Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Телець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Телець

Сумісність у парах, що складаються з жінок-риб і чоловіків-тельців, досить непогана, і це підтверджує і гороскоп зодіакальної сумісності, і шлюбна статистика. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть побудувати довговічну і міцну спілку, таку, в якій обидві половинки будуть щасливими.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Пари, в яких є жінка-риба та чоловік-телець, зустрічаються досить часто, що й не дивно. Кохання між представниками цих знаків Зодіаку зазвичай настільки чисте і прозоре, що багатьом залишається лише позаздрити. Вони різні, навіть протилежні, але їхні протилежності якраз і грають їм на руку. Чоловік Телець з його життєвою силою, енергією та здатністю домагатися поставлених цілей потребує такої жінки, як Риба, адже саме в ній він може знайти ту душевну рівновагу і ту підтримку, яких йому не вистачає по життю.

Вони можуть добре доповнювати один одного, а їхні стосунки можуть постійно розвиватися, тим більше, що їм є куди розвиватися. Цих людей може поєднувати два важливі чинники – по-перше, фізичне взаємне тяжіння, а по-друге, потреба один одного. Жінки Риби за своєю натурою ледарки, але з широкою душею, здатні зрозуміти, вислухати, підказати, приділити увагу і просто побути поряд – це саме те, що потрібно Тільцям чоловікам. А чоловік у цій парі гратиме істинно чоловічу роль – роль здобувача, захисника, покровителя, лідера, кавалера. Загалом, обидва мають бути задоволені один одним.

Звичайно, не обійдеться тут і без взаємних невдоволень, як і в будь-якій іншій парі, але в даному конкретному випадку всі ці невдоволення настільки незначні, що просто не зможуть порушити ідилію кохання. А плюс до всього, ці знаки поєднує один загальний фактор – вони обидва схильні до звикання, їхнє кохання якщо і зникне, то на своє місце пустить звичку, адже всім відомо, що взаємна звичка та повага відіграють дуже важливу роль у відносинах, особливо після багато років співіснування.

В любові

У коханні у чоловіка Тельця та жінки Риби все просто та прозоро. Ці дві половинки можуть закохатися одна в одну з першого погляду, адже обидва побачать один одного те, чого якраз і потребують. Тим більше, жінці-рибі допоможе завіяти серце холодного Тельця її природні якості, такі як м’якість, ніжність, дбайливість, уважність і готовність підкорятися. Чекаючому патріархату та лідерства у відносинах чоловікові така жінка точно припаде до душі.

Advertisement

Звичайно, в коханні не може бути все ідеально, і пара Риби-Телець цьому реальний доказ, але жодних критичних проблем у цій парі виникати не повинно. У цієї пари є великі шанси на те, щоб бути в любові щасливими разом і створити справжнісіньку «імперію почуттів», в якій балом будуть правити взаєморозуміння, повага, чесність, щирість, любов, вірність і відданість.

Єдине, що може завадити цій парі побудувати щастя і бути щасливими в коханні один до одного, це схильність чоловіка до тиску на другу половинку. Телець не буде собою, якщо не почне повчати і критикувати свою другу половинку, тим більше що Рибу точно є, за що критикувати. У цьому випадку він ризикує лише одним – критика, повчання та причіпки можуть перетворити його ніжну другу половинку на залякану рибку, яка потребує ковтка повітря…

Поради чоловікові

  • не тисніть на неї – перевиховати все одно не вийде;
  • залиште їй трохи особистого простору;
  • не покладайте на неї відповідальності за будь-що – вам же буде краще;
  • не давайте їй приводу сумніватися у вас;
  • частіше приділяйте час їй особисто, дбайте про неї, станьте її покровителем.

Поради жінці

  • більше розмовляйте з ним – ваша сила у вашому слові;
  • залишайтеся такою, якою ви є, адже в цьому ваша родзинка;
  • будьте у спілкуванні з ним ніжною та м’якою, дбайливою;
  • не спонукайте його до ревнощів;
  • робіть успіхи у побуті чи кар’єрі – так ви підніметеся в його очах.

Сумісність у шлюбі

Щоб у шлюбі у жінки-риби та чоловіка-тельця була гармонія, насамперед над собою треба попрацювати саме чоловікові. По-перше, чоловік тілець повинен перестати критикувати свою супутницю за її простоту і нездатність домагатися своїх цілей, а по-друге, йому, одруженим з такою дамою, потрібно змиритися з тим, що вона ніколи не буде замкнена в чотирьох стінах і ніколи не стане побутовою рабинею. Вона творча людина, фантазер із гарною уявою, і їй потрібна свобода.

Ще один спосіб досягти гармонії у шлюбі, це більше часу проводити разом за якоюсь спільною справою. Звичайно, цим двом різним людям важко знайти спільне захоплення чи хобі, але доведеться. Знайшовши спільну справу, хобі, захоплення ці дві половинки зможуть зблизитися, а це вже важливо. Головне, щоб у цій спільній справі ніхто не намагався стати лідером 9 особливо це стосується тільця).

Ну а головне, пам’ятайте, будь-яка ваша проблема у шлюбі може бути вирішена у ліжку, адже у вас тут чудова сумісність. Жінки Риби фантазерки, пристрасні коханки, що втілюють у ліжку усі фантазії. Тільці екстраверти, старанні та вперті. Наявне явне доповнення один одного. Ну а від гармонії у ліжку. Залежить і гармонія у шлюбі загалом…

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у відносинах чоловіка-тельця та жінки-риби набагато більше, ніж недоліків. Сюди можна віднести і духовну близькість, і фізичне тяжіння, і добру сумісність у ліжку, і здатність цих двох людей побудувати реально добрі, гармонійні стосунки. Ці дві половинки можуть створити справді гарний союз, дует, яким решта лише захоплюватиметься. Щоправда, для цього обом доведеться постаратися, десь чимось пожертвувати, а десь поступитися.

Advertisement

А плюс до всього вони можуть стати чудовою парою у шлюбі. Взаєморозуміння та взаємоповага дозволять їм створити в сім’ї таку атмосферу, в якій їхні діти зростатимуть щасливими та повноцінними. Адже це вже багато чого варте. Звичайно, не обійтися тут і без сварок, і без розбіжностей, і без невдоволення, але все це дрібниця, з якою риби і Тельці можуть легко впоратися.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цієї пари полягає в нездатності чоловіка повірити у вірність та відданість супутниці. Чоловіки-тільці дуже ревниві, та ще й власники за вдачею, і їм скрізь мерехтять конкуренти. Ревнощі ж, у свою чергу, може сильно образити жінку Рибу – вона вирішить, що він їй не довіряє і може через це сильно образитися.

Ще один недолік полягає в тому, що нерідко в таких парах Тельці тиснуть на своїх партнерок, бачачи їхню моральну слабкість і нездатність відповісти. Тиск може призвести до того, що вона просто замкнеться і закриється від нього, а врешті-решт ще й піде.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве