почуттів, взаємоповагу, порозуміння, любов, щирість почуттів та емоцій, ніжність, уважність та турботу, якою одна одну ці дві половинки обдаровують буквально, починаючи від початку відносин.

Advertisement

Плюс, у них чудова сумісність у ліжку, заняттях коханням. І плюс вони можуть стати відмінними батьками, якщо навчаться миритися з вадами один одного та поважатимуть думки партнерів. Хоча знову ж таки, кожен випадок може стати винятком. Тим більше, коли йдеться про такі непередбачувані знаки Зодіаку…

Недоліки спілки

Найбільша вада спілки чоловіка Скорпіона і жінки Риби полягає в тому, що вони дуже по-різному дивляться на життя. Там, де Риба не бачить нічого страшного і просто йде за течією, розраховуючи на волю випадку, Скорпіон бачить підводне каміння та обережно. Йому не зрозуміти, як можна жити так, як це робить його супутниця.

Другий недолік полягає в занадто великій різниці у ставленні до побутових питань. Чоловік у цьому союзі хоче бачити свою жінку хазяйкою, яка дбає про будинок, атмосферу в сімейному гніздечку. Вона ж навпаки, всіляко уникає будь-яких побутових проблем. Через це можуть виникати розбіжності та сварки, хоч і не критичні для цього союзу.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве