Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Стрілець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Стрілець

Для жінки-риби союз із чоловіком-стрільцем може закінчитися дуже поганими спогадами, але це не означає, що у цих людей погана сумісність. Просто представники цих знаків Зодіаку мають дуже різні характери. До речі, зодіакальний гороскоп сумісності дає дуже суперечливі дані.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то союз, побудований чоловіком-стрільцем і жінкою-рибою, може бути як вдалим, так і навпаки, дуже непростим. Все в першу чергу залежить від того, що один в одному побачать ці люди, і що хорошого зможуть увібрати один від одного. Але як би там не було, а один факт буде в обох випадках мати місце – цей союз, ці відносини, назавжди залишаться в пам’яті жінки-риби і дозволять їй зробити багато корисних висновків як щодо власної поведінки, так і щодо вибору партнера .

Чи може чоловік Стрілець стати для жінки Риби тим чоловіком, з яким вона захоче провести все життя? Чи зможе вона стати тією жінкою, з якою він захоче змінитись? Питання складні і відповісти на них не зможе навіть гороскоп зодіакальної сумісності. Надто вже різні ці люди, надто різні у них погляди на життя, і надто різні у них уявлення про ідеальних партнерів. Для нього ідеал партнерки, це легка на підйом, позитивна та весела дама, така сама, як він сам. Для неї ідеальним буде саме відповідальний, серйозний, сильний і пунктуальний представник сильно статі. Таким чином можна відзначити той факт, що повною мірою ніхто не підходить під опис ідеалу. Але це не означає, що у них немає шансів на довгі та міцні стосунки…

Шанси у них є, і досить непогані. Тим більше, що у них є фізичне взаємне тяжіння, адже це вже багато чого варте. Просто обом доведеться змиритися з тим, що ідеальної другої половинки не існує, і що потрібно прийняти партнера таким, яким він є насправді. Хоча, трапляється таке рідко – здебільшого Стрілець стає ініціатором розриву і йде з пари, залишаючи себе лише спогади.

В любові

Кохання – у коханні одне одного цим двом людям не доведеться сумніватися. Та й не можуть, ні Стрілець, ні Риба, прикидатись. Якщо люблять, то по-справжньому. Та й у коханні у них може бути стільки доказів почуттів, скільки іншим стосункам ніколи не побачити. Плюс, у чоловіків Стрільців і жінок Риб спочатку може бути таке взаємне тяжіння, що їм обом просто не доведеться прикидатися. У них у коханні, принаймні, на самому старті, немає місця фальші, брехні, удавання. Але триватиме таке недовго.

Advertisement

Вже після закінчення цукерково-букетного періоду у коханні у Риб та Стрільця можуть початися великі проблеми. По-перше, однією з проблем може стати схильність Риб «начхати на себе і свою зовнішність», якщо вже не потрібно домагатися партнера – Стрільцю це не сподобається. По-друге, можуть початися проблеми в коханні через нестикування цілей та переваг. А по-третє, ці дві людини по-різному дивляться на світ – звідси розбіжності, суперечки, тиск чоловіка на Рибу, образи та істерики.

Але не варто думати, що так дуже погано все у представників цих знаків. Навпаки, вони мають неймовірно великі шанси на побудову реального міцного і щасливого союзу. Головне, щоб обоє зрозуміли, що змогли закохатися один одного в таких, якими вони є, і що потреби змінюватися у них немає.

Поради чоловікові

  • постарайтеся менше тиснути на неї у спробах перевиховати;
  • виявляйте максимум розуміння до її недоліків;
  • не критикуйте її у грубій формі – образіть раз і назавжди;
  • не провокуйте на ревнощі – вона промовчить, але помститься;
  • не змушуйте її брати участь у налагодженні побуту.

Поради жінці

  • намагайтеся більше уваги приділяти його;
  • більше говорите з ним – це ваш дар та головна зброя;
  • не біжіть у моменти, коли потрібні йому;
  • не давайте підстав сумніватися у вашій чесності;
  • не дозволяйте йому проникати у ваш особистий простір (образно висловлюючись).

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-стрільця та жінки-риби може бути дуже багато проблем. Але головна з них полягає у характері та звичках чоловіка. Представники цього знака дуже товариські і ніколи не жертвують спілкуванням з друзями та подругами, навіть заради кохання. Він може весь вільний час проводити за спілкуванням з друзями та численними колегами, його не змусити сидіти вдома – це може сильно ображати його супутницю-рибу. Звідси у шлюбі і проблеми, і сварки, і образи.

Але не лише через Стрільця у шлюбі виникають проблеми. Вина може лежати і на Рибі, яка ну ніяк не хоче займатися типовими, стандартними жіночими справами: прибирати, готувати, ушляхетнювати сімейне гніздечко. Вона займатиметься всім, що тільки спаде на думку, крім найважливішого. А Стрільці, незважаючи на всю свою невгамовність і непосидючість, дуже цінують домашній затишок і їм важливо, щоб у будинку був порядок. Ось вам і ще одна проблема у шлюбі.

Але в ліжку ці двоє, перебуваючи в шлюбі, будуть точно щасливі. У цих людей сильне фізичне тяжіння, і вони знають, як довести до повного задоволення свого партнера. Завдяки заняттям любов’ю, до речі вирішуватиметься більшість проблем: розбіжності, конфлікти і суперечки. Примирення у них завжди буде палким та жарким.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, то їх не так вже й багато в союзі чоловіка-стрільця та жінки-риби. Наприклад, у цих двох людей чудова сумісність у ліжку – вагомий та дуже важливий чинник. Плюс, вони можуть скласти досить ефективний та яскравий творчий дует, адже обидва наділені фантазією та чудовою уявою. А ще вони обоє люблять поговорити, завдяки чому завжди знайдуть точку дотику та спільні теми для розмови.

Advertisement

Звичайно, можуть бути й інші переваги, але все одно їх не так багато, щоби цей союз був міцним і щасливим. Хоча знову ж таки, кожен окремий випадок по-своєму індивідуальний, так що стверджувати повністю що-небудь у цьому випадку було б як мінімум безглуздо.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає у нестиковці інтересів та поглядів цих двох половинок. Чоловіки-стрільці та жінки-риби надто різні, у них різні цілі та переваги, захоплення та хобі, навіть погляди на життя. Вони можуть щиро не розуміти один одного – адже непорозуміння якраз і є головним стимулятором проблем у відносинах.

Друга проблема, це взаємне ревнощі. У Стрільця дуже багато друзів і подруг, колег і просто знайомих, і їм він не може відмовити, якщо його запрошують будь-куди. Риба ж прив’язана до свого кола спілкування і проводитиме час окремо. У результаті обоє можуть почати ревнувати партнерів до друзів та знайомих, а це вже саме по собі дуже погано.

А плюс недоліки таяться у різниці інтересів, захоплень, цілей, способів життя, і навіть переваг.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве