Connect with us

Гороскоп

Жінка-Риби та чоловік-Терези: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Риби чоловік-Терези

Чоловіка-терези та жінку-риби важко назвати гарним дуетом. Сумісність у цій парі не дуже хороша, і про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. До речі, досить рідко можна зустріти представників цих знаків Зодіаку, які прожили багато років у шлюбі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то у пари Риби-Терези не дуже хороша сумісність, та й надто вже вони різні, щоб бути сумісними. Чоловіки-терези живуть за своїми правилами і воліють ні з ким не ділитися своїми таємницями, вони живуть у своєму світі і нікого не пускають у свій особистий простір. Жінки-риби навпаки, живуть у мріях та фантазіях, їм подобається кликати гостей у свій світ, подобається відкриватися людям та дарувати їм емоції, настрій, нові враження. У результаті ця ось різниця і не дозволяє їм вибудувати по-справжньому міцні довірчі відносини. Хоча безумовно бувають і винятки – все залежить від того, наскільки сильним у представників цих знаків Зодіаку буде кохання, і наскільки вони будуть готові примиритися з вадами один одного.

Чи можуть побудувати Терези та Риби добрі стосунки та стати міцною парою? Чи здатні вони зрозуміти один одного і змиритися з недоліками? Так, безумовно, і міцною парою вони зможуть стати, і змиритися з вадами один одного. Але при цьому обом половинкам цього союзу доведеться добре попрацювати над собою, постаратися змінитися, хоч трохи. Не обов’язково сильно змінюватися і змінювати свої риси, не обов’язково підлаштовуватися під партнера, ні чоловіку Терезам, ні жінка Рибам, але трохи змінитися на краще все-таки варто. Якщо вийде, то у спілки з’явиться набагато більше шансів.

Єдине, що в цій парі на жаль, ніколи не зміниться, то це фактор взаєморозуміння. Ну ніколи не зможуть ці дві людини зрозуміти одна одну, вони завжди будуть дивуватися, як можна жити так, як живе партнер, і завжди критикуватимуть за це один одного. Особливо часто критика вилітатиме з вуст чоловіка – характер представників цього знака не дозволяє їм мовчати і не критикувати, побачивши, що вони щиро не розуміють.

В любові

За всієї тієї несумісності, про яку йшлося вище, у коханні у представників цих двох знаків Зодіаку все набагато простіше. Не рідкісний випадок, коли чоловіки-терези та жінки-риби заводять роман буквально після першої зустрічі, і нерідко у цих людей виникає кохання з першого погляду. Причина проста – їм обом подобається те, що партнер у край відрізняється, їх притягує та сама різниця, яка грає заодно і роль несумісного фактора. У результаті в коханні, принаймні, на початковому етапі. Все може бути настільки чудово, що позаздрять навіть найсумісніші пари.

Advertisement

Звичайно, на різниці та загадковості щастя в коханні не побудувати, та все ж, у період цукерково-букетних залицянь ці люди можуть бути по-справжньому щасливими. Вони не здатні відчути стан душі один одного, не можуть передбачити партнера і зрозуміти, коли погано, а коли добре, але це додає їх відносинам фортеці. Сам факт того, що в коханні вони разом, а в житті окремо, якраз і зміцнює їх союз. Їм подобається, обом, що друга половинка не лізе в особистий простір.

До речі, в коханні може бути у Терезів і риб все чудово і завдяки природній рисі обох половинок – балакучості. Вони обоє дуже люблять поговорити, і обидва далекі від нудних розмов нема про що – інтелектуальні бесіди, фантазерство, спільні чаювання за розповіддю чергової історії, не рідкість у цих відносинах.

Поради чоловікові

  • намагайтеся якнайменше критикувати її;
  • не намагайтеся перетворити її на побутову рабиню – не вийде;
  • хочете щось зробити – робіть самі і не довіряйте це Рибі;
  • будьте максимально відкритим щодо неї;
  • намагайтеся не просити її про допомогу.

Поради жінці

  • будьте з ним м’якою та ніжною;
  • приділяйте його его і самолюбству більше уваги;
  • не сперечайтеся з ним – задавить харизмою;
  • усі свої слова обов’язково аргументуйте фактами;
  • ні в якому разі не давайте приводів для ревнощів.

Сумісність у шлюбі

Щастя у шлюбі цим двом половинкам допоможе досягти їхня природна здатність говорити. У шлюбі у чоловіка-терези і жінки-риби не буде недомовленості, замовчування, мовчазних образ і прихованого бажання помститися. Ці люди будь-який конфлікт закінчуватимуть компромісом і розмовою до душі, адже у них обох є унікальна здатність говорити про все без винятку, одразу. Адже це важливо…

Звичайно, у шлюбі Терезів і риб можуть виникати проблеми, і чималі. Зазвичай вони стосуватимуться виключно побуту. Терези-чоловіки цінують затишок і комфорт, їм потрібен будинок, в якому вони відпочиватимуть, не думаючи ні про що. Жінки Риби не створені для побутових справ, домогосподарства та миття посуду і ніколи не стають зразковими домогосподарками. Це може дратувати у шлюбі такого чоловіка, і призводити до сварок та невдоволень.

Але зате є один хороший факт – якщо чоловік-терези зважився на життя у шлюбі з Рибою, то це говорить про те, що воно йому цілком і повністю підходить у ліжку (ці чоловіки не одружуються з тими, хто не задовольняє їх, адже заняття любов’ю для них щось більше, ніж просто близькість). Ну а Рибі багато не потрібно для щастя – близькість, ніжність, тепло, саме те, що цей чоловік і може дати надміру.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, так їх не дуже багато. По-перше, у них хороша сумісність у ліжку – тут вони будуть задоволені один одним на всі сто відсотків. По-друге, вони обоє любителі поговорити, а це вже великий плюс. А по-третє, у їхньому житті не буде місця образам і помсти, а щирість переважатиме у їхніх стосунках, що вже добре.

Advertisement

Можуть вони стати і добрими батьками, і створити чудовий творчий дует, але не більше. Аж надто вони різні, щоб створити з усіх боків позитивний союз. Хоча знову ж таки, винятки теж бувають, і у випадку Риб і Терезів вони не рідкість.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає в тому, що ця пара може «розвалитися» за першої ж перевірки на міцність. А перевірки будуть постійними, щоразу, коли щось у житті цих людей відбуватиметься не так, як їм хочеться. Особливо сильно може діставатися чоловіки-терези. Його нікому підтримати, розраховувати на свою партнерку йому не вдасться. Адже вона побачивши проблеми щоразу «пливатиме» у світ своїх фантазій та уяви. Підтримка з неї просто «ніяка».

Ще одна проблема полягає у побутових завданнях та їх рішеннях. Тут теж від Риби-жінки користі «рівно ніякого». Вона ніколи не стане домогосподаркою, не присвячуватиме свого часу прибирання, миття посуду та інших побутових завдань. Це може дуже дратувати її партнера, навіть доводити його до агресії.

Ну і буде в їхньому житті багато інших проблем, але вони для кожної окремої пари індивідуальні.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве