Connect with us

Гороскоп

Жінка-Скорпіон та чоловік-Близнюки: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Скорпіон чоловік-Близнюки

Сумісність у парі, що складається з жінки-скорпіона та чоловіки-близнюки, не надто хороша, але трапляються й щасливі пари з представниками цих двох незалежних знаків Зодіаку. Гороскоп на випадок такого союзу рідко може щось передбачити, бо це два найнепередбачуваніші знаки.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Близнюки просто не зможе не викликати гнівних емоцій у жінки Скорпіона. Вона зі своєю пристрастю та бажанням бачити у своєму житті постійність, просто не зможе приборкати його волелюбність та незалежність. Це може стати причиною вічних скандалів, сварок, інтриг та недомовленостей у стосунках. Але не лише цим обмежуються стосунки цих двох знаків Зодіаку.

Ревнощі, інтриги, відсутність порозуміння, постійні причіпки та критика від обох, нескінченні недомовленості, підозра та недовіра – все це може зробити їхній союз нестерпним, і водночас дуже яскравим. Багатьом із боку може здатися, що ці люди просто не повинні бути разом. Але насправді все складається таким чином, що в багатьох випадках саме такі проблемні стосунки і здаватимуться представникам цих знаків ідеальними, як би абсурдно це не звучало.

У разі такого союзу дуже доречною буде фраза «знайшла коса на камінь». Саме так і можна охарактеризувати їхні стосунки. Чоловіки-близнюки та жінка-скорпіон зламають один одного зуби. Вони просто не здатні впливати один на одного, як би не намагалися, вони не здатні керувати та маніпулювати один одним, і не можуть завоювати лідерство у відносинах. Тут стільки непокори та недомовленості, що, здавалося б, таких відносин просто не повинно існувати. Але вони, попри все. Існуватимуть, і досить довго.

В любові

Ну а починається все найцікавіше з першої зустрічі. Вони можуть закохатися один в одного з першого погляду, і від цього у коханні у них може бути ще більше пристрасті та романтики. Жінці-скорпіону не важко завоювати чоловіка-близнюка, його приваблює її пристрасність і загадковість, її глибина душі. Її ж може залучити недосяжність і непокірність Близнюка – для Скорпіона чоловік Близнюки, начебто виклик. Пристрасть, романтика, почуття, невимовні емоції та переживання – все це буде переповнювати їхні стосунки на старті.

Але вже після цукерково-букетного періоду у коханні представників цих двох знаків Зодіаку може розпочатися «чорна смуга». Якщо на самому початку Близнюк може прив’язатися до своєї другої половинки, то потім його все одно потягне на пригоди, і це дуже нервуватиме його кохану. Вона, бачачи товариськість та популярність свого хлопця, почне ревнувати його з приводу і без нього. У результаті любові може настати момент, що він обоє розчаруються друг в друге.

Advertisement

Але якщо вони зможуть подолати ці проблеми, а жінка Скорпіон зможе утихомирити своє почуття власності, то у коханні у них може все й налагодитися.

Поради чоловікові

  • доведіть їй, що вам можна довіряти;
  • не намагайтеся змусити її ревнувати – буде лихо;
  • постарайтеся не викликати в неї роздратування своєю критикою;
  • більше часу приділяйте її персони – доглядайте, кажіть компліменти;
  • не завадить трохи постійності з вашого боку – це люблять Скорпіони.

Поради жінці

  • не намагайтеся робити замах на його особистий простір;
  • дайте йому більше свободи – нехай перенасититься нею;
  • не показуйте ревнощів;
  • завжди залишайтеся собою – скажіть «ні» удавання та лестощів;
  • не схиляйте його насильно до спільного життя.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі представники цих двох знаків Зодіаку можуть досягти гармонії лише в тому випадку, якщо знайдуть якісь спільні інтереси, переслідуватимуть спільні цілі. Наприклад, це може бути співавторство, якась спільна бізнес-справа, або й зовсім просте хобі. Тільки так вони зможуть відволіктися від побутових нестиковок і щасливо прожити у шлюбі.

Безліч проблем у шлюбі у жінки-скорпіона та чоловіка-близнюка може виникати саме на тлі ведення побутових справ. Скорпіон жадає сталості, спокою, домашнього затишку та матеріальних благ, тоді як Близнюкам потрібні лише матеріальні блага, а будинок, це як другий притулок, у якому можна відпочити після бурхливого проведення часу. Ось на тлі таких різних поглядів у шлюбі і можуть виникати проблеми. Але і з ними вони зможуть ужитися, якщо знайдуть спільну справу або почнуть змінюватися, навчившись поступатися один одному. Втім, поступатися здебільшого доведеться саме жінці Скорпіону.

Проте сексуальна сумісність може у шлюбі цих двох людей зіграти чи не найважливішу роль. По суті, Скорпіон-Близнюки може претендувати на звання кращої комбінації щодо ліжка.

Переваги та плюси спілки

Плюсів у такому поєднанні не надто багато. Один з них, це гарна сумісність у ліжку. Тут вони можуть подарувати один одному масу насолод, просочити відносини пристрастю та почуттями, непідробним коханням та емоціями. Але ж не лише на основі постільних стосунків будуються спілки між чоловіками та жінками…

Ну а третє, хоч і не останнє, але важливе, це ревнощі, через які обом половинкам у цих відносинах буде надто незатишно. Близнюки всією своєю поведінкою закликають до ревнощів, а Скорпіон ревнує так, що страждають від цього все довкола. Адже в більшості випадків саме ревнощі і можуть зруйнувати відносини в парі.

Advertisement

Недоліки спілки

Найімовірніше те, що проблематичними будуть стосунки між жінкою Скорпіоном та чоловіком Близнюком через сильні нестиковки у поглядах на життя та звички. Їхні цілі, методи їх досягнення, звички та захоплення просто не можуть співіснувати разом, і це часто може призводити до скандалів та взаємних взаємних образ.

Ще один недолік цих відносин полягає в непомірній ревнощі жінки-скорпіона, яку раз у раз Близнюки-чоловік розпалюватиме, нехай і не спеціально, не навмисне, але постійно, усіма своїми діями, своєю любов’ю до гулянок, своїми пригодами і вічною відсутністю будинку.

А ще мінус полягає у сильних протиріччях щодо побуту. Для Скорпіона будинок і побут, це два фактори, яких вона потребує всім серцем і душею. А Близнюки уникають будинку і намагаються не вплутуватися в побут, намагаючись якнайдовше продовжити своє безтурботне, незалежне та вільне життя.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве